Kısmetsiz deveyi çölde kutup ayısı severmiş..1 saat evvel şoka girdim yawww...benmiii

toredo

Nirvana
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2008
3.001
350
Kızlar o biçim şoktayım yani 2 yönden şaka gibi rüya gibi..ne bileyim..1 saat evvel yaşadım yeni çıktım şoktayım...Oyun sandım oda değilmiş...

konum şu hızlı yazıcam aklıma geleni...

Benim teyzemin kızı internetten birini bulmuştu.meiileşiyormuş.kendisi izmirden.bana ben sürekliinternet başında değilim.sen takip et toredo abla dedi..bende tamam dedim günde 2 kez girer bakarım meillerine..fazla özelleri yoktu yeni tanışmışlardı ..bende akşama basıp teyze kızına verirdim yazılanları..(ayyy yazamıyorum arkadaşlar halen şoktayım)

çocuk istanbuldan anadolu yakasından..anlattmış kendini şu okulu bitirdim şu bu o diee..kuzen zaten bilmez istanbulu ama bahsettiği yerleri biliyorum..çocuk öle güzel şeyler söylemiş ki ..ben etkilenmedim değil .karekteri durumu huyu suyu iyi işte şimdidiceniz senmi aşık oldun..konuşşsaydık olabilirdi..o şoku yaşamasaydım adam çok etkili hatta kuzene dedim kız sen izmirdesin zaten yeni tanıştınız falan filan iştee...güldü bişey demedi..ama ben gene yolumda kuzen adına konuştum konuştummm...

AAA Bktım aynı semt...bizim ordaki kafeleri alışverişyerlerini biliyor falan...

dedim gel kamera açalım dedim..ama ben acamam iş yerindeyim yok ama sen aç dedim 5 sn kadar öle buluşcam senle dedimm...

veeee açtıııı.....

Söyleyin karşıma kim çıktıııı..

beni 1 saat soka sokacak....kötükedihüso

kim çıktı arkadaşım??!! bi de sen onla teyze kızının ağzından konuşuyodun dimi eski sevgilin falanmı çıktıı

arkadaş konuyu açıp yok olmuş şoktan bişi olmasın kıza :1shok: belliki ii tanıdığı birisi,eski sevgilisi akrabası falan heraldee

naniknanikkızlar kesin sevgilisi çıktıkaydirigubbakcemile3

tövbe ya ne keklemesi..bölede diyorsunuz yaa..valla veririm kadının dükkanın adını.............

Annemin 10 seneden beri giddiği agdacının kocası çıktı adam 45 yaşının üstünde...ve 3 kez yemeğe gittik 1 kez ramazanda iftara gelmiştiler...

ya adam demezmii beğenmedin mi çokmu yaşlıyım yaşınıda 35 demiş kuzene şaka gibi..annemi aradım çıkmadı telefona valla söylücemkadına dicemm...şoktayım..sen gel izmirden kızı bul ordan bana..ya ben açsaydım kameraaa

offf offf

kızlar söylücem söylüyüm dimi??adam karı parası yiyen saloz biriii

kötükedihüsoyok kızlar bu arkadaşın canı eğlenmek istiyor galiba kafa buluyo bizle anladım ben:eek:klava:

X