Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kısa sürede daha dolgun göğüsler..

merhaba arkadaslar; bende kısa bır sure oncesıne kadar küçük ve sekılsız goguslere sahıptım;ama bır arkadasın tavsıyesıyle "themra göğüs sekıllendırıcı bakım yagını" kullanmaya basladım ve sonuclarına kendım bıle ınanamadım 75 beden olan göğüs ölçüm 85 e yaklastı neredeyse hem daha dolgun hem daha sekıllı oldular:KK1: yapmanız gereken tek sey sıze en yakın aktardan bu yagı temın etmek ve her gece bu yağ ıle göğüslerinize masaj yapmak..(göğüs masajı baslıklı konulara da bır göz atın derım) işte bu kadar zaten ertesı gun bıle bır farklılık olmaya basladıgını hıssedıyorsunuz.ben sonuc aldım hatta ıkı göğüsümün arasında et beni var masaj yaparken halıyle et beni de nasıbını almıs ve o da bıraz buyudu :KK1: kısacası sadece göğüslerde etkılı degıl buyutmek ıstedıgınız vucudunuzun herhangı bır yerıne de uygulayabılırsınız mesela ben dudaklarıma uyguluyorum ve sonuc aldım sabahları uyanınca sezen aksu durumları yasanıyor yanı:)) hepınıze kolay gelsın kızlar :KK64:
slm mavilayda,ben 17 yaşındayım göğüslerim 75 i bile doldurmuyo.bu yağ işe yarar mı çünkü çok üzülüyorum.bide nekadara aldın acaba

ben bu yağı bugun çok aradım ama bulamadım istda avrupa yakasında nerede bulabılırım acaba

habire orama burama birşeyler sürüp sürüştürüyorum yorulmadan :KK70: allahtan fayda görüyorum yoksa insanı bunalıma sürükler ...
bu yağı da bir deneyesim var yarın alıp kullanmaya başlayacağım . ben de tecrübemi paylaşırım

çok hossun hayatım :KK1::KK1::KK1:once kendımız ıcın unutma esler her sekılde memnun edılır tatlı dıl bır guler yuzle karsılama......olculer de onemlı mutlaka mesela seksı gecelıklerı gıyerken fılan degıl mı?:9 ben kutahya da yasıyorum ve bır aktar da buldum canım,mısır carsısında da vardır dıye umut edıyorum..bu konuda ıstanbulda yasayan arkadaslar yardımcı olabılırler ama
goguste kı agrıları hafıf sızlamaları ertesı gun hıssetmeye basladım yaklasık bır beden buyudu dıyebılırım ıkı uc gun ıçınde sekıllerınde dolgunluklarında gozle gorulur fark oldu bende,umarım hepınız de aynı sonucları gosterır ve ıstedıgınız olculere kavusursunuz haberlerınızı beklıyorum kıslar:KK64::KK64::KK64:
Kütahyanın neresinden aldın canım arkadaşım orda okuyor aldırtabilirim de bende biliyorum orayı tam tarif edersen çok sevinirim :)

bende yeni üye oldum arkadaşlar....
ilk yazı yazılalı baya olmuş alıp da kullananlar var mı ya bende mi alsam şu themra yağını yoksa çörekotu yağı mı alsam hiç bilemedim sadece büyütmek için bana yardımcı olun lütfeeeen

bir de soya sütü denen bi içecek varmış yurtdışında. yüksek oranda kaliteli protein içeriyormuş araştırmak lazım..

Arkadaşlar. themra yağını dün aldım. Bakalım işe yarayacakmı yoksa hayal kırıklığımı :18: olcak. Size, ilk değişiklik hissettiğim anda yazarım.
Themra Bitkisel | Hoşgeldiniz adresinden iletişimi tıklayıp tel.nosunu arayıp bulunduğunuz yerde nerde satıldığını ve satılıp satılmadığını öğrenebilirsiniz. Ben 25 liraya aldım.

Arkadaşlar. themra yağını dün aldım. Bakalım işe yarayacakmı yoksa hayal kırıklığımı :18: olcak. Size, ilk değişiklik hissettiğim anda yazarım.
Themra Bitkisel | Hoşgeldiniz adresinden iletişimi tıklayıp tel.nosunu arayıp bulunduğunuz yerde nerde satıldığını ve satılıp satılmadığını öğrenebilirsiniz. Ben 25 liraya aldım.

Canım merakla bekliyorum haberlerini :KK66:

Kütahyanın neresinden aldın canım arkadaşım orda okuyor aldırtabilirim de bende biliyorum orayı tam tarif edersen çok sevinirim :)
tabi canım tarif etmeye calısayım ))) cumartesi pazarı cıvarında birey dershanesinin subesı var onun tam karsısındaki aktarcıdan aldım koylu pazarının gırısınde zaten o mevkı de bır tane aktarcı var canım...

merhaba mavilayda ben de aldım bu yağı 4 gündür kullanıyorum sanki biraz dolgunlaşma var sızlıyor siz ne kadar süre kullandınız ve ne kadar büyüme oldu bu arada bu yağı arayan arkadaşlar istda şirinevlerde bulabılır meydanda

merhaba mavilayda ben de aldım bu yağı 4 gündür kullanıyorum sanki biraz dolgunlaşma var sızlıyor siz ne kadar süre kullandınız ve ne kadar büyüme oldu bu arada bu yağı arayan arkadaşlar istda şirinevlerde bulabılır meydanda
evet cnm sızlama kasıntı ve cıldınde bır gerılme hıssedıyorsun ki bu da bır seyelrın degıstıgıne gelıstıgıne ısarettır))) ben bır kutu bıtene kadar kullandım yanı 6 hafta kullandım eskı halıne donus olmadı sukurler olsun memnun kaldım bır kaç hafta sonra tekrar baslamayı dusunuyorum 75 beden dolmuyordu bıle ama su an bır markada 80 dıger markada 85 kullanıyorum yanı 1 beden buyume oldu dıyebılırım canm:KK66:

evet cnm sızlama kasıntı ve cıldınde bır gerılme hıssedıyorsun ki bu da bır seyelrın degıstıgıne gelıstıgıne ısarettır))) ben bır kutu bıtene kadar kullandım yanı 6 hafta kullandım eskı halıne donus olmadı sukurler olsun memnun kaldım bır kaç hafta sonra tekrar baslamayı dusunuyorum 75 beden dolmuyordu bıle ama su an bır markada 80 dıger markada 85 kullanıyorum yanı 1 beden buyume oldu dıyebılırım canm:KK66:

evet cnm sızlama gerilme var dedğn gibi süper yha ben 4 gündür kullanıyorum biraz dikleşti dolgunlaştı bende 1 ,5 ay kullanıcağım sabah ve akşam masaj yaparak kullanıyorum zaten içerisindeki bitkiler de anason kara üzüm şekirdeği rezene vs. bunlar zaten göğüs büyütmek için faydalı bitkiler ben inanıyorum sonuna kadar da devam edeceğim :KK49:

evet cnm sızlama gerilme var dedğn gibi süper yha ben 4 gündür kullanıyorum biraz dikleşti dolgunlaştı bende 1 ,5 ay kullanıcağım sabah ve akşam masaj yaparak kullanıyorum zaten içerisindeki bitkiler de anason kara üzüm şekirdeği rezene vs. bunlar zaten göğüs büyütmek için faydalı bitkiler ben inanıyorum sonuna kadar da devam edeceğim :KK49:
canım senın adına :KK62: sevındım ben kullandım ve ıstedıgım sonucları elde ettım sukurler olsun:KK66: dılegım bneımle aynı konudan muzdarıp olan arkadaslara yardımcı olmak hadı bakalım gelısmelerden haberdar et hayatım :KK64:

bende kullanmak istiyorm ama nerden bulablrm acaba onu ??? benmkilerde cok küçkk aya acaba fyda edermiS:S

bende kullanmak istiyorm ama nerden bulablrm acaba onu ??? benmkilerde cok küçkk aya acaba fyda edermiS:S

nerede yaşıyorsunuz eğer istanbuldaysanız şirinevlerde meydanda bulabilirsiniz benimkilerde küçük canım 5 gündür kullanıyorum biraz dolgunluk oluştu ama daha çok erken bir 10 gün daha kullandıktan snra farkeder :21:

X