Göz Makyajı kirpikleri besleyen ve uzatan rimel

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
vanilyacim inşallah dediğin gibi seyrek olan yerlerde gürleşir,ayşegülcüm yani adaşım :) uzadığını yazmış ya vanilya arkadaşımız onun değişiklik olmadı dediği yani kullanıp uzadıktan sonra bir değişme olmadığı:)

canım ben sonuctan memnun kaldım insallah sende kalırsın.

vanilyacim inşallah dediğin gibi seyrek olan yerlerde gürleşir,ayşegülcüm yani adaşım :) uzadığını yazmış ya vanilya arkadaşımız onun değişiklik olmadı dediği yani kullanıp uzadıktan sonra bir değişme olmadığı:)

hiii tamam. kusuruma bakmayin lütfen ters anlamisim.

zaten çok pahalıydı, onun yerine badem yağı ile hint yağını karıştırıp kullanmak daha iyi bence

badem yagını sürdüm göze kacırmamaya calıstım ama yinede biraz kacmıs galiba hafif bi bulanıklık var

badem yagını sürdüm göze kacırmamaya calıstım ama yinede biraz kacmıs galiba hafif bi bulanıklık var

cnm valla ben hint yağını kullanıyorum o daha ağr bi yağ olduğu için pek fazla akma söz konusu değil eski bir rımel fırçasıyla sürüyorum sürüyorum ama hiç bakmıyorumm kirpklerime bu akşamm bakiim bi değişiklk var mı:))

cnm valla ben hint yağını kullanıyorum o daha ağr bi yağ olduğu için pek fazla akma söz konusu değil eski bir rımel fırçasıyla sürüyorum sürüyorum ama hiç bakmıyorumm kirpklerime bu akşamm bakiim bi değişiklk var mı:))

eger gelişme varsa bende hint yagı kullanayım. bizi haberder et canm

şimdi anlamadım bu TALİKA zararlımı değilmi?
SAMİRA arkadaşım sen neden talikadan vazgeçtin resimd süper gözüküyo kirpiklerin :KK43:

arkadaslar ben mavalanin kirpik guclendiricisini kullaniyorum icine bir kac damla badem ve hint yagi da damlattim ve hakikaten uzatti.

:1shok:YA KIZLAR BU TALİKANIN RİMELİ ÇOK PAHALI PİYASA DA 44 LİRA TAMAM GÜZEL BİŞEYMİŞ AMA ÇOK PAHALI BURDA LİNKİ VAR.İSTERSENİZ BAKIN.

Kızlar linkteki ürün hakkında yorumlara baktım pekte memnun kalan yokmuş boşuna okadar para vermayin yazmışlar hiçbi işe yaramamış şaşırdım şimdi...Eniyisi yine bildiğimiz yöntemler galiba.

yuhhh : ) bncede bukadar para bayılmaya gerek kesnlkle yokk. tatlıbademyağı+hint yapını karıştırp kullanın işe yarıyo ama tabi söle bisede var istersen 1 milyar verip bi üründe alsan kiminde etki eder kimnde etmez bnce buyuzden daha uygun fiyatlı ürünleri kulanmaya bakın ; )

talika kullaniyorum az once ikincisini siparis verdim ilkini kucuk almisim 4ml 28 gun yetmedi simdi 10ml siparis ettim ebay den super otesi birsey kirpiklerime inanamiyorum uzadilar gurlestiler.Bir kirpik dibinden 4kil koku firlamis rimel surunce kaslarima degiyor.Kiz arkadasim bugun resmen inanmadi ve gercekmi takma kirpik mi diye cekti.Badem yagi hint yagi karisimi bende hicccccc ise yaramadi gozumu her aksam yakmaktan baska keske kullanmasaydim bu urunu tavsiye ederim.

talika kullaniyorum az once ikincisini siparis verdim ilkini kucuk almisim 4ml 28 gun yetmedi simdi 10ml siparis ettim ebay den super otesi birsey kirpiklerime inanamiyorum uzadilar gurlestiler.Bir kirpik dibinden 4kil koku firlamis rimel surunce kaslarima degiyor.Kiz arkadasim bugun resmen inanmadi ve gercekmi takma kirpik mi diye cekti.Badem yagi hint yagi karisimi bende hicccccc ise yaramadi gozumu her aksam yakmaktan baska keske kullanmasaydim bu urunu tavsiye ederim.

foto koyman mümkünmü acaba :)

X