Makyaj Ürünleri kirpiklerimi hangi rimel kivirabilir?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

emyl55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2012
197
2
Mrb kizlar.benim kirpiklerim cok kisa degil ama kivrilmiyor.bu zamana kadar denedigim hicbir rimel dogru durust kivirmayi basaramadi,dumduz duruyorlar.takma kirpik aldim bu defada yapistirmasi cok zor.bana kullandiginiz tavsiye edebileceginiz bir rimel var mi?

onu denedim ya o da basaramadi kivirmayi:) sagol

hmm genelde herke memnun cnm bende kullnamdaım ama alıcam bı de maybellıne sarı olanı var tombul fırcalı kırpıklerı falan guel ayrıyo bak ben onu kullnıyorum kıvırıyo da kırpıkleırm uzunlugu benımde normaldır

o var bende iste.demekki benim kirpiklerde sorun:) ya milletinkine bakiyorum nerdeyse kaslarina degiyor,cok hosuma gidiyor.Ama benimkiler bi turlu olmuyor.Neyse artik oyle kalcaklar

o var bende iste.demekki benim kirpiklerde sorun:) ya milletinkine bakiyorum nerdeyse kaslarina degiyor,cok hosuma gidiyor.Ama benimkiler bi turlu olmuyor.Neyse artik oyle kalcaklar

cnm o zaman senın kırpıklerın hafıfı kısa olabılır benımkınden ben rıl,mel surunce tabı bı kac tuyu kaslrıma yakın oluyo goz kapaklarım dusuk oldugu ıcın tam kasıma gelmıyo o zaman sen bence ılk ıs kırpık uzatman ban ben hınt yagı ve badem yagı karısımı kullnıyorum 15 20 gun sonra ya da 1 hafta sonra etkısını gorursun uzatıyo ve gurlestırıyo cıdden denmenı tavsıye ederım bıraz uzat ona gore al rımelını de ben hala uzatmay acalısıyortum ıstedıgımı boyuta gelene kadar devam edıcem :) burdakı paylasımlardan kırpık uzatmak ıcın yontemlere falan bı bak sen

kirpik kivirici kullanmayi denedin mi canim?
$eyelash-curler.jpg $image.axd.jpg

ay cidden ise yariyor mu hınt yagı ve badem yagı karısimi? Ozaman mutlaka alirim ya.cok tesekkur ederim. Bu arada evet kirpik kivirma aletinide kullaniyorum.1 dk havada kaliyorlar sonra hemen eski halini aliyorlar :)

ay cidden ise yariyor mu hınt yagı ve badem yagı karısimi? Ozaman mutlaka alirim ya.cok tesekkur ederim. Bu arada evet kirpik kivirma aletinide kullaniyorum.1 dk havada kaliyorlar sonra hemen eski halini aliyorlar :)

hmm :KK43: kiviricidan sonra akiskan olmayn bir rimelle sabitlemek gerekiyor. eger o da ise yaramiyorsa arkadasin dedigi gibi yag kurleri ile uzatmaya calis bakalim canim

cnm tabıkı yarıyo benfde basta senın gıbı yok artık dıyodumama ozallıkle altlar benım daha belırgın uzadı ustlerde gurlesıyo yavas yavas en hınt yagı badem yagını al bırazcık karısıtır boz rımel kutunun ıcıne temız olsun ama sıcak suyla yıka dıplerden yukarı dogru sur kac saat bekletırsen beklet kırpıklerındekı fazlalıgı da peceteyle hafıfce gozerıne degdırmeden al

ilk kez duyuyorum dokulme olayini da

bende ılk baslar bıraz kullndım guzel oluyo dıye ama dokuyo cıdden ole cok degıl bı ıkı tuy falan zaten uzun sure kullnmadım e her gun bı ıkı tuy dokulurse kırpık kalmaz mazallh :) ben burdakı paylasımdan da okudum bı kac kısının de kırpıklerı azalmıs bu alet yuzunden

bende ılk baslar bıraz kullndım guzel oluyo dıye ama dokuyo cıdden ole cok degıl bı ıkı tuy falan zaten uzun sure kullnmadım e her gun bı ıkı tuy dokulurse kırpık kalmaz mazallh :) ben burdakı paylasımdan da okudum bı kac kısının de kırpıklerı azalmıs bu alet yuzunden

hadi ya.. benimkiler azalirsa yandim zaten seyrekler :18: yag kurlerine ben de ne zamandir baslamak istiyorum ama useniyorum bir ara baslayayim ona da

yo farketmezkı cnm ama ovalyarak yıka kırpıklerıne sarar vermeden bastırmadan yıka bı de gozlerını yakmaması ıcın yıkarkebn bebek sampuanını onerebılırım acayıp gecırıyo ıkı ovusta makyaj kullnıdıgn da da bu sampuanla yıka

hadi ya.. benimkiler azalirsa yandim zaten seyrekler :18: yag kurlerine ben de ne zamandir baslamak istiyorum ama useniyorum bir ara baslayayim ona da

bazen bende usenıyorum ama burdakı paylasımlardan uzun uzun kırpıklı arkadaslra bak gaza gelırsın cnm emın ol :) ayne benımde seyrek bıraz bıraz gurlesıyo ıste bakalım

X