Kısmetsiz deveyi çölde kutup ayısı severmiş..1 saat evvel şoka girdim yawww...benmiii

anaaaaaaaa ayy dur dur annene söle canım sakın adama söleme adamı sırtından vurun bence karısınıa yakalatın anammmm ben yaptım çok fenaaa oluyor adamın yüzüne görmek isterdimm

tövbe ya ne keklemesi..bölede diyorsunuz yaa..valla veririm kadının dükkanın adını.............

Annemin 10 seneden beri giddiği agdacının kocası çıktı adam 45 yaşının üstünde...ve 3 kez yemeğe gittik 1 kez ramazanda iftara gelmiştiler...

ya adam demezmii beğenmedin mi çokmu yaşlıyım yaşınıda 35 demiş kuzene şaka gibi..annemi aradım çıkmadı telefona valla söylücemkadına dicemm...şoktayım..sen gel izmirden kızı bul ordan bana..ya ben açsaydım kameraaa

offf offf

kızlar söylücem söylüyüm dimi??adam karı parası yiyen saloz biriii

:1shok: yok artık
söyle tabi annene bilsinler

yani bu tür haberleri zaten çok okuyor ve duyuyoruz...
siz adamı tanıdığınız için şoka girmişsiniz...
halbuki yabancısı değiliz bu konuların..
Allah akıl versin,ne deyim...
sevgiler...

tövbe ya ne keklemesi..bölede diyorsunuz yaa..valla veririm kadının dükkanın adını.............

Annemin 10 seneden beri giddiği agdacının kocası çıktı adam 45 yaşının üstünde...ve 3 kez yemeğe gittik 1 kez ramazanda iftara gelmiştiler...

ya adam demezmii beğenmedin mi çokmu yaşlıyım yaşınıda 35 demiş kuzene şaka gibi..annemi aradım çıkmadı telefona valla söylücemkadına dicemm...şoktayım..sen gel izmirden kızı bul ordan bana..ya ben açsaydım kameraaa

offf offf

ya çatlattın yeminle :mymeka:
açtığın konunun devamına ekler misin bunu :nazar:

adamın kim olduguyla ilgilenmiyorum şu an
senin yaptıgına, tutumuna takıldım

düşünüyorum da...
kuzenimin böyle bi ilişkisi olsaydı
evvela uyarırdım
burası internet alemi guvenme derdim
hadi diyelim o kısmını aştık
maillerini kontrol ediyorum falan filan
adam etkileyici şeyler yaziyor
kuzenime şakayla "aramızda senin benim mi var yavru, gel sen bunu bana hibe et şakkıdı" der miydim, ASLA!!
şakası bile olmaz böyle şeyin...
kaldıramam, kaldıramayız...

kuzeninizin aklının kaldıgı bi adamla msnde konusmalar, kamera açtirmalar....
ne kadar yakışıksız...

bugune kadar forumda bi çok kez karşılaştık seninle
herhangi bir negatif/pozitif düşüncem yoktu
ama şu konudan sonra artık var :kahve:
umrunuzda yada değil, o size kalmış :smiley-cool:

offf offf

:1shok: aaaa hadi beee ciddimi bak sen kart horoza ay yuh artık şaştım kaldım bunak herif ay bide 35 demiş hakötükedihüso tabikide söyle annene oda arkadaşına anlatsın anlasın kocasının ne mal olduğunu:teytey::roflol:

Ya işte hayatın sürprizlerinden biri işte.
Falla şansınız varmış ki - iş uzamadan -
karşı karşıya gelmeden ak - kara ortaya çıkmış.
Şükredin ve Allaha havale edin gitsin.
Bence eşine söyleyip huzur bozan olmayın.
Size geçmiş olsun.

adamın kim olduguyla ilgilenmiyorum şu an
senin yaptıgına, tutumuna takıldım

düşünüyorum da...
Kuzenimin böyle bi ilişkisi olsaydı
evvela uyarırdım
burası internet alemi guvenme derdim
hadi diyelim o kısmını aştık
maillerini kontrol ediyorum falan filan
adam etkileyici şeyler yaziyor
kuzenime şakayla "aramızda senin benim mi var yavru, gel sen bunu bana hibe et şakkıdı" der miydim, asla!!
şakası bile olmaz böyle şeyin...
Kaldıramam, kaldıramayız...

kuzeninizin aklının kaldıgı bi adamla msnde konusmalar, kamera açtirmalar....
Ne kadar yakışıksız...

Bugune kadar forumda bi çok kez karşılaştık seninle
herhangi bir negatif/pozitif düşüncem yoktu
ama şu konudan sonra artık var :kahve:
Umrunuzda yada değil, o size kalmış :smiley-cool:

doğru diyorsun nette birileri bulan böyle şeyler yapan sadece biziz
kuzenle..neyse canım fikrine saygı duyarım...

olacak bir sey neden olmasınki bir sürü kisi var pc basına gecince türlü türlü yalan söylen kimi doktor kimi mühendis bunlara bırakın benim gecen sene oturdugum mahallede iki kardes evlerinde internet filan yok istanbuldan arkadaş bulmuslar bize geldi tanıstılar msn de sonra ne oldular bilmiyorum ama evde bilgisayarları olmadğı halde bunu yaptıklarına göre evinde elinde interneti olan ne yapmaz
bence kuzenini uyar böyle yollardan arkadas buldukca basına daha kötü seylerde gelebilir
ve bence adamın karısına söyleme adama bir sey olmaz sadece kadın cok huzursuz olur herkes kocasının ne mal oldugunu biliyor birde böyle başkalarının ağzından duymak kadın adına kötü olur bence
yani arayan arkadaslar belasınada bulur mevlasınıda bence kuzenin öyle olmus

Iş yerindeki kızlarda diyorki kamerada eşi açsın kadını görsün kamerada...

Kadın üzülcek yaa..kazandığını adam verirdi...çokta efendiydi kötü bakışını görmedik..kuzenin haberi yok kız bayılcak yaaa..

Kadına kaş almaya götürmştüm...

Ellerim terledi yaaa...

kihkihkih internetten bulduğunuz birine nasıl güvenilirki valla aileden biri bile çıkabilir
ayıkla o zaman pirincin taşını
demek kadın millete ağda yaparken kocasıda internetten kur yapıyormuş adi yaratık ne olacak

Konuyu Toplam 30 Kullanıcı okuyor. (27 Kayıtlı kullanıcı ve 3 Misafir)
gorkem, 157447, AYN, Aşk Kırıntısı, bahar_1987, Barçman, bembeyazsiyah, burbuk, ecem_1912, fatma26, fırtınanınkızı, Gunicen, janet, jilda, kulitta, Lacivert., lady34, MeLoDi, navle_, nazlı:), Pashmina, sahra87, Seloş, senza, Sonbahar24, toredo, vizontele
:kahve:

her zaman söylerimmmmmm
uzak durun şu chat çut işlerinden
işte böyle 45 yaşındaki adama görmeden aşık bile olursunuz
yahu insan neden sanalda böyle şeyler peşine düşer
acaba kendine güvenmediği için olabilir mi
o kadar az ki internetten tanışıp evlenip mutlu olan sayısı
açıkcası ben öyle evlensedim
hiç güvenemzdim kocama
yarın benden sıkılıp
eski alışkanlıklaına döner diye
aynı şey kadın içinde geçerli tabi

toredocum bunu iş arkadaşlarına ve hatta kkya anlatmadan önce konunun muhatabı olan kuzenine anlatsaydın ya.

hımmmm vayy be.bence de söylemelisin canım.annene söyle veya sen direk muhattap olma bi de suçlu sen çıkarsın kuzeninle mazallah.ama dikkat edin.

Ben bir kısmı yakalayamadım. Kuzenin İzmir de yaşıyorsa akşam nasıl çıktıları veriyorsun?

Siz bırakın adamı da benim kafam size takıldı, önce kuzeninizin mailleştiği kişiye göz koyuyorsunuz sonra adamı görünce şok oluyorsunuz, sonra konu açıyorsunuz, yarım kesip milleti çatlatıyorsunuz, arkası yarın misali devam ediyorsunuz.
İlginç geldi bana. Ehhh bende ilgincim ki böyle bir konuya mesaj yazdım.

Kızlar şu anda buz gibi sebepsiz vücudum titriyor yaa..aniden heycanlandım eğer bu saatten sınra beni buralarda göremeseniz ben gitmişimdir öteki tarafa..berbat oldum.bu arada iş yerindeyim tam olayları anlatmadığımdan olumsuz şeyler yazılmış..

X