Kislar Sivileceler çikiyomu Sizdede

denizsolmaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2007
127
1
BU SON 2 AYDIR YÜZÜMDE SIRTIMDA ACAİP DERECEDE SİVİLCELER ÇIKMAYA BAŞLADI.SİNİR OLUYORUM ZATEN OLDUM OLASI ÇEKİYORUM BU SİVİLCELERDEN BİDE HAMİLEYKENDE BULDU BENİ.CİLT DOKTORUNA DA GİTMİYORUM ANTİBİOTİKLİ İLAÇLAR VERECEKTİR DİYE.SİZDE DURUM NASIL ???benneyaptımki:1no2:

cnm benim hamileliğim çok yeni ama tüm suratım cildim bozuldu
hiç böyle olmazdı ben de hamileliğe bağlıyorum...

yüzümde henüz birşey yok ama benimde omuz başlarımda ve sırtımda cıkmaya başladı hamilelikten sonra gecer sanırım...

Ay Hiç Sormayin Anlim Ve Omuzlarim Da Sivilceler Oldu Hamilelimin 2. Ayinda Cok Sinir Oluyorum Yaa Cirkinlesiyorum Kizimmi Olcak Ne

cok normal..hormanal degisiklikler..kafaya takmayin,sivilcelerle oynamayin zamanla gecer..Allah baska dert vermesin..hepinize saglikli bebisler nasip etsin.

ilk 4 5 ay suratım çok kötüydü çok bozulmuştu oda çok kustum çok midem bulanıyodu sürekli zorlanmaktan yüzümde kırmızı kırmızı oluyodu midem bulantısı geçtikten sonra yüzümde düzeldi geçiyo üzülmeyin

Ben hayatim boyunca ergenlik sivilcesi nedir gormedim bilmedim ama simdi 9 haftalik hamileyim ve alnimi gormeyin kucuk kucuk sivilcelerle doldu cenemdede var ve hatta sirtimda bile cikmis bir iki tane.Ben omrumde bu kadar sivilce gormedim vucudumda simdi basladi sok oluyorum resmen ama bir yerde okumustum hamilelikte sivilcelenme olabilirmis.Ama suda var sivilcelerim yaninda millet yuzune bir isik guzellik gelmis diyo ben anlamadim o sivilcelerle nasil guzel olabiliyorum ama cok sinir oluyorum sivilcelere Allahtan kucuklerde cok goze batmiyo

evet arkadaşlar benimde yüzümde sırtımda çıkmaya başladı yüzümdekilere bende çok sinir oluyom ama napcan bebişlerimiz için herşeye katlanacağız tek sağ salim olsunlarda.

arkdaşlar üzülmeyin hepsi geçecekk normal bunlar allah başka dert vermesin, bende de tek tük çıkıyor ama hamilelik yüzüme vurmadı henüz hani yaşlılar öyle der ya şişlik leke falan yok

bende sivilcelerden dertliyim allahtan yüzümde değil de hep sırtımda çıkıyolar hormonal bi durummuş geçer zamanla yüzümde henüz bir lekelenme yok bende siyah lekelrden korkuyorum umarım hiç olmaz

bende leke değil ama küçük küçük sivilceler var.geçer umarım napalım katlanacaz bebişler için.ya bide ben şişmeye başladım yüzüm ; ayaklarım özellikle siz de başladımı ?

çok şükür ne yüzümde ne başka yerimde ne en ufak bi leke çıktı ne de sivilce çıktı. hormaonal sebelerden kaynaklanıyo bu sivilceler de lekelenmeler de hatta mide bulantıları bile. acaba bende niye hiçbiri olmadı ?hem de bebeğim kız olduğu halde ne mide bulantısı ne leke ne sivilce ne kilo ne kalça ne göğüs büyümesi. inşallah bi dahaki gebeliklerimde de olmaz. acaba gebelik öncesi hormonlarla mı alakalı bu şikayetleri yaşayıp yaşamamak ? ya da yediklerimizle . kimisi mahfoluyo hamileyken kimisi de çok rahat geçiriyo benim gibi maşallah. keşke neden olduğu tesbit edilse bütün hamileler benimki gibi rahat geçirse ya.

Ya kizlar delirmek uzereyim sivilceleerim iyice azdi.Hamile kalmadan once tek bir sivilcem yoktu hatta ergenlik doneminde bile tek sivilce gormedim ama suan cok kotuyum yaaa alnim berbat burum yanaklarim berbat.Hep kucuk kucuk sivilceler var.Simdide goguslerimde cikti.Goguslerimin sutyen giyince acikta kalan kismi hep sivilce oldu kucuk kucuk.Delircem caresi yokmu ya

oğluşuma hamileyken bende de olmuştu şimdiki bebişimde de olabilir ufak ufak çıkıo gibi ama doğumdan sonra geçiyo merak etmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…