Kitap Günü Etkinliği

Yeni konusma baslat diyon sonra kime kismina virgulle ayırarak herkesin nickini yaziyon diye biliyorum

neyseki arkamdan çok konuşmamışsınız, hemencecik geçmişi okuyabildim

Biz çok zevkli bir karar verdik @loliss _meLinDa_ ve ben. :) az merak et:)

ne ara planladınız yaa, ben daha bakamadım bile hiç, ne alacağıma nasıl karar vereceğim şimdi çok acemiyim bu konularda bana da yardım edin

Kargomu verdiiimmnm
Yarın gider

bizim buraya haftasonu dağıtım olmuyor malesef ama pazartesi erkenden gelir

Evet seçmek de çok keyifli oluyor.
Hiç anlamıyorsun zaman geçiyor hemen.

minervanın vikitapı didik didik ettim, karar da verdim gibi ama bakalım sizlerle de konuşalım da
her gördüğüm kitaptan kendime de alasım geliyor yalnız, sonra diyorum ki bi sakin ol önce elindekileri bitir bakalım yoksa her size alırken kendime de alırsam işim var

Ahaha benim de aklımda birkaç kitap var ama daha vikitapta kontrol etmedim. :)
Aynen ben de kitap almayacağım bir süre, okunmayı bekleyen o kadar çok kitabım var ki. Ama yine de az biraz kaçamak yapabilirim. O kadardan bir şey olmaz bence, sen de yapabilirsin.

baktıkça karar değiştiriyorum yaa, acaba istenilen kitaplardan mı alsam yoksa kendi okuyup beğendiklerimden mi alsam bikaç saattir 3 defa karar değiştirdim

baktıkça karar değiştiriyorum yaa, acaba istenilen kitaplardan mı alsam yoksa kendi okuyup beğendiklerimden mi alsam bikaç saattir 3 defa karar değiştirdim

O durum bende de var. Bir ondan bir kendimizden kitap da alabiliriz. :) biz daha çok kitap seçeriz canım.

ya aslında biran önce sipariş vermek istiyorum, sevgilime de hediye alacam da o kitaplar da var çünkü listemde ama sürekli karar değiştiriyorum çok sıkıntılı

Hmm o zaman derin nefes al sakin ol. Yarına kadar bir şey düşünme, yarın tekrardan rahat bir şekilde seçenekleri göz önünde bulundurur değerlendirirsin canım. :)

Hmm o zaman derin nefes al sakin ol. Yarına kadar bir şey düşünme, yarın tekrardan rahat bir şekilde seçenekleri göz önünde bulundurur değerlendirirsin canım. :)

çok mantıklı dedin bak bunu
gerçi grup kurulup da ordan konuşmadan henüz karar vermem minervaya alacağımız kitaba sevgilime ne alsam ona dair de çok fikir var kafamda ya kadın - erkek ilişkisi üzerine tavsiye edeebileceğin erkeklerin de sevebileceği kitap önerin var mı canım

Yok canım maalesef o tarz kitap okumadım, aklıma da hiç gelmiyor, düşüneyim yine de ben.

Yok canım maalesef o tarz kitap okumadım, aklıma da hiç gelmiyor, düşüneyim yine de ben.

benim de çok okuduğum bi tarz değil aslında. bi tek aklıma kadınlar marstan erkekler venüsten geldi, çok eğlenceli ve güzel bi kitaptı onu alacağım o kesin. ama diğerleri muallak aklımda adama gizli mesaj veren kitaplar olsun istiyorum, al sevgilini başının üstünde taşı kadın herşeyin iyisini hal eder temalı kitaplar istiyorum, beynine incecen inceden işleyeceğim onun

Ahaha tuttum bu fikri, bulursan paylaş ben de alayım. Okusun.

O dediğin kitabı çok duydum ama okumadım. Listeme ekliyeyim hemen. Teşekkürler kuzuş.

Ahaha tuttum bu fikri, bulursan paylaş ben de alayım. Okusun.

O dediğin kitabı çok duydum ama okumadım. Listeme ekliyeyim hemen. Teşekkürler kuzuş.

kafam böyle çakallıklara çok çalışıyor ya adama boşuna hediye almamış olayım dimi ama bana da yarasın aldığım hediye
tamam kuzum kızlar da tavsiye eder belki güzel bir liste hazırlamış oluruz böylece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…