Kist

bulut

Allah büyüktür..
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2008
747
3
Merhaba benim bir sorum olacak benim sol yumurtalığımda ufak bir folikül kisti var ve ben gebelik istiyorum bu durumda doktorum 2 ay dene dedi ben şunu merak ediyorum folikül kisti varken yumurtlama olur mu gebelik şansı düşük mü olur cevabınız için şimdiden teşekkürler.

bendede çok sayıda ufak kistler var, 4 ay denedim gebelik elde edemedim, doktorum da zaten çok zor hamile kalacağımı söylemişti. şuan yumurta takibindeyim yumurtlama tembelliğinden dolayı kistler oluşmuş zaten. 4 aydır da yumurta takibiyle yumurtluyorum fakat gebelik elde edemiyorum. bu ay da deneyeceğiz olmazsa aşılama ya geçeceğiz. dediğin gibi pko hastalarının gebelik elde etmeleri diğerlerine nazara daha güç. doktorunun dediği gibi 2 ay dene ve yumurta takibine başla... umarım en kısa zamanda gelir meleğin canım...

Merhaba ndk;

Size yardımcı olabilmek için, eşinizin Kruger kriterlerine göre incelenmiş sperm değerlerini (sayı, hareket ve şekil) bildirmenizde yarar var. Bunları da paylaşırsanız daha doğru bir yorum yapabilirim. Sağlıklı günler ve etkili tedaviler dilerim.

Op. Dr. Osman Denizhan Özgün

Maya Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…