Kitap Gün Etkinliği-2

Hakkında hayırlısı canım başka bir iş mi buldun?

Aaa hayırlısı olsun. :/ Yeni bir işe mi geçeceksin? Yoksa ufuk belli değil mi şimdilik?

Şu an çalıştığım yerde ciddi sorun yaşıyorum birkaç aydır, ufuk belli değil sadece tamamen işsiz kalmamak için geçici bir iş ayarlamaya çalışıyorum. ufuk belli değil yani...

Şu an çalıştığım yerde ciddi sorun yaşıyorum birkaç aydır, ufuk belli değil sadece tamamen işsiz kalmamak için geçici bir iş ayarlamaya çalışıyorum. ufuk belli değil yani...
Ruh halini çok iyi anlıyorum. İnş önüne bambaşka güzel bir kapı açılır bir an önce . Yeni işinde mutlu olursun canım.

Melike, Alix kitaplarınızın siparişini verdim temin oldu bugün kargoya verilir sanırım. Hatta kendi siparişimde var.
Şimdi kitap yurdu bi cinslik yapıp 3 siparişi birbirine karıştırır mı diye tereddüt etmiyor değilim :KK70:

çook teşekkür ederim. şimdi geldi cicilerim, kesene bereket BAYILDIM! Hamleti özellikle almak istiyordum ama bir türlü fırsat bulamamıştım. ay nasıl mutlu oldum anlatamam.

Eklentiler

• FullSizeRender.jpg
    FullSizeRender.jpg
    63,4 KB · Görüntüleme: 90
çook teşekkür ederim. şimdi geldi cicilerim, kesene bereket BAYILDIM! Hamleti özellikle almak istiyordum ama bir türlü fırsat bulamamıştım. ay nasıl mutlu oldum anlatamam.
Keyifle oku Tatlım. Memnun olmana çok sevindim. Ben çok severek okumuştum ara ara hala okurum. Listende görünce hemen almak istedim.

2 tane paketim geldi bugün :))
Çok da iyi geldi, hangisini Kim aldı bilmiyorum ama dördünü de çok beğendim çok güzeller bayıldım :))
Kesenize bereket, çok teşekkür ederim

Eklentiler

• Screenshot_20160503-162425_1.jpg
    Screenshot_20160503-162425_1.jpg
    40,3 KB · Görüntüleme: 47
Çok da iyi geldi, hangisini Kim aldı bilmiyorum ama dördünü de çok beğendim çok güzeller bayıldım :))
Canım güle güle oku beğenmene çok sevindim özellikle beş sevim apartmanını okuyunca yorumunu bekliyorum

Keyifle oku Tatlım bende sayenizde öğrendim Beş Sevim Apt nı çok merak ediyorum. Kesene bereket Melike

Keyifle oku tatlım. Mutlu olmana çok sevindim. Kendime de aldım. Algernon çiçeklerini çok merak ediyordum okuyacağın zaman beraber okuyalım. Hatta kafesi de onu da aldım :KK70:

Keyifle oku tatlım. Mutlu olmana çok sevindim. Kendime de aldım. Algernon çiçeklerini çok merak ediyordum okuyacağın zaman beraber okuyalım. Hatta kafesi de onu da aldım :KK70:
tamam tatlım ayarlayalım birlikte okuyalım ikisini de birlikte okumak eğlenceli oluyor.

Kızlar bu kitaplar geldi az önce ama hiçbiri listemde yok kimden geldiğini de bilmiyorum acaba yanlışlıkla mı geldi kendi siparisinizle mi karıştı

Eklentiler

• Screenshot_20160506-132308.png
    Screenshot_20160506-132308.png
    102 KB · Görüntüleme: 68
Kızlar bu kitaplar geldi az önce ama hiçbiri listemde yok kimden geldiğini de bilmiyorum acaba yanlışlıkla mı geldi kendi siparisinizle mi karıştı
Ben gonderdim umarim begenirsin. Listelere cok bakamadigim icin kendi sevdiklerimden gonderiyorum. Bu bir sorun degildir insallah

X