Göz Makyajı Kirpik ve kas icin ozon yagi, inanamiyorum !

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

moonshine76

sabirsiz
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2007
1.211
15
Arkadaslar bu ozonlanmis zeytinyagini baska bir topikte cilt bakimi icin ögrendim ve aldim kullanmaya basladim. Cildim yumusacik oluyordu oldukca memnundum.
10 gün sonunda kirpiklerimde dolgunasma ve uzama farkettim. önceden dümdüzdü ucu yukari kivrildiginda farkettim uzamayi. Asiri bir uzama degildi ama farkedebilecegim kadar. Baska sebepler aradim ama yoktu ozon yagindan baska.
Yillar önce kirpik permasi yaptirmistim bikac kez o zamandan beri kirpiklerim kisalmisti incelmisti ve rengi soluktu.
Suan iki hafta oldu uzamayi daha net görebiliyorum.kirpik rengimde koyulasti. Ayrica kas sonlarim daha seyrekti onlarda kapandi neredeyse. Ve tabiki alinan kaslarim daha cabuk cikiyor ama olsun buna deger bayanssulusmile

canim bu ozon yagini nereden ne kadara aldin acaba ? birde sisesi buyuk mu ?

canim ben yurtdisinda yasiyorum burdan aldim, ama türkiyede internet üzerinden aliyor arkadaslar. Ozon yagi topiginden ögrenebilirsin.

büyük ihtimal, cünki alnimla sacimin birlestigi yerde kisa kisa saclar cikti yani orada zayif olan saclarimmi kuvvetlendi yoksa yenimi cikti bilmiyorum . ben sadece yüzüme sürüyordum. bir - iki haftadir birakmak zorunda kaldim yoksa esim beni evden aticak :)) ben rahatsiz olmuyorum kokusundan ama yogun bir kokusu oldugu kesin. Sacima birkez sürdüm hergün sürsem ev kokar tamamen herhalde.

ozon yağımı sürüyorsun sadece zeytin yağıda karıştırıyormusun? göze kaçınca zarar vermez dimi? denemek lazım....teşekkürler

X