kişi hamileyse!

bilgmuh

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2012
144
-61
eğer kişi hamileyse yine her zamanki adetinden önce adet ağrıları çekebilir mi yani hamile kalmışsa o ay yine adet olacakmış gibi ağrıları olur mu merak ettim ben normalde adetimden bikaç gün önce ağrı hissederdim ara ara şimdi 9gün kala sancılar giriyorda arada tşkler..

evet oluyor
ben hamile kaldigimda adet gunu aynen adet olacakmisim gibi agrilar oldu
tabi adetliyken kadar siddetli degil ama adet baslamadan once kasilmalar rahimde gerilme agri olur ya onlari yasadim
ertesi gun yine yasadim
ve kanama yerine bol bol sulu akinti yasadim
daha cok varmis adete, umarim hamilelikten kaynaklaniyordur
ama yine de cok kaptirmamani tavsiye ederim son gunler daha belirleyici olacak:KK34: bir de zaten en onemli belirti adte gecikmesi

canım bütün adet belirtilerini yaşıyorsun karın ağrısı bel ağrısı gögüs sızlaması bizzat hepsi oluo ama adet olmuosun :))) benimde adet günümden öncesinde kasık ağrılarım olmuşdu ve inanılmaz gaz oluyodu midemde sonra bide baktım ki hamileymişimmm :)))

tşkler kızlar eğer hamileysem ilk buraya yazcam öğrenince...:)

evet adet olacaksin saniyorum benimki 1 hafta önceden ayni adet olurkende öyle olurdu adet olacagimi haber verir gibi kasilmalar ince ince sizi seklinde gögüslerim sismisti ve gazim cok olmustu..

kızlarrrr nasılsınız adetime 2 gün kaldı nefes aldıkça karnıma ağrıyor sanki yanlarıma batıyor..kaburgalarımın altı falan ağrıyor nefes alınca ara sıra...sanki geriliyor içerde bi şeyler..diğer belirtiler var ama onlar psikolojik olabilr diye ciddiye almıyorum..sağ kasığımda arada batıyor..böle bişey yaşayan varmı aranızda???:18::18::18:

kızlarrrr nasılsınız adetime 2 gün kaldı nefes aldıkça karnıma ağrıyor sanki yanlarıma batıyor..kaburgalarımın altı falan ağrıyor nefes alınca ara sıra...sanki geriliyor içerde bi şeyler..diğer belirtiler var ama onlar psikolojik olabilr diye ciddiye almıyorum..sağ kasığımda arada batıyor..böle bişey yaşayan varmı aranızda???:18::18::18:

ben beklediğim adet günü kanda baktırdım pozitif çıktı canım.. benimde adetimden 1 hafta önce falan başladı hafif adet sancıları ara ara geldi geçti öle ve adetime 3 gün kala leke geldi yerleşme kanamasıymış sanırım.. adetin 2 3 gün geçikinde kan yaptır derim ben % 100 kesin sonuç verio allah gönlüne göre versin

Evet canım aynen bende adetten 2 hafta önce
ağrılar ve batmalar başlamıştı bide benim en önemli
belirtim ben hep üşüyen biriyim normalde el ve ayaklarım resmen
yanıyordu sanki hep ateşim var gibi oluyordu umarım sende hamişsindir
Rabbim yardımcımız olsun

yalnız bu adet ağrısı aynı her zamanki gibi oluyo değilmi hiç değişik değil yni her zamankinden?

bendede erken başladı adetime daha 5gün var ve bundan 5gün önce başladı bu ağrılar ama aynı her zaman adet olmadan önce olduğum bildik ağrıdan yani seninde mi öyleydi?

bendede erken başladı adetime daha 5gün var ve bundan 5gün önce başladı bu ağrılar ama aynı her zaman adet olmadan önce olduğum bildik ağrıdan yani seninde mi öyleydi?

ımm evet canım ama hani şu adet olurken ki
sancılar kadar fazla değil ağrısı geliyo geçiyo :44: öyle
bende yerleşme kanaması falan olmamıştı :26:

evet adet olcakmış gibi geliyor bel ağrısı göğüs ağrısı felan ama karın ağrısı olmadı bende hiç.normalde adet oldumda yerlerde kıvranır ilaçla durdururdm ağrıyı o ağrı olmuyor

Benim sadece göğüslerim ve vücudum şişmişti aynı belirti olarak,daha sonra da gecikmiştim zaten...

X