Göz Makyajı Kirpikleri kıvrık ve uzun gösteren bi maskara arıyorum.yardımız lütfen!!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
5 lira zaten cnm ! - yani sahte olduğunu bile bile laf olsun diye aldım,ki satan adamla kadın tutturdular bunlar orijinal diye :-D
benim şaşırdığım nokta şu,bu adamlar nasıl bu kadar harika taklit yapabiliyolar?gerçekten gerek yoğunluğu gerek verdiği uzunluk ve hacim mükemmel ötesiydi ! çok enteresan diil mi ? e madem bu kadar güzel bi ürün yapabiliyolar ,ha max factor kazanmış ha bu adamlar kazanmış ahahaha,ben hala şaşkınım ya ! :KK60:

canım haklısın ama işte içine ne türlü kimyasallar koyuyorlar allah bilir.kaş yapayım derken göz çıkarmayalım da:KK34:

inanamazsın canım yaa sabah sürdüm- süper durdu,şu an hala aynı güzelliğiyle duruyo,araya bu orijinal olarak mı karıştı nedir :):KK52:

uygun fiyat vede iyi nbi ürün olsun istiyorsanız maybellin klasik lacivert kaplamalı olan tek geçerim,, daha somra çıkarttıkları rimeller çeşit olsun diye sanırımii pembesi,, sarısı,, yeşil renkte olanları denedim vasat,,, birda macfactor tabiki

X