Kirpikleri dolgun gösteren püf noktası

yakarm

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2013
24
0
Selam kızlar :) Şimdi size çok işinize yarayacak ve bayılacağınız bir püf noktası vereceğim. Bu teknikle daha uzun süre dayanan DOLGUN KİRPİKLERe sahip olacaksınız

Öncelikle elimizde olması gereken malzemeleri söyleyeyim.
1-Her zaman kullandığımız rimelimiz
2-Bir fırça (temiz bir rimel fırçası veya kaş fırçası olabilir)
3-Bebek pudrası

Makyajımızı yaptık ve sıra geldi rimele. İşte şimdi tam zamanı..

1 kat rimelimizi sürüyoruz. Daha sonra temiz fırçamızın ucunu hafifçe pudraya batırıp kirpiklerimizi tarıyoruz. Pudranın kipriklerinize beyaz beyaz yapıştığını göreceksinz. Sonra 2. kat rimelimizi sürüyoruz.

İşte bu kadar Sakın abartıp pudrayı çok sürmeyin. Yoksa kirpikler kalıplaşır.

Artık mükemmel dolgun kirpiklere sahipsiniz. Aman nazar değmesiiin

yahu kırk sene düşünsem aklıma gelmez bu yöntem...kirpikleri az ve seyrekler için mucize yöntem denebilir...

yahu kırk sene düşünsem aklıma gelmez bu yöntem...kirpikleri az ve seyrekler için mucize yöntem denebilir...

Ben bu teknik ile rujumu ve krem farımı sabitliyorum. Rimelde işe yarar mı merak ettim. Yaptım oldu Umarım sizinde işinize yarar

ben ıkı rımel kullanıyorum once guzelde tarıyorum rımelle kırpıklerı kuruyucan 2.bır katı daha
daha sonra 3.katıdaha kırpıklerım kıyrık ve cok uzun degıl bence harıka oluyor kırpıklerım cogu ksııde cok begenır

ben de denedim süper oldu tamda aradığım şeydi teşekkürler artık bundan sonra böyle yapıcam

Yüzüme pudra sürerken kirpiklerime de sürüyorum ben yıllardır, üstüne rimel uyguluyorum.2 kat rimel arasına uygulamadım ama hiç, denemek lazım.Rimel bazları da harikalar yaratıyor, bilginize :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…