Kitap Günü Etkinliği

Günaydın kızlar nasılsınız ?
Hangi kitapları okuyorsunuz ?
Ben Baba ve Piçi bitirdim , orhan Pamuk: Kırmızı saçlı kadına başladım.

ben evde Elveda Güzel Vatanım okumaya devam ediyorum ama bu aralar hiç elime alamadm
iş yerimde Kör Baykuş var ama dün azcık başlayabildim yoğunluktan

ben evde Elveda Güzel Vatanım okumaya devam ediyorum ama bu aralar hiç elime alamadm
iş yerimde Kör Baykuş var ama dün azcık başlayabildim yoğunluktan

Elveda güzel vatanımı bir kaç arkadaşım yarım bıraktı ilerlemiyor diye onun için çok önyargılıyım :KK51:

günaydınlarrrr
burdayım burda :KK25:
bitmeyen doğum günü yapmışlar ne güzel
bi posta da pazar kutlayacağız :KK6:

ben de doğum günü haftası şeklinde kutlamaları çok severim :-) gerçi bu sene o kadar uzun uzadıya kutlayamam, doğum günüm tam ramazanın birinci gününe denk geliyor :KK47:
işyerinde e-kitap olarak Zülfü Livaneli - Serenad okuyorum. aslında çok hızlı ilerliyor kitap, evde olsam kesin 1 günde bitirirdim ama işyerinde tam olarak öyle olmuyor tabiki.
yolda da dün Kör Baykuş'a başladım ama çok yavaş ilerliyor. tam benm sevdiğim tarzda değil sanırım kitap o_O _meLinDa_ _meLinDa_ da aynı kitabı okuyor, bakalım o ne yorum yapacak :KK51:

günaydın:KK68:

böyle yumoş yumoş, kımıl kımıl, tatlış tatlış bişey işte:p

Fedailerin Kalesi Alamut'u okuyordum araya Benim Hüzünlü Orospularım'ı aldım:KK51:

ben de doğum günü haftası şeklinde kutlamaları çok severim :-) gerçi bu sene o kadar uzun uzadıya kutlayamam, doğum günüm tam ramazanın birinci gününe denk geliyor :KK47:

işyerinde e-kitap olarak Zülfü Livaneli - Serenad okuyorum. aslında çok hızlı ilerliyor kitap, evde olsam kesin 1 günde bitirirdim ama işyerinde tam olarak öyle olmuyor tabiki.
yolda da dün Kör Baykuş'a başladım ama çok yavaş ilerliyor. tam benm sevdiğim tarzda değil sanırım kitap o_O _meLinDa_ _meLinDa_ da aynı kitabı okuyor, bakalım o ne yorum yapacak :KK51:
ben de çok merak ediyorum Serenad'ı
aslında ben okumadğım her kitabı merak ediyorum:confused:

bana mesaj geldi kitapyurdundann
muhatabı hanginiz söyleyin bakalım :KK45:
5513454 nolu siparişinizde henüz temin edemediğimiz 1 adet ürünün temini için 2 gün bekleyebilir veya kitapyurdu.com sipariş takip bölümüne ulaşabilirsiniz

iyi haftasonları
bugün ayın 19u bu hafta benim haftam olacak 4874124 tane kitabım olacak :KK23:
çok yoğun ve stresli bir hafta yaşayacağım kitaplarım ilaç olacak bana :KK200:

_meLinDa_ _meLinDa_ haftasonu giremem belki şimdiden söyleyim kuzum, benim kargo dün 16.30 da teslim edilmiş gözüküyor. apartman görevlisinde falandır belki, sen bu yazdıklarımı görünce bi bak istersen canım.

_meLinDa_ _meLinDa_ haftasonu giremem belki şimdiden söyleyim kuzum, benim kargo dün 16.30 da teslim edilmiş gözüküyor. apartman görevlisinde falandır belki, sen bu yazdıklarımı görünce bi bak istersen canım.
Canimmmm az once esim markete gitmisti elinde 2 koli ile geldiii
2 kargo biri dün gelmis biri bu sabah
Guvenlik rahatsiz etmemek icin getiememis sözde :KK45:
Simdi ikisini de actim bayıldımmmmmmm
Birazdan guzel fotolarla karsinizdayim

iyi haftasonları
bugün ayın 19u bu hafta benim haftam olacak 4874124 tane kitabım olacak :KK23:
çok yoğun ve stresli bir hafta yaşayacağım kitaplarım ilaç olacak bana :KK200:

canım güzel günlerde, keyifle oku inşallah kitaplarını :KK49: emeği geçen herkesin de hem kesesine hem zevkine bereket :KK55:

ulaşmayan kitabın kaldı mı?

X