Göz Makyajı Kirpikleri Uzatmak İçin Doğal Yöntemler

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.003
Kirpiklerinizi uzatmak istiyorsanız sizlere kirpik uzatmak için doğal önerilerd ebulunmak istiyorum özellikle badem yağının kirpik leri uzatmada büyük etkisi oldğunu unutmamalısınız.Kadınların büyük çoğunun isteği olan uzun kirpikler için doğal öneriler sunuyoruz sizlere deniyeceğiniz bu öneriler sayesinde dolgun ve gür kirpiklere sahip olabilirsiniz.

Kirpiklerinizi Doğal Yollarla Uzatma Öneriler;

Ceviz yağı, Sarımsak yağı, Fındık yağı, Susam yağı, Badem yağı, Zeytin yağı, bir şişede karışım hazırlayın.Hazırladığınız bu karışımı gece yatarken kirpik diplerine ve kaşınıza düzenli olarak sürün.

Bir çorba kaşığı badem yağı, bir tatlı kaşığı buğday özü yağı ve bir tatlı kaşığı soya yağının içine 3'er adet ceviz ve fındık koyun. Bu karışımı kısık ateşte 10 dakika ısıttıktan sonra süzün.
Süzerken içine bir çay kaşığı lanolin ekleyin.Karışımı küçük bir cam kavanoza koyun, her gece yatmadan önce kulak temizleme çubuğu ile hafifçe kirpik diplerine sürün.

canım bu seyrek kaşlar ve seyrek kısa kirpikler ( doguştan olma ) işe yarıyormu ben yook denecek kadar vucudende tüysüzüm vucudumdaki tüyler hem seyrek hem açık renk ve kaşlarım fotograflarda boyamadıgım müddetçe görünmüyor sanki sinirlerim bozuluyor

Arkadaşlar,
İpek kirpik ve kirpik perması uygulamaları kimyasal bileşenler içerdiği için kirpiklere ve kirpik köklerine zarar vermektedir. Avrupa'da (isveç kökenli ) hayata geçirilmiş ve Fransa'da malzemeleri üretilen bir prosedür çıktı ve tamamen doğal, kimyasal içerik barındırmıyor. Bu prosedür artık Türkiye'de! Detaylı bilgi almak isteyenler mesajlarınızı bekliyorum..

bende tatlı badem yğı kullanyorum arkdşlar. gözüme kaaçmamasına özen gösteriyorm ancak ne yaparsak yapalım mutlaka kirpik diplerine gittiği için gözede kaçıyordur. göze bir zararı olur diye korkmaya başladım. bırakmalımıyım sizce?
ayrıca kirpikleri uzattığını duydum ama bazılarıda uzayan kirpiklerin döküldüğünü yerine kısa kirpiklerin geldiğini o yüzden sürekli kullanım gerektirdiğini yazmış. sonsuz uzayacak diye bişey yok ama ben bşraz uzayıp gürleşsin istiyorum dökülmesin istiyorum. kullandığım dönemde sonucunu da gördüm(olumlu) ama eğer dökülecekse kullanmak istemem açıkçası.
Ayrıca hint yağının içindeki zehirleyici maddeden dolayı göze zararlıymış sakın denemeyin onu derim.
tatlı badem hakkındaki görüşlerinizide bekliyorm. gerçekten faydasını gören veya göze zararının olmadığını gören var mı?

bir sorum daha var. kirpiklerde tatlı badem yağı kullanalar için. yağı sürdükten sora yarım saat kadar bekleyip yıkayanlar varmış acaba yıkıyormusunuz. yıkayınca bulaşma riski var etrafına .göze daha çok gelebileceğini düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…