kişiye özel doğum haritası/horoskop analizi...

fottocumm banada bakarmısınn 06.11.1987 Gaziantep sanırım saatde 11.00 şimdiden teşekkürler canım a.s.

Rica etsem bana da bakarmısın. 01.08.1972... Mersin sanırım 03 saatlerinde.
Teşekkür ederim.

doğum tarihini , doğum saatini ve doğum yerini örnekteki gibi yazın lütfen...mesela 15.08.1982 sivas 11.45

kendinizin veya tanıdığınız birinin doğum haritasının analizini öğrenmek istiyorsanız doğum tarihi, doğduğunuz ili ve doğum saatini belirtirseniz yardımcı olabilirim...bilgileri şu şekilde yazarsanız çok yardımcı olur...

doğum saatini bilmiyorsanız sistem ortalama bi doğum haritası çıkarır ve %100 doğru olmaz...en azından tahmini bi saat yazmanız daha sağlıklı olur... .......................................................................................................................

ve bi ekleme yapmak istiyorum...horoskop analizleri bazı astrolojik terimler içeriyor...tam olarak ne demek istediğini anlayamayabilirsiniz...aşşağıdaki örnekle açıklayayım...

XII. Ev egitim ve duygu alanidir.

Yay XII. Evde

Yurtdisinda, yabancilarla veya yurtdisi seyahatlerinde problem yasayacaktir. Otorite, enerji, yaraticilik, liderlik ve zeka gibi bütün liderlik özellikleri onda vardir.

diyor mesela...yani 12. ev eğitim ve duygu evidir...eğitim ve duygu evine yay burcu düşmüştür...yay burcunun 12. eve düşmesinin sonucu ise bi altında yazan yurtdışı ve otoriteyle ilgili yorumdur...

sevgiler... a.s.

10.03.1984 iskenderun saat 12:00 cumartesi günü

1 mayıs 1985 sakarya sanırım saat 08.00
benimkine de lütfennnnn:)
tşk ler şimdiden

benim için de çıkarabilirmisiniz gerçekten çok merak ediyorum..doğum tarihim: 04.06.1985 sinop saat:04:45 teşekkür ederim :)

fatto merhaba kardeşim içinç bakarmısın.25.08.1982 adana saat 19 teşekkür ederim

sirada o kadar cok kisi varki bende girmeden edemicem.
20.11.1983 eskisehir 00.00 tesekkurler a.s.

fatto merhaba benım ıcınde bakarmısın lutfen 09.05.1987 saat 3:00 da ıstanbulda doğmuşum.
şimdiden teşekkürler.

X