Göz Makyajı Kirpiklerimi kurutan maskaralar için çözüm arıyorum..

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Rimele bir damla badem yağı damlatırsanız hem daha yumuşak oluyor hemde kirpikleri besleyip dökülmesini engelliyor :KK3:

Evet Teşekkür ederim ilgin için sunsea..:KK3:
Öğrendim ki rimel seçerken kirpiklerim zaten uzun uzatmasına gerek yok ama seyrek olduğu için çok göstersin dediğim için rimel seçimlerimi yanlış yapıyormuşum.. Dolgun gösteren rimeller kalıp gibi dururmuş:26:
kadına ısrarla doğal duran rimel istediğimi söyledim sadece 'aa bakın burda kirpik var' desin rimel 'bakın bu kirpikte rimel var' demesin dedim (komik bir tabir oldu biliyorum:KK53:)
ve gösterdiği rimeli senin de söylediğin gibi elinden zorla alıp kendim sürdüm ama yine doğal durmadığını söylediğimde o zaman sana 'siyah' rimel vereyim dedi:KK53: 'bu neydi ki zaten' dedim koyu siyahmış galiba..
Yani bir şeyi ısrarla söylememe rağmen hala kendi bildiğini okuyan görevlilere bir kez daha sinir oldum:KK36:
Sonuç olarak loreal den aldım yine.. Malesef tekin acar gibi bir yere gitme imkanım olmadı.. Sınavlar falan çok üst üste geldi herşey...
Loreal in teleskopic maskarasını aldım.. Normal siyah aldım koyu siyah değil ve memnunum kirpikleri tek tek ayırıp tarıyor ve kalıp gibi durmuyor..
Hem böyle doğal durunca herkes -daha 20 yaşındayken- 25 yaşında olduğumu zannetmemeye başladı ilginç bir durum ama daha 1 sene önce herkes bana 23 24 ten aşağı değilsin diyordu.. Son zamanlarda 19 20 civarısın diyorlar.. Ya ben küçüldüm ya da rimel insanın yüzünü bakışını gerçekten çok etkiliyor:KK55:

Biraz uzun oldu ama teşekkür ederim yardımın için, önerdiğin rimellere bakamadım ama kadına ısrarla istediğimi anlatmam gerektiğini ve rimel alırken kendim sürüp denemem gerektiğini öğrendim:KK19:

Öğrendim ki rimel seçerken kirpiklerim zaten uzun uzatmasına gerek yok ama seyrek olduğu için çok göstersin dediğim için rimel seçimlerimi yanlış yapıyormuşum.. Dolgun gösteren rimeller kalıp gibi dururmuş:26:
kadına ısrarla doğal duran rimel istediğimi söyledim sadece 'aa bakın burda kirpik var' desin rimel 'bakın bu kirpikte rimel var' demesin dedim (komik bir tabir oldu biliyorum:KK53:)
ve gösterdiği rimeli senin de söylediğin gibi elinden zorla alıp kendim sürdüm ama yine doğal durmadığını söylediğimde o zaman sana 'siyah' rimel vereyim dedi:KK53: 'bu neydi ki zaten' dedim koyu siyahmış galiba..
Yani bir şeyi ısrarla söylememe rağmen hala kendi bildiğini okuyan görevlilere bir kez daha sinir oldum:KK36:
Sonuç olarak loreal den aldım yine.. Malesef tekin acar gibi bir yere gitme imkanım olmadı.. Sınavlar falan çok üst üste geldi herşey...
Loreal in teleskopic maskarasını aldım.. Normal siyah aldım koyu siyah değil ve memnunum kirpikleri tek tek ayırıp tarıyor ve kalıp gibi durmuyor..
Hem böyle doğal durunca herkes -daha 20 yaşındayken- 25 yaşında olduğumu zannetmemeye başladı ilginç bir durum ama daha 1 sene önce herkes bana 23 24 ten aşağı değilsin diyordu.. Son zamanlarda 19 20 civarısın diyorlar.. Ya ben küçüldüm ya da rimel insanın yüzünü bakışını gerçekten çok etkiliyor:KK55:

Biraz uzun oldu ama teşekkür ederim yardımın için, önerdiğin rimellere bakamadım ama kadına ısrarla istediğimi anlatmam gerektiğini ve rimel alırken kendim sürüp denemem gerektiğini öğrendim:KK19:

Güle güle kullan canım.Çok sevindim:))
Evet görevliler çok ısrarcı olabiliyor.Bir de sadece kendileri herşeyi biliyorlar gibi davranıyorlar.Önerilere de açık değiller.Rimel bence de bakışları çok değiştiriyor.O yüzdendir ki nerdeyse tüm kadınların en vazgeçilmez makyaj malzemesi rimel:))
Aldığın rimele ben de bakayım.Tabi ben kahverengisine bakayım sırıtmasın.Canım bir de ne kadara aldın.Ben artık çok para vermek istemiyorum:))

Güle güle kullan canım.Çok sevindim:))
Evet görevliler çok ısrarcı olabiliyor.Bir de sadece kendileri herşeyi biliyorlar gibi davranıyorlar.Önerilere de açık değiller.Rimel bence de bakışları çok değiştiriyor.O yüzdendir ki nerdeyse tüm kadınların en vazgeçilmez makyaj malzemesi rimel:))
Aldığın rimele ben de bakayım.Tabi ben kahverengisine bakayım sırıtmasın.Canım bir de ne kadara aldın.Ben artık çok para vermek istemiyorum:))

Kahverengisini sordum ben de ama çok açık bir kahve o sana olmaz saçın kaşın siyah dedi göstermedi...
42 liraymış ama indirime girmiş benim aldığım yerde 32 ya da 36 ya aldım ben de galiba :KK3:

Kahverengisini sordum ben de ama çok açık bir kahve o sana olmaz saçın kaşın siyah dedi göstermedi...
42 liraymış ama indirime girmiş benim aldığım yerde 32 ya da 36 ya aldım ben de galiba :KK3:

İyimiş canım fiyatı da merak ettim.Bu ara da okul çok yoğun:KK43:

İyimiş canım fiyatı da merak ettim.Bu ara da okul çok yoğun:KK43:

Bizde 2 vize 1 final yapılıyor biri bitmeden diğeri başlıyor çarşıya gidip yiyecek alışverişi bile yapamıyorum ailem kargoyla yolluyor:KK50: O kadar zor durumdayım yani:KK50:

işte 42 lira canım indirimsiz fiyatı galiba fişi de atmışımki kesin bir şey söyleyemiyorum:44:

Bizde 2 vize 1 final yapılıyor biri bitmeden diğeri başlıyor çarşıya gidip yiyecek alışverişi bile yapamıyorum ailem kargoyla yolluyor:KK50: O kadar zor durumdayım yani:KK50:

işte 42 lira canım indirimsiz fiyatı galiba fişi de atmışımki kesin bir şey söyleyemiyorum:44:

Bizim 1 vize 1 final.Seninki çok daha zormuş.Bizim de projeler çok vakit alıyor.Ben bakar,nasıl durduğunu da yazarım.Çok sağol...

Canım gerçi almışın sen ama ben yıllardır maybelline colossal volume express kullanıyorum
sarı tombiş olan :KK1:
tam tarif ettiğin gibi duruyor gözde,kirpikleri kırmıyor sertleştirmiyor çok memnunum
üstelik fiyatı da çok uygun 10 liraya alıyorum hiç değişmedi 3 senedir fiyatı
belki bakmak istersin diye söyledim

Neden olduğunu bilmiyorum kullanmadım da hiç ama maybelline bana hiç çekici gelmiyor ordan hiç bir şey almıyorum :44:
Garip bir insanım:44:

Ben Clinique maskara kullandım High impact curling mükemmel bir şey eğer illaki maskara kullanmak istiyorsan şiddetle tavsiye ederim gözle görülür bir uzunluk sağlıyor. Am ben kirpik bakımına acaip önem veriyorum, maskara sonrası kirpik bakımı önemli bence.Bunun içinde M2Beaute Serum ve Canlandırıcı kullanıyorum, ürün mükemmel ama biraz sabır göstermek gerekiyor, 8-10 haftada cevap veriyor ama her ürün düzenli kullanılmalı diye düşünüyorum yalnız şöyle bir sorun var her yerde bulunmuyor sadec eczanede satılıyor bulabileceğin yerlerin linkini veriyorum:

SATIŞ NOKTALARI

Bide hep takipteyim bu siteyi ben mesleğimden dolayı göz modeliyim ben, bilgi köşesi baya iyi buranın

BİLGİ KÖŞESİ

Neyse sen de araştır yeni bir şeyler olursa gözle,kirpikle ilgili bende öğrenmiş olurum:) keyifli güzelleşmeler:)

Göz modeli misin:KK52:
O zaman senin bizden daha bilgili olman gerekmez mi:97:
Gözlerinin fotoğrafını koyman mümkün mü:97:

Daha bilgiliyim zaten:)

Ben bunun için para alıyorum neden gözlerimi buraya koyayım:)
ama merakını gidercekse söyleyeyim uzun kirpiklerim ve iri yeşil gözlerim var:) Yalnız sizin derdiniz üzüm yemek mi bağı görmek mi onu anlamadım.

Daha bilgiliyim zaten:)

Ben bunun için para alıyorum neden gözlerimi buraya koyayım:)
ama merakını gidercekse söyleyeyim uzun kirpiklerim ve iri yeşil gözlerim var:) Yalnız sizin derdiniz üzüm yemek mi bağı görmek mi onu anlamadım.

Sadece meraktan sormuştum işin parasal kısmını düşünmedim vücudumdaki herhangi bir yeri para karşılığında satmıyorum.. Benimde uzun kirpiklerim var ve gözlerimin de çirkin olduğunu düşünmüyorum.. Siz hayatınızdaki her şeyi para olarak görüyorsanız bu benim sorunum değil..
Yardımınız için teşekkürler..

X