Göz Makyajı Kirpikleri tektek ayıran bir rimel istiyorum

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Avon Super Magnify :KK16: Avon'dan bende böyle bir performans beklemiyordum ama gerçekten tek tek belirginleştirip uzatıyor. Bir de Maybelline Define-a-lash önerebilirim sana. O da çok başarılı bu konuda.

oriflame'ın bu rimelini kullan ben kullandım çok memnun kaldım tek tek ayırıyo gerçekten

Eklentiler

• $article12657376.jpg
    $article12657376.jpg
    6,8 KB · Görüntüleme: 130
bnce avondan rimel alma özellikle şu son çıkan Avon Super Magnify berbat. bende reklamdan fln etkilenip sipariş attim ama gerçekten çok kötü. güya %600 dolgunluk dio bnm için büyük bi hayal kırıklığı oldu diyebilirim. çabucak kuruyo ne dolgunluk ne hacim fasa fiso. tabi bu benim görüşüm başkaları memnun kalmış olabilir

url

Ben Avon'un bu ürününü kullanıyorum ve bir çok kişiye de sattım, kullanan herkes çok memnun kaldı denemek isterseniz tavsiye edebilirim. Hala elimde mevcut isteyen çok fazla kişi var belki yardımcı olabilir fikir kazanmak açısından.

Avon Super Magnify :KK16: Avon'dan bende böyle bir performans beklemiyordum ama gerçekten tek tek belirginleştirip uzatıyor. Bir de Maybelline Define-a-lash önerebilirim sana. O da çok başarılı bu konuda.

Avonun magnifiyden ben pek memnun kalmadım. Fırçası çok ince ayıramıyor kirpiklerımı yamuluyor.Superfull daha tane tane ayırıyor ve hacim veriyor bende.Fırçası daha kalın olduğu için rahat sürüyorum

kesinlikle maybelline one by one...
tek tek ayırıyor malesef...
malesef diyorum çünkü ben tek tek ayrılmış kirpiklerden nefret ederim... 1 kere kullandım dahada kullanmam :/
ama tek tek ayrılmış kirpik seven varsa kesinlikle kullansın...

Son düzenleme:
X