Kisa Bir Meditasyonun Size Kazandirdiklari

Aslında durum tamamen meditasyonla ve onun kazandirdiklari ile alakali bnm görüyor olmam bana özel değil herkes görür sadece dikkat lazım okadar
Nasıl goruyosun canim ya ben niye goremiyom.:)
Kalp gözü yada hissiyatla mi alakali

Zikir çok cekiyorum hergun mutlaka
Tavsiye ettiğin bi zikir var mi
Var özellikle 6.cakra yi yani 3.gözü dengeleyen bir zikir ve meditasyon şekli var

Gözlerini kapat çıkan ışıkları takip et hani uyurken gözlerimizi kapattığımızda oluşan ışıklar onları takip et ederken

Elvedudú el kayyum

zikret sayısı önemli değil yapabildigin kadar yap

Valla mi çok sağol canim Allah razi olsun
Hergun yapim demi
Kalp gozu için mi bu başka faydalari var mi canim
Ne zaman etkisini gororum sence:)

Valla mi çok sağol canim Allah razi olsun
Hergun yapim demi
Kalp gozu için mi bu başka faydalari var mi canim
Ne zaman etkisini gororum sence:)
Sağol Allah hepimizden razi olsun
Bu yapacağın işlem 6. Ve 7. Cakra ni etkiler e tabi 4. Cakra ni da etkiler çünkü zikir cekiyorsun zikir kalbi daha çok etkiler :)

Sürekli zikir çeken biri olarak kısa zamanda faydasıni görürsün elbet çünkü zikir titresimleri beynin bir çok hücresini etkin hale getirir aslında hergün yap tabi daha iyi olur uyumadan önce yaparsan eğer daha rahat ve keyifli uyursun ben uyumadan önce yapmistim

Kalp gozu için Allah zikrini öneririm ve sevgi tabi her şeyi sev sevgiyle dol çünkü kalp 4.cakra dir ve doğrudan sevgiyle alakalıdır ve gögsünün tam ortasında yeşil ışık ve ya yeşil bi obje hayal et

Ayy inşallah canim mutlaka yapcam
Başka onercegin şeyler var mi sen çok bilgilisin sanırım sende öğreneceğim çok şey var konularini takipteyim
Bide bi konunda da çok etkilendim ayetel kursi nin son ayeti onuda yapyom inşallah:)

Zaten çok fazla sevme potansiyelim var canim:))
Zaman zaman olumsuzluklarini gorsemde etkilemiyo bu durum :)

Zaten çok fazla sevme potansiyelim var canim:))
Zaman zaman olumsuzluklarini gorsemde etkilemiyo bu durum :)
Benim de öyle çok seviyorum sürekli dua zikir halindeyim kendimce bilgiliyim ama gene de kendimce bilgi açlığım var yetersiz geliyor bana :)

Birde tavsiyem çok karıştırma bir şeyi çok okuyorsan yanına başka bi dua zikir ekle ama 3 4 5 olmasın inan çok kötü etkiler

Valla canim senden çok şey öğrenip dua etmek isterim.:)
Tamam canim inşallah daha dikkatli edeyim o zaman

Ca
Canim bu konularda tavsiye ettiğin kitap var mi

Valla canim senden çok şey öğrenip dua etmek isterim.:)
Tamam canim inşallah daha dikkatli edeyim o zaman
Vesile olursam ne mutlu bana kitap falan bilmem ama ne istersen söyle bana mutlaka bişey bulurum vardır yani bir yolu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…