kişiye özel doğum haritası/horoskop analizi...

Artık bişey yapmanıza gerek yok ..Gerçekten çok yardımcı oldunuz..Ben aradığımı buldum.Ve de burdan üyeliğimi sildirmek istiyorum .lütfeennn silinnnnnnnn..

çok teşekkür ederim ilginize.açıkçası bana cvp verilmemiştir die uzun zamandır bakmadım ama çok sewindim.teşekkür ediyorum..

kızlar sanırım fattonun işleri yoğun yoksa cevap yazardı yazmak istemese konuyu kapattırırdı bence

Arkadaşlar bende kaç senedir taktım şu dogum haritama.Hayatım istedigim gibi gitmeyince cevabını dogum haritamda bulacagımı sanıyorum ama netten aramadıgım site kalmadı dogum haritası cıksa bile açıklaması cıkmıyor.Çogu sitede paralı.Lütfen benimkine de bakın.Bol bol dua ederim.:Saruboceq:

Ben sıramı beklemeye razıyım.:jeyyar:

07.01.1984 istanbul saat sabah 09.04

Şimdiden saol:lepi:

doğum tarihi: 26 eylül 78 ,
doğum saati18:05 ve
doğum yeri: bakırköy - ist.

teşekkürler

08.05.1989 sabah 7:15 istanbul bakarsıız çooookkkkkkkkk sevinirim şimdiden teşekkürler :teytey:

benimkinede bakabilir misin?24/10/1976 samsun saat30 teşekkürler!a.s.

Merhaba beninkine de bakabilirmisiniz? 20.11.1971 İstanbul aksam 5-6 arası .
Şimdiden çok tesekkürler.

merhaba arkadaşım.son sayfalara baktım yoksun ama inş.kötü bi durum yokturda işin vardır.elbet gelirsin.bi zahmet bende 3 kişinin bilgilerini versem bakabilirmisin?kusura bakma biraz abarttım durumu ama bi zahmet canımyaa.1.kişi erkek:29.06.1992 istanbul gece 01:15, / 2.kişi erkek:19.02.1999 erzurum öğlen 13.20 / ,3.kişi kadın:14.01.1968,elazığ 11.30 ile 13 arası(canım doğumsaatti net olmamakla birlikte öğlen saatlari olduğuna dair rivayetler varmış)şimdiden ellerine sağlık,çok teşekkür ederim.a.s.

Son düzenleme:
MRB benim biliglerim

24/09/1981 saat 17:20

ankara EĞER BAKABİLİRSEN SEVİNİRİM :)TEŞEKÜR EDERİM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…