Kitap Gün Etkinliği-2

_Lavin_ nasılsın hamilelik nasıl gidiyor ben un lun dunu okudum çok beğendim ya ben bu tarza dalayım önerebileceğin kitaplar var mı başka bu yazarın diğer kitapları nasıl birde bu kitabın devamı var mı sonu hemen bitti merak ettim bulamadım var mı yok mu ama bayıldım okurken çok eğlendim hemde çok yaratıcı yazarın hayal dünyası ayrıca tekrardan teşekkürler

Canım beğenmene çoook sevindim. Bu kitabın devam kitabı yok maalesef.Ama yazarın Şehir ve Şehir adlı kitabını okumuştum daha önce ve beğenmiştim. Bu tarzın en iyilerinden Neil Gaiman var bir de, çok iyidir o da şiddetle tavsiye ederim kitaplarını.

Günaydınn
Rüyalarıma girdi kitaplarım. Kargo geliyor açıyorum heyecanla. Şimdi rüyamda gördüğüm kitaplar gelirse ne büyük şok yaşarım
Rüyamdaki kitaplarda bildiğim kitaplarmıydı emin değilim. İsimlerini görmedim kapak görselleri hayal meyal aklımda

Ayy o durum cok kotu ya. Hem deli gibi merak etmek hem okumaya kiyamamak.

Okudun ve begendin sanirim

Günaydınn. Geldim ben.
Nasılsınız?
Bende Mucize yi okuyorum bugün biter. Basit dili olan bir kitap yer yer etkilensemde beklediğim kadar iyi değildi sanırım. Bitince yorumlarım yeniden.

Hosgeldinn

Nasildi hafta sonu

Cok guzeller ya. Keyifle oku canim. kitapkokusu kesene bereket
Cooook guzel seyler sectik bence
Cok tatlis ponçik bi grup olduk

O zaman yarın yine harika bi gün olacak.

Cok heyecanliii

Ben de evime geldim. Sonra annemler geldi. Pazar gunu onlari ugurladim.

Pazartesi de hastalandim bi guzel yattim.

Kitabim da sicak bir aşk masalı. Guzel gidiyor simdilik sevdim gibi.

Ben de evime geldim. Sonra annemler geldi. Pazar gunu onlari ugurladim.

Pazartesi de hastalandim bi guzel yattim.

Kitabim da sicak bir aşk masalı. Guzel gidiyor simdilik sevdim gibi.
Sende hg tatlım. düzenlerimize döndük çok şükür.
Haftasonum güzeldi tabi bende bu sabah hastalandım. Dün kombi bozuldu. Ev gece buz oldu tabi.
Ama kitaplarım geliyor tey tey teyyy

Sende hg tatlım. düzenlerimize döndük çok şükür.
Haftasonum güzeldi tabi bende bu sabah hastalandım. Dün kombi bozuldu. Ev gece buz oldu tabi.
Ama kitaplarım geliyor tey tey teyyy
Hosbuldum canim evet evim guzel evim ya cidden.

Sen gitmeden de biraz hastaydin sanki ya cok gecmis olsun

Birsuru kitabin olacak bu hafta ohh tadindan yenmez

Hosbuldum canim evet evim guzel evim ya cidden.

Sen gitmeden de biraz hastaydin sanki ya cok gecmis olsun

Birsuru kitabin olacak bu hafta ohh tadindan yenmez

Aynen bu kışı hep hasta geçircem sanırım

Evet yarın bi kargom gelcek kesin bakalım hangi kitap çok sabırsızım.
İnsanın evi gibisi yok nolursa olsun.

Aynen bu kışı hep hasta geçircem sanırım

Evet yarın bi kargom gelcek kesin bakalım hangi kitap çok sabırsızım.
İnsanın evi gibisi yok nolursa olsun.
ben de öyleyim ya hala hastayım birde ağzımın içi de hep yara bitmeyen hastalık resmen
bu arada belki 2 kargo olur yarın

ben de öyleyim ya hala hastayım birde ağzımın içi de hep yara bitmeyen hastalık resmen
bu arada belki 2 kargo olur yarın
Geçmiş olsun canım. Seninde mi ağzının içine vuruyo. İşte o hep bağışıklık sistemi zayıflığından. Benimde öyle..
Aaaaaa sabah olsun. İşe gitmek için bu kadar hevesleneceğimi hiç tahmin etmezdim

evet ya dudaklarımın kenarları falan da çatladı ağzımda da yaralar biyer geçiyor biyer başlıyor eziyet gibi sadece grip olsam iyi hep beraber geliyorlar bana yarın gelenleri görürüz meraklrdayım bende senin kargo gelmeden kendime de sipariş verimiyorum karışmasın diye herşey seni bekliyor bende

Ay kıyamam ben sana ama. Yani kargo yola cıkmıs mı cıkmamıs mı? Çıkmışsa ver sıparıs bekletme kendını.
Ağız yaraların içinde b vitamini takviyesi al istersen.

Ay kıyamam ben sana ama. Yani kargo yola cıkmıs mı cıkmamıs mı? Çıkmışsa ver sıparıs bekletme kendını.
Ağız yaraların içinde b vitamini takviyesi al istersen.
ya drda vermişti var aslında ama içmeyi unutuyorum iyi hatırlattın bak içeyim onu da işte kaldı sorumsuz ben yarın içeyim
bugün yola çıkmış vereceğim bugün sipariş yarın gelebilir belki sana da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…