Kirpik Uzatmak İçin 8 Doğal Formül

HAMBOSPARA

gülümse
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2007
939
153
42
Kirpik Uzatmak İçin 8 Doğal Formül

1-Yatmadan önce kirpik diplerinize pamuklu çubuk yardımıyla, hintyağı, zeytinyağı, badem yağı, hindistan cevizi yağı, yağı, dulavratotu yağı, E vitamini yağı , jojoba yağı veya gül yağı, bu uçucu yağlardan istediğinizi veya birkaçını karıştırıp uygulayın ve bırakın sabaha kadar kirpiklerinizde kalsın.
Kirpikleriniz kısa sürede doğal olarak uzayacak, güçlü, sık ve uzun kirpiklere kavuşacaksınız.

2-1 çay kaşığı cam hint yağı ile 1 çay kaşığı saf ve taze balı bir kasede karıştırın, göz kirpiklere, kirpik diplerine uygulayın.
Kirpikleriniz hızla uzayacak, alacağınız netice şaşıracaksınız!

3-Bir kasede nar suyunu ısıtın ve soğumaya bırakın, soğuyunca pamuklu çubuk yardımıyla kirpik diplerine uygulayın.
Bu uygulama, kirpiklerinizin dökülmesini durduracak, kirpik diplerindeki kaşıntıdan da sizi kurtaracaktır.

4-Kirpik Uzatmak İçin 8 Doğal Formülden biri süttür.Sütü kaynatın ve çok kaynak olmamak üzere,sıcak sıcak bu sütü kirpik diplerinize uygulayın.
Bunu günde günde 3-4 kez yapın.
Bu şekilde kirpiklerinizin büyümesini sağlayacak, kirpikleriniz kalınlaşacaktır.

5-Kirpiklerinizin dökülmesi canınızı sıkabilir.
Üzülmeyin, bildirdiğimiz formülle bu sorundan kurtulacak, güçlü kirpiklere kavuşacaksınız.
2 damla hintyağı ve 2 damla yumurta akını karıştırıp, kirpik diplerinize uygulayın,
bırakın tüm gece boyunca gözlerinizde kalsın, kısa sürede kirpiklerinizin dökülmesi duracak, uzamaya, güçlenmeye başlayacaklardır.

6-Kirpik uzatma formülleri kirpiklerinizi uzatmakla kalmaz, kirpiklerinizin cinsini kalınlaştırır ve güçlendirir.
1 yemek kaşığı Aleo vera jel, 1 yemek kaşığı vazelin, yarım tatlı kaşığı badem yağı,
yarım tatlı kaşığı hint yağı, tüm bu malzemeleri bir kapta karıştırın ve gece yatmadan kirpik diplerine sürün ve gece boyunca kalsın, sabahle yıkayın, bu formülle bir kaç haftada uzun kirpiklere kavuşacaksınız.

7-Kirpik Uzatmak İçin 8 Doğal Formülün en önemlilerinden biri, her gece kirpik diplerinize vazelin uygulamak kirpiklerinize yapabileceğiniz en büyük
iyilik olacaktır.
Bu uygulama kirpiklerinizi güçlendirecek ve kısa sürede sizi gür kirpiklere kavuşturacaktır.

8-Bir cildiye uzmanına danışın ve Biotin vitamin kullanın, araştırmalar gösteriyor ki günlük diyet listesine biotin vitamin hapını ekleyenlerin saçları ve kirpikleri çoğalıyor,
kısa sürede uzun güçlü saç ve kirpiklere kavuşuyorlar.

resim eklemeyi unutmuşum pardon kızlarrrr

QUOTE=HAMBOSPARA;35197774]Kirpik Uzatmak İçin 8 Doğal Formül

1-Yatmadan önce kirpik diplerinize pamuklu çubuk yardımıyla, hintyağı, zeytinyağı, badem yağı, hindistan cevizi yağı, yağı, dulavratotu yağı, E vitamini yağı , jojoba yağı veya gül yağı, bu uçucu yağlardan istediğinizi veya birkaçını karıştırıp uygulayın ve bırakın sabaha kadar kirpiklerinizde kalsın.
Kirpikleriniz kısa sürede doğal olarak uzayacak, güçlü, sık ve uzun kirpiklere kavuşacaksınız.

2-1 çay kaşığı cam hint yağı ile 1 çay kaşığı saf ve taze balı bir kasede karıştırın, göz kirpiklere, kirpik diplerine uygulayın.
Kirpikleriniz hızla uzayacak, alacağınız netice şaşıracaksınız!

3-Bir kasede nar suyunu ısıtın ve soğumaya bırakın, soğuyunca pamuklu çubuk yardımıyla kirpik diplerine uygulayın.
Bu uygulama, kirpiklerinizin dökülmesini durduracak, kirpik diplerindeki kaşıntıdan da sizi kurtaracaktır.

4-Kirpik Uzatmak İçin 8 Doğal Formülden biri süttür.Sütü kaynatın ve çok kaynak olmamak üzere,sıcak sıcak bu sütü kirpik diplerinize uygulayın.
Bunu günde günde 3-4 kez yapın.
Bu şekilde kirpiklerinizin büyümesini sağlayacak, kirpikleriniz kalınlaşacaktır.

5-Kirpiklerinizin dökülmesi canınızı sıkabilir.
Üzülmeyin, bildirdiğimiz formülle bu sorundan kurtulacak, güçlü kirpiklere kavuşacaksınız.
2 damla hintyağı ve 2 damla yumurta akını karıştırıp, kirpik diplerinize uygulayın,
bırakın tüm gece boyunca gözlerinizde kalsın, kısa sürede kirpiklerinizin dökülmesi duracak, uzamaya, güçlenmeye başlayacaklardır.

6-Kirpik uzatma formülleri kirpiklerinizi uzatmakla kalmaz, kirpiklerinizin cinsini kalınlaştırır ve güçlendirir.
1 yemek kaşığı Aleo vera jel, 1 yemek kaşığı vazelin, yarım tatlı kaşığı badem yağı,
yarım tatlı kaşığı hint yağı, tüm bu malzemeleri bir kapta karıştırın ve gece yatmadan kirpik diplerine sürün ve gece boyunca kalsın, sabahle yıkayın, bu formülle bir kaç haftada uzun kirpiklere kavuşacaksınız.

7-Kirpik Uzatmak İçin 8 Doğal Formülün en önemlilerinden biri, her gece kirpik diplerinize vazelin uygulamak kirpiklerinize yapabileceğiniz en büyük
iyilik olacaktır.
Bu uygulama kirpiklerinizi güçlendirecek ve kısa sürede sizi gür kirpiklere kavuşturacaktır.

8-Bir cildiye uzmanına danışın ve Biotin vitamin kullanın, araştırmalar gösteriyor ki günlük diyet listesine biotin vitamin hapını ekleyenlerin saçları ve kirpikleri çoğalıyor,
kısa sürede uzun güçlü saç ve kirpiklere kavuşuyorlar.[/QUOTE]

ben dün hint yağı ve kakao yağı aldım önce hint yağını sonra kakao yağını kirpiklerime sürüp yattım sabah kalktığımda iki tel kirpik dökülmüştü acaba tesadüf mü yoksa yağlardan biri sahte mi? kakao yağından şüphelenmedim mecitefendinin ve katıydı ısıtıp içindekini erittim öyle sürdüm. ama hint yağından şüphelendim çünkü internette ''hint yağı pis kokar pis kokmuyorsa sahtedir'' demişler benimki hiçte pis kokmuyo ne yapsam? sizin kullandığınız hint yağları nasıldı?

basta dokulme oluyo ben de yasamistim merak etmeyin duzeliyo sanirim kirpikler yaga mi alismaya baskiyo nedir anlamadim sonradan dokulme duruyo
ama ilerlerse dokulme birakin bence
Bu kotu koku meselesini de bazilari cok abartiuo felaket kokuyo falan diyerek .evet kotu kokuyo ama aman aman degil

Arkadaslar vazelini ve sutu kirpiklerinde deneyenler lutfen cevap yazabilir mi daha saglikli geldi bana
:26: :26: :26:

o zaman bi süre daha deneyim sende kaç gün sonra durdu dökülme?

çok sağol bilgilendirdiğin için bakalım bi nolucak :) 3 senedir sürüyorsan kirpiklerin baya uzundur o zaman
Nerdeeeeee
Malesef normal aynı duruyor ben rimel çok sürecin kırılıp azalmasını inlesin diye sürüyorum cnm önce bi uzattı çok sevindim de sonra tık yok başka çareler arıyorum yağ sürmekten bıktım aslında süt , vazelin falan denediniz mi

yok henüz denemedim ilk kez hint yağıyla kakao yağı deniycem bak tarifteki gibi yap işe yarıyomuş ''MUHTEŞEM UPUZUN KİRPİKLER İÇİN:

1 bardak suyu kaynatın. 1 çay kaşığı hint yağı ve 10 gr (1 tatlı kaşığı) kakao yağı ekleyip karıştırın. Kabı sıcak su dolu bir başka kabın içine yerleştirip krem kıvamına gelene kadar ısıtın. Karışımı soğutup 15 gün boyunca yatmadan önce gözlerinize kaçırmamaya dikkat ederek kirpiklerinize sürün. Sürme işlemini kirpik kökünden uca doğru uygulayın. 15 gün içerisinde simsiyah ve upuzun kirpiklere sahip olursunuz.''

böyle yazmışlar deneyeceğim bakalım. bi de yanlış anlamadıysam rimel çok sürerim demişsin çok sürme rimel zarar veriyo döküyo güçsüzleştiriyo daha beter. sürsen de gece yatmadan temizle mutlaka...

Cnm makyajimi eve gelir gelmez hemen yikarim ama ben koyu siyah gür kirpikler olmasını isitoyrum kirpikler çok uzun değil ama boyu normal de az olunca hiç ise yaramıyor dolgunlastiriyim diye 3 4 kat sürüyorum o yüzden rimel çok sürüyorum demek istemistim
Bu arada tarif çok hoşuma gitti çok teşekkür ederim bende krem gibi bi tarif ariyordum icime sindi
Kakao yağını hint yağını ve sıcak suyu hepsini mi karıştırcaz cnm onu anlamadım şu da mi olcak içinde

Son düzenleme:
Sanırım sıcak şu dolu kabin içine bi kap daha koycaz ve o kabin içinde karistircazyaglari benmari usulü yani
Kısık ateşte mi yapılacak peki ??

Sanırım sıcak şu dolu kabin içine bi kap daha koycaz ve o kabin içinde karistircazyaglari benmari usulü yani
Kısık ateşte mi yapılacak peki ??

kısık ateşte yapılması gerektiği yazmıyor o yüzden ben öyle yapmıycam. önce bir bardak suyu kaynat sonra o suyun içine 1 çay kaşığı hint yağı ve 1 tatlı kaşığı kakao yağı ekle karıştır, sonra başka bir kapta da ayrı bi su kaynat, sonra önceden yaptığımız bu karışımı o kabın içine koy benmari usülü yani. o suyun ısısıyla iyice krem gibi olana kadar ısıtıcaz bu kadar

Çok teşekkür ederim
Anladım şimdi
Ilk isim kakao yağı almak olucak
Benim hint yağı 3 4 senelik olduğu için sizce yenisini almalimiyim ?? Bozulmusmudur ??
Bu arada kakao yağının kirpikler iyi geldiğini bilmiyordum o yağ ne ise arıyormuş uzatiyormu güçleştiriyor mu cnm ?? Benim kirpiklerimin gurlesmesine ihtiyacım var da :26:

rengini koyulaştırıyomuş canım ben sarışın olduğum için ihtiyacım var eğer sen esmersen çok da önemli değil o kısım :))

rengini koyulaştırıyomuş canım ben sarışın olduğum için ihtiyacım var eğer sen esmersen çok da önemli değil o kısım :))
Malesef benim de çok ihtiyacım var beyaz tenliyim sanırım o yüzden kirpiklerim açık renk
Inşallah ise yarar denemeye başladığımda izlenimlerimi paylascam
Yalnız ben gece yatarken gözlerime çok kaçıyor gün içinde sürüyorum ve 1 saatten fazla tutmamak gerekiyor diye biliyorum kirpiklerde 1 1.5 saat yeterliymis öyle okumuştum

öyle mi yani sabaha kadar kalması zararlı mıymış bende gözün içine gittiği için yatarken sürüyorum gün içinde gözüm bulanık oluyo göremiyorum bile :)

öyle mi yani sabaha kadar kalması zararlı mıymış bende gözün içine gittiği için yatarken sürüyorum gün içinde gözüm bulanık oluyo göremiyorum bile :)

Nette bazi tariflerde yatmadan once surun diyo bazi yerlerde 1 1.5 saat yeterli diyo cnm anlamadim.bende ama bana 1 1.5 saat kalmasi daha mantikli geliyo herseyin fazlasi zararlidir misali.
bende bulanik.gorme olmuyo cok.mu suruyorsun acaba ondan bulanik gorme olabilir miki
bende bulanik gorme sorunu yok ama gozume kacinca cok aciyo.bi de benim gozlerim hassastir goz yasi kurulugu var bende

çok sürdüğümden olabilir canım bide sabah kalktığımda gözlerim şiş oluyo göz altlarım falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…