kıslar rahim filmi

bgm84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2007
106
1
filmi çektireniniz varsa bana ayrıntılı yazabilirmi ne yaşadığını nasıl yapıldığın....
şimdiden teşekkürler

Ben çektirdim canım. Anlatılanlar kadar ürkütücü değil. Adet bitiminden üç gün sonra yapılan bir işlem. Bir kataterle vajinadan rahme giriliyor ve tazikli bir şekilde ilaç veriliyor, ilacın dağılımı gözleniyor. tüplerden geçer ve karın boşluğuna dağılırsa tüplerde bir sorun yok anlamında. İlaç dağılırken adet sancısına benzer bir sancı yaşanıyor. Zaten işlem bittikten sonra 5 dakika kadar kalkmadan yatıyorsun. O gün hafif ağrılı geçebiliyor ve ayrıca banyo yapmaman öneriliyor.
Rahim filminden hemen sonra çok kişi hamile kalabiyormuş. öyle duymuştum. Allah hayırlısını versin canım.

bende çektirdim canım ama bana narkoz yaptılar yoksa çok sitres oluyorsun acıyı bir kenara bırak o masaya bacaklarını ayırıp yatmak birsürü kişinin karşısında çok acı veriyor insana hiç bir özelin olmuyor o an insanın piskolojisi bozuluyor. sana tavsiyem narkoz yaptır uyanınca herşey bitmiş oluyor sonra iki gün falan baya bir ağrın oluyor ben 120 ye yaptırmıştım geçen yıl

bende çektirdim canım ama bana narkoz yaptılar yoksa çok sitres oluyorsun acıyı bir kenara bırak o masaya bacaklarını ayırıp yatmak birsürü kişinin karşısında çok acı veriyor insana hiç bir özelin olmuyor o an insanın piskolojisi bozuluyor. sana tavsiyem narkoz yaptır uyanınca herşey bitmiş oluyor sonra iki gün falan baya bir ağrın oluyor ben 120 ye yaptırmıştım geçen yıl

saol canım

miniksinap, ben de yaptırabilirim eğer bu ay bir gebelik olmazsa doktorum benden de istiyebileceğini söyledi. gerçekten acısız mı? doktorumda birazz acı verebileceğini söyledi çünkü. ve bana 300-350 ytl dedi fiyat konusunda sen ne kadar yaptırdın?

X