Kitap Günü Etkinliği

zordur tabi kuzum, görüşmeye gel deseler gidemezsin de. gerçi sen direk onlara diyebilirsin belki de ben iş görüşmesisne gidiyorum diye, biliyorlardır sonuçta senin işten çıkmayı istediğini.

zordur tabi kuzum, görüşmeye gel deseler gidemezsin de. gerçi sen direk onlara diyebilirsin belki de ben iş görüşmesisne gidiyorum diye, biliyorlardır sonuçta senin işten çıkmayı istediğini.
Çok dürüst davranmıyorum işyerine. Çıkmayı düşünüyorum desem bugünden çıkarırlar. İş görüşmesi olsunda bi bahane bulacağım bi kaç saate yapcak bişey yok.
Aman hayat tuhaf ya tam herşey rayına oturdu dediğin anda umulmadık birşeyler çıkıyor işte

öyle kuzum hayat. bitti dediğin zaman yeniden başlıyor, herşey tamamdır dediğinde dur bakalım fazla sevinme diyor. kendi çapında bizi oyalıyor işte
herşeyin hayırlısı diyeceğiz işte mecburen ve öyle olduğuna da inanacağız

Günaydın kızlar, nasılsınız?

Hangi kitapları okuyorsunuz bakalım

Ben Mor salkımlı Evi bitirdim. Ephesus yayınevinin hediye olarak gönderdiği kusursuz Plan kitabına başlıyorum bugün

Ben Mor salkımlı Evi bitirdim. Ephesus yayınevinin hediye olarak gönderdiği kusursuz Plan kitabına başlıyorum bugün

günaydın
zemberekkuşunun güncesine başladım ben. 646546564 sayfa olduğu için epey kalır sanırım elimde

Kızlar bi ricada buluncam. Bizim günümüz için bir msj grubu açabilir misiniz deadline in dahil olmadığı
Pro üyemiz oydu. O msj grubu açtı çıkacak gruptan ama belki sıkıntı olur konuşmalar yine gider süpriz bozulmasın risk almayalım Müsait olan var mı

hiç doğru düzgün okuyamadığım için iş yerinde kör baykuş
evde elveda güzel vatanım
bunlar elimde sürünüp gitti
çok yoğunum

_meLinDa_ ve @__ATALANTE ye bağlıyorum sizi
hiç doğru düzgün okuyamadığım için iş yerinde kör baykuş
evde elveda güzel vatanım
bunlar elimde sürünüp gitti
çok yoğunum

kör baykuş hakkında sen ne düşünüyorsun özge

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…