kist???

E

EU2

Ziyaretçi
kızlar bende iki tane kist var merak ettiğim şu kistler karın şişliği yaparmı?bel ağrısı yaparmı?gebe kalma şansım kistler olmadan önceki aydardakiyle aynımı?

canm nasıl kist boyutu ne sayısı ne ...buna gore değişir..

kistin şeşitleri hakkında bilgi vermedi doktorum ama sölediğine göre küçüklermiş ve 2 tane 1 er ay ara ile çıktılar hatta bir tanesinin çatlatma iğnesinden yumurtanın çatlmadığını ve o şekilde olduğunu söledi doktorum ama bilmiyorum tabii:KK43:

catlamayan yumurtalarından ötürü olmuştur canım. 1 adetle atılıyor .Bende de vardı TEmmuz ayında .dr adetle atarsın eğer atamassan doğum kontrol hapı içersin dedi.
Hamile kalmak daha zor tabiki kistle ,ama imkansiz da değil

kızlar bende de cıktı dr um dogum kontrol hapı verdı 9mm lık bı kıstmıs ben hapı kullanmak ıstemıyorum sadece 2 tane içtim ve gelecek adetı beklıcem belkı atarım dıye acaba yanlıs mı yapıom?

kızlar bende de cıktı dr um dogum kontrol hapı verdı 9mm lık bı kıstmıs ben hapı kullanmak ıstemıyorum sadece 2 tane içtim ve gelecek adetı beklıcem belkı atarım dıye acaba yanlıs mı yapıom?

benim geçen ay çıktı ve adetime kadar bekledim adetimde tekrar muyene oldum o muayenemde kistimin küçüldüğünü ama kaybolmadığını söledi birde ikinci bir kistin daha çıkmış dedi oda küçük dedi doğum kontrol hapı verdi banada bende kullanmadım bu ay soğan kürü yapıyorum ve yaradana sığındım açıkcası bu sefer gitmezse mecburum kullanmaaya biliyorum psikolojim çok kötü olucak:KK43:allahım inş.bu adetle atarım inş.seninkilerde bu ay kaybolur arkadaşım

catlamayan yumurtalarından ötürü olmuştur canım. 1 adetle atılıyor .Bende de vardı TEmmuz ayında .dr adetle atarsın eğer atamassan doğum kontrol hapı içersin dedi.
Hamile kalmak daha zor tabiki kistle ,ama imkansiz da değil

ilsu sen ilk adetle atmışmıydın peki?doğum kontrol hapı kullandınmı?kullandıysan hap bir ayda yok ediyormu?ve gebelik oldumu sende?ne çok soru sordum dimi:)şimdiden tşkrler:)

benim geçen ay çıktı ve adetime kadar bekledim adetimde tekrar muyene oldum o muayenemde kistimin küçüldüğünü ama kaybolmadığını söledi birde ikinci bir kistin daha çıkmış dedi oda küçük dedi doğum kontrol hapı verdi banada bende kullanmadım bu ay soğan kürü yapıyorum ve yaradana sığındım açıkcası bu sefer gitmezse mecburum kullanmaaya biliyorum psikolojim çok kötü olucak:KK43:allahım inş.bu adetle atarım inş.seninkilerde bu ay kaybolur arkadaşım

tatlım ıns bende ılacı 1 kere içtim ama kullanmamaya karar verdım artık hayırlısı ne dıyım sogan kurunun faydası var mı gercekten acaba bende kullanmaya baslayım eger işe yarıosa beım 1.5 yıldır olmuo bebıs ve her gecen gun umudum bıraz daha azalıo rabbım bır zaman belırlemıstır ama beklemek cok zor allah yardımcımız olsun canım

tatlım ıns bende ılacı 1 kere içtim ama kullanmamaya karar verdım artık hayırlısı ne dıyım sogan kurunun faydası var mı gercekten acaba bende kullanmaya baslayım eger işe yarıosa beım 1.5 yıldır olmuo bebıs ve her gecen gun umudum bıraz daha azalıo rabbım bır zaman belırlemıstır ama beklemek cok zor allah yardımcımız olsun canım

canım bende 1.5 yıldır deniyorum 3kez tedavi gördüm hiçbir sorun olmadığı halde olmuyo bu iki aydırda kistlerle mücadele ediyorum soğan kürünü ilk kistimi duyduğumdada başladım yanlız 15 gün değilde 4-5 gü yaptım tedaviye başladığım için bıraktım muayeneye gittiğimdede kistin küçüldüğünü söledi dr.um bence soğan kürüyle alakalıydı ama ikinci kistimle karşılaştım o niye çıktı dersen çatlatma iğnesiyle alakalı yumurtaçatlamayınca kistleşmiş yani oyüzden bu ay yeniden başladım soğana 15 gün yapmak gerekiyo bence mutlaka dene faydası olyor ben inanıyorum yani sende başla 15 ün yap denemekte fayda var die düşünüyorum benimde umudum azalıyor psikolojim bozulmaya başlıyor açıkcası allah hepimizin yardımcısı olsun sevgiler....

canım bu arada hiç tedavi görmüşmüydün?

ilsu sen ilk adetle atmışmıydın peki?doğum kontrol hapı kullandınmı?kullandıysan hap bir ayda yok ediyormu?ve gebelik oldumu sende?ne çok soru sordum dimi:)şimdiden tşkrler:)

sanirim ilk adetle attım canım.dr beni adetin 3. günü gel bakalım demişti ben gitmemiştim.adetim çok yğoun gelmişti o ay ve pıhtılı kistin gittiğini tahmin etmiştim .şuan hamileyim zorluk çekmedim hamile kalırken

Canım selam aynı problem bende de vardı 3 ay Diana 35 d.kontrol hapı kullandım ve tamamen geçti, şükür:1rolleyes: 1 ay yeterli olmaz diye düşünüyorum Geçmiş olsuna.s.

canım bu arada hiç tedavi görmüşmüydün?
tatlım tedavi gormedım yanı hormonlara esımın spermıyogramına bakıldı gecen ayda rahım fılmı cektırdım şükür hepsı temız cıktı dr bu ay klomene baslayalım dedı muayenede kıst cıktı :KK43:

sanirim ilk adetle attım canım.dr beni adetin 3. günü gel bakalım demişti ben gitmemiştim.adetim çok yğoun gelmişti o ay ve pıhtılı kistin gittiğini tahmin etmiştim .şuan hamileyim zorluk çekmedim hamile kalırken

ayyyy ne güzel allah tamamına erdirsin inşallah darısı bizlern başına kaç aylık peki?

[QUOTE="NightRose";4619674]Canım selam aynı problem bende de vardı 3 ay Diana 35 d.kontrol hapı kullandım ve tamamen geçti, şükür:1rolleyes: 1 ay yeterli olmaz diye düşünüyorum Geçmiş olsuna.s.[/QUOTE]

neeeee 3 aymı?yapma lütfen 1.5 yıl geçti 3 ay nasıl içerim hapı :KK43:

tatlım tedavi gormedım yanı hormonlara esımın spermıyogramına bakıldı gecen ayda rahım fılmı cektırdım şükür hepsı temız cıktı dr bu ay klomene baslayalım dedı muayenede kıst cıktı :KK43:
anladım cnm inş. kistin gider ve sende bir an önce hamiş olursun:)hepimiz tabii:)

slm kızlar bendede iki ay önce kist var dedi doktor ilk baktığında 7 cm idi doktor cylo prognova verdi bu ilaç hamile kalmanı engellemiyormuş ama tabi ben yine hamile kalamadım sonra doktora gittim 5 cm küçülmüş doktorum ilaç vermeye gerek yok dedi takip edecekmiş benim sağımda kist ve hep yumurtlama haftamda sağım çok ağrıyor sizdede böyle oluyormu

kızlar ben sonucumu baska bır dr a gosterdım kesınlıkle dogum kontrol hapı kullanmana gerek yok adetle atarsın bosuna ılac kullanma dedı ya bu ne bıcım iş dr umu degıstırcem zaten moralımı bozup duruyor hapıda kullanmıcam sogan kuru yapıyorum rabbım hepımıze hayırlısıyla bır bebıs nasıp etsın ıns bızde bu çektıklerımızı unutalım

slm arkadaşlar. ben yenı üyeyim. bendede kist var. ameliyat gerekiyor. acaba soğan kürü fayda edermi? soğan kürü nasıl oluyor bilgi verirseniz sevinirim

ben yaptım bence fayadası var ama sütle maydonozu kaynatıp içiyolarmış o daha etkili diyolar ben bu kez bunuda yapmayı düşünüyorum denemekte fayda var

X