Göz Makyajı Kirpiklerimi uzatmak ve gürlestirmek için ne yapabilirim?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
hint yağını aldım, eğer üşenmezsem bu akşam başlıycam uygulamaya. satan hanım üstüne bastıra bastıra gece kirpiğimde kalması gerektiğini söyledi. gözü asla yakmazmış ve zarar da vermezmiş. eyeliner sürer gibi kirpik diplerine değil de, rimel sürer gibi rimel fırçasıyla uygulamamı söyledi. rimelin döktüğü kökleri çıkaracağını de söyledi. yine 1.5 haftada sonuçları görmeye başlarmışım. tabii 1.5 haftada mucize beklemiyorum ama ne kadar işe yarasa kardır diye düşünüyorum. gelişmeleri yazacağım :))

vala cnm sen bı den gece bı sur baktın yakmıyo her gece surersın benım gozlerım hassastır bı de zaten alerjı var bence gozerımle ılgılı o yuzden gece kullnamıyorum cok yaktı bı kere sonra yıkadım gunduz kullanıyorum bu arda 1.5 haftada gostermedı benım 15 gun sonra ogosterdı kırpıklerım seyrek ondan galıba ama bazılarının bı haftada bıle gosterıyo cnm emınım guzel sonuclar alırsın ben hala suruyorum sag gozum ıyı bırazdah auzamaya ıhıtıyacı var sol kırpıgımse saga gore daha kısa bı de ben zamanında solgozumdekı kırpıgımı kesmıstım delı gıbı ucunu ondan sanırım
bende ıstedıgımsonuca ulasınca eklıcem resmını

haklısın bi gece deneyeyim, eğer dokunursa ben de senin gibi kullanmaya başlarım herhalde. rimelin döktüklerini çıkarsın, duruma göre lumigan'a bulaşmayı düşünüyorum. ama önce dökülenler çıksın istiyorum, derdim o. inşallah ikimiz de çok çok iyi sonuçlar alırız da lumigana gerek kalmaz :))

aman cnm sakın ole ılaclar falan alma cunku genelde bunları kulananlar bı muddet cok memnunkalıyo cok ıyı uzatıyo dıyomus sonra kullnmadıkları zaman bı muddet sonra kırpıklerı dokulup eskı halıne donuyomus ben hep bole duydum basılarında belkı olmuyodur bılemıcem ama kımyasal madde olna seylere aman dıyım vala ben tırsıyorum artık fırmalr cok cıkarcı
benım ıkı ay oluyo kullnalı cok yavas uzuyo benım ama uzasın da gec olsun dokulmesın
ınsallah ben ınatla kullnıyorum umarımıyı sonuc alırız

badem yağı iyi geliyor diye babmdan bildiği aktardan almasını istemistim.adam babama demiş ki '' abi kızımıza söyle bunu tek başına sürmesin.gözü yakar.rezene yağı ile karıştırıp kullansın ''demiş.ya ne kadar yakar dedim.veee öyle bir yaktı kii rezeneyle bir şey olmuyor.kirpik olunca gözede kaçabilir ya.ama badem yağını göz çevreme kullandım.iyi geldi ve yakmadı.

goz cevresıne nenden surdun kı ben ıyı olmaz ole dıye bılıyorum kırısıklık ıcın surduysen
ayrıa badem yagı cok asırı su gıbı o yuzden akıyo hınt ygını da onerırım
bı de ılk baharda gırıcez ılkbahara kırpıkler uzarmıs ınsanların bu aylarda kırpık bakımı yaparsak daha ıyı sonuc alırız

vallah canım benim kürpiklere badem yağı,hint yağı,zeytin yağı falan sürüyorsa göz altınada sürülür mantığı ile kullandım.ayrıca araştırmadan bir ürün kullanmam.bana nemlendirme konusunda çok iyi geldi.hatta bir ara bebk nemlendirici,yağı falanda kullandım nemlendirmek için.sonuçta bebeklere kullanılıyorlar.gerçi bebek yağı kullanmamak gerekmiş.yoğun olduğundan sanırım.bunuda gülben ergenin programına katılan cilt doktorundan öğrenmiştim.bebek nemlendiricisiyle bu neutrogena nın el kremini karıştırın demişti.böyle ama iyice karışsın demişti.marka ismi vermedi ama şefaf bazda krem demişti.tek şefaf görünüşte neutrogena var diye onu söyledim.yüzede,gözede olur demişti.güneş sonrasıda olurmuş.

30'lu yaşlarda kadınlar göz çevresi için hangi kozmetik ürünleri kullanmalı? - UZMANTV

ben de uzum cekırdgı yagı almıstım benımkırsıklık yok henuz 20 yasındayın cnku ama kullnsammı kı yıne dıyorum bı de zararı olmasın :18:
bebek yagı deyınce bende makyaj temızlemek ıcın bebek sampuanı kullnırım hep cıdden bebek urunlerı harıka oluyo

o zaamn seni yanlış yönlendirmeyeğim ama sadece nemlendirmen yeterli olur.bu göz çevresinde torbalanma falan hususunda bir dr tavsiyesi alabilirsin.bende genetik vardı.o sana uygunu söyler.zaten daha 20 yaşındasın.çokda bakıma ihtiyacın olmaz.bebek şampuanını bende kullanıyorum.çok iyi yapıyorsun.sana buradan bir iki tavsiyede bulunacağım.gerçi makyaj bölümü ama bakımla ilgili olacak.yüz üstü yatmayı alışkanlık haline getir.yan yatan biri olarak yattığım yanım daha kötü.gözlerini ovuşturma.artı gözlük tak.gözlerimi kısmaktan kaşlarımın arasında çatma izi kaldı.botoks yaptırmayı düşünüyorum.

ay cnm ne ıyı oldu bunu soleen ya ben hep yuz ustu yatarım
hatta bu konuyla ılgılı konu acmıstım yuz ustu yatmak gogus kuculturmu dıye kımse cevap vermemıstı bı ark yuzun kırısır demsıtı amaben alıstımbırakamıyorum gercekten ole yatmayı
bu arda gozaltı torbası hanı cok uyudugunda oluyoya bazen benım de o sekılde oluyo cnm her zman degıl yanı gozumun altında cok cok az morluk var ama rahatsız etmıyo benı bakalım goz cevresıyle sorunum yok sorun kas ve kırpık hınt yagı kullnıyorum uzadı bayagı ama kıvrımlı onala kadar surucem kasları hıc sorma acık renk bı de seyrek sınır oluyorum

Ben saf zeytinyağı kullanıyorum yeni başladım inşallah işe yarar .. Uzasın istiyorum ya
Bizde Balıkesirden hakiki yag geliyor İnşallah iksir gibi gelcek :116:

Canım sen zeytinyağını ne için sürüyorsun .. Beslenmesi, uzaması falan ..

Bende kulak cubuguyla aynı rimel sürer gibi sürüyorum umarım iyi gelecek yeni başladım ..

Canım sen zeytinyağını ne için sürüyorsun .. Beslenmesi, uzaması falan ..

Bende kulak cubuguyla aynı rimel sürer gibi sürüyorum umarım iyi gelecek yeni başladım ..

ben zeytınyagı yumrta sarısını her pazar sacıma surer bekletırım ıkı saat falanb sonra yıkarım bı parlak olur yumusak olur bı de uzatıyo gercekten sanırım bı de benım saclarım duz yanı elektırıklenmese cok ıyı olur ama ıste uzasın dıye mecbur duzlestırmıyorum kac aydır ıstedıgım boyuta gelmedı henuz cunku ama kesınlıle tavsıye ederım her kuafor bunu tavsıye edıyo zaten

Teşekkürler canım cevabına
Saçtan sorunum yokta bende kirpiklerime sürüyorum bir kaç gündür ..

Aslında burda gördüm bi göz damlası var ama onu uygulamadan dedim dogal yolllardan bir bakayım nasıl olacak ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…