Kist

betulrahimi

Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2022
793
181
22
Sağ tarafımda 4 ml yada 4 cm kist varmış ama hiç agrimiyor ara ara oluyor oda hafif adet olcakmis gibi kan sonuçlarım iyi çıktı kısırlığa neden olmazmış gebelik oluşur mu kist var diye bide kistin gitmesi için ne yapa bilirim hərgün sogran suyuna başladım

Sağ tarafımda 4 ml yada 4 cm kist varmış ama hiç agrimiyor ara ara oluyor oda hafif adet olcakmis gibi kan sonuçlarım iyi çıktı kısırlığa neden olmazmış gebelik oluşur mu kist var diye bide kistin gitmesi için ne yapa bilirim hərgün sogran suyuna başladım
Forumda soğan suyu ile kistini tedavi ettiğini söyleyenler var. Soğan suyu bebeğin rahim duvarına tutunmasını engelleyeceği için düşüğe neden olabiliyor. Ama sanırım sizin önceliğiniz kistin yokedilmesi sanırım.

Kist hamileliğe engel değil benimde 4 cm kıstım var ama hamile kaldım

Hiç ihmal etmeden tedavi ol büyüyebilir

Kist hamileliğe engel değil benimde 4 cm kıstım var ama hamile kaldım
Zaten doktor iyi huylu kötü değil dedi gebeliğe engel olmadığını biliyorum ama kist büyümeden de gebelik olmasa daha iyi çünkü kist büyürse gebe kalırsam bebeğe zararı olur diye düşünüyorum

Zaten doktor iyi huylu kötü değil dedi gebeliğe engel olmadığını biliyorum ama kist büyümeden de gebelik olmasa daha iyi çünkü kist büyürse gebe kalırsam bebeğe zararı olur diye düşünüyorum
Gebelik oluşurmu kist var diye bu sizin yazdığınız cümle yani soru sormuşsunuz bende sorunuza istinaden cevap yazdım bildiğiniz birşeyi neden sordunuz anlayamadım neyse kistle hamile kalan ve doğuma kadar sağlıkla ilerleyen tanıdıklarım oldu ama tabi bir zararı olurmu bilmiyorum.

Benim de 3 cm kistim vardı. Kist olduğu için doktor tedaviyi ertelemişti doğum kontrol hapı vermişti düşmesi için. Ben hayıt sirkesi kullandım sabah akşam aç karna, hapları da kullanmadım. Bu ay kontrole gittiğimde kistin olmadığını söylediler

X