Göz Makyajı Kirpiklerimi uzatmak ve gürlestirmek için ne yapabilirim?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Yaglarin kullanma tarihleri hakkinda maalesef bilgim yok canim.
Bu arada bende gozdamlasini bos rimmel kutusunda bosaltmayi dusunuyorum,
Birazda hintyagi takviyesimi yapsam aceba...

ıkı yagı karıstırsan nese de cnm bı ılacla bı yagı karıstırırsan etkı etmez belkı ılac belkı etkısını yıtırebılır hadı onu bırak bu ılac bıraz rısklı bı da yag takvıyesıo yaparsan bence pek ıyı olmaz gıbı geldı bana gozune zararı daha kotu olur belkı cunku hınt yagı ben surdugum zaman ustelık fazlalıkları peceteyle aldıgım zaman bıle gozmun altı yag oluyo bırazcık sen de ılacla karıstıırısan gozunun altına veya ıcıne gelırse daha kotu olur bu ılac bıraz rısklı sonucta

Haklisin,
o zaman ilac bitene kadar ilac kullanmaya devam.
Bu gece gozlerimin resmini eklemeye caliscam insallah.
Bakalim annemin fark ettigi kadar belirgin bir sonuc varmi?

Haklisin,
o zaman ilac bitene kadar ilac kullanmaya devam.
Bu gece gozlerimin resmini eklemeye caliscam insallah.
Bakalim annemin fark ettigi kadar belirgin bir sonuc varmi?

ekle vala cnm bızler de daha cok gaza gelırız artık :) ben de 15 20 gun sonra ekleyım dıyorum bu ara hıc duzenlı kullnamadım (((( artık yarından ıtıbaren duzene gırcem yenıden bu arada benım altlar ıyıce uzadı am hala seyrek ( badem yagı alcam bakalım

sakın kullanmayın derim öle yaktı ki gözlerimi anlatamam hint yağını bir haftadır kullanıyorum kirpiklerimde değişme oldu rimel sürmüş gibi oluyo bide ılık daha etkisini gösterirmiş ya kaloriferin üstünde bekletiyorum gün içinde her gün kullanıyorum canım ha birde badem yağıda gözü yakmıyor

cnm bı de sana sorum tatlı badem yagı mı olcak pekı bu arada onerını denıcem sagol kalorıfere koyuyorum demıssınya ne kadardır bekletıyosun kalorıferde

canım kaloriferin kenarında sürekli tutuyorum çok sıcak değil ılık olunca sorun olmuyor hatta ısınmıyor bile çok hafif ısınmış oluyor. aktarcı da dedi yağları ılık kullanırsan daha faydalıymış ben de ilk pcnin fanına koydum baktım ısınmıo kaloriferin üstüne koydum hehehe

canım burda kirpik uzatmayla ilgili bir topik vardı bir sürü yazı okudum sonra bu iki yağa karar verdim evet tatlı badem yağı ve hint yağı yakmıyormuş diğer yağlar yakıyor çörekotu mesela çok iyi geliyor ama öyle bir yakıyor şişirdi benim gözleri.

aynen bende burdakı paylasımlar sayesınde hınt yagını almıstım ama badem yagını da alıyorum en kısa zamanda cnm cok cok sagol :)benım kaslarda seyrek bakalım arada hınt yagını kaslrıma da suruyorum ama etkı etmıyo sadece kaslrımı uzatıyo seyrek olan yerlerd cıkartmıyo

sarımsak sürsen etkilemez mi ki benim kaşlarım güzeldir hiç onunla ilgili bir araştırma yapmadım ama bak bir tecrübem var ablam sarımsaklı şampuanın içine çam terebandin zeytin yağı badem yağı koyup bir ay kullandı işte ben görmüyorum onu pek abla naptın kaşlarına dedim bişi yapmadım şampuandan oldu heralde dedi baya kalınlaştırmıştı onunkini sende bir sarımsak sür ya da çörekotu kesin işe yarar. ha birde hint yağı sadece uzatıyor gürleştirmiyor diyorlar ama bana iyi geldi iki gündür badem yağı kullanıyorum daha iyi oldu

aynen cnm ben de de gurlestırmedı kırpıklerımı kaslarımı ama uzattı vala uzatsında ınsallah bol bol :) bu onerınnı de dıkkate alıcam corek otu yagım var nasılsa suruyum yarın cok sagol :)

badem yağını ve hint yağını gece yatmadan önce sür o şekilde uyu 15 gün sonra farkı görüceksin

Sonuc bu, rimmel varmis gibi durdu, ama gercekten dus yaptim, sonra diblerime surme cektim cunku ilk resimdede surme vardi..
Ben sevdim bu isi yaa..

Eki Görüntüle 333506

Sonuc bu, rimmel varmis gibi durdu, ama gercekten dus yaptim, sonra diblerime surme cektim cunku ilk resimdede surme vardi..
Ben sevdim bu isi yaa..

canım çok da gürleşmiş :S ben de bir haftadır kullanıyorum inşallah benimki de böyle olur benim hiç yoktu kirpiğim şimdi rimel sürüyormuş gibi ama daha da güzel olsun istiyorum

kızlar birde kayısı çekirdeği yagı kullandım ben
tabi çok düzenli kullanmadım ama izindeyken 1 hafta boyunca gece gündüz sürekli aklmıa geldikçe sürdüm sonrasında biraz uzadı ama devamlı süremiyorum biraz tembelim bu konuda

cok dagol cnm bugun denıcektım ama unuttum surmus bulundum unutmazsam yarın ole denıcem artık :) cnm ya her gun tutmayım dıyorum ben cunku mesela bı margarın koyuyorum kalorıfere ısınsın dıye hamur ısı yaparken falan :) hemen erıyo bı 15 dk da yagı da surmeden bı 15 dk bekletıyım kalorıferde ben de dımı ? margarınden yola cıkarak yag da ole 15 dkda ısınır belkı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…