Göz Makyajı kirpikleri besleyen ve uzatan rimel

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Merhabalar.Tek vazgeçemeyeceğim makyaj malzemesi rimeldir.Kirpiklere zarar vermesin ayrıca beslesin ve dayanıklı olsun, güzel görünsün.Hepimizin aradığı budur eminim.Çok marka denedim ama* LİVİNG NATURE * tek geçerim.Şu an için rakipsiz görüyorum.Benim kirpiklerim çok uzun ve seyrek çok güzel bir dolgunluk veriyor.Hiç yapışmıyor, tek tek ayrılıyor. Kirpikleri kısa olan arkadaşımda kullandı onunki de uzun görünüyordu. Kesinlikle tavsiye ediyorum...

Kiminde işe yarıyor kiminde yaramıyor demek ki değişkenlik gösteriyor kişiye göre
Fiyatı da öle bakalım işe yarar belki diyerek alınacak bi rakam değil
Ben bitmiş bi rimelin içine badem yağı koydum onu kullanıyorum ama ne kadar işe yarıyor bilmiyorum
çok düzenli de kullanmadım açıkçası ama bu ürünü de merak ediyorum
kullanan arkadaşlar resim falan koysalar daha iyi karar verebiliriz aslında :)

Living Nature Rimel, bu ürünü çayağacı.com veya bitkiselnet sitelerinden görebilir, ürün hakkında ayrıntılı bilgi de alabilirsiniz.Zarar görmeden güzel görünmek için.

ya insanı saf yerine koyup reklam yapmayın ya....neymiş sitesi buymuş..gidin para verin yapın reklamınızı..bana kandırmaca geliyo bu yazılar...

ya insanı saf yerine koyup reklam yapmayın ya....neymiş sitesi buymuş..gidin para verin yapın reklamınızı..bana kandırmaca geliyo bu yazılar...

Sevgili arkadaşım, ben bu siteyi takip ederek çok faydalı bilgilere ulaştım.İstedim ki memnun kaldığım ürünlerden başkaları da faydalansın.Çok beğendiğim için çok övdüm.Reklam diyorsanız sizin tercihiniz.Alıp almamak da aynı şekilde.Ama bu şekilde ya yu şeklinde konuşma tarzı da acayip.Yakıştırıyorsanız kendinize yorum daha fazla yok...

arkadaşım nerden sipariş ediyorsunuz allahaşkına yardım edin ya

[

M2Beauté mit M2LASHES Eyelash Activating Serum bunu arastirin bulun 8 haftadan sonra kirpiklerinizi kesmek isticeksiniz .cok pahali ama deger

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…