kirpik uzatma ürün markaları

belinay24

sen varsan heryer huzur
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2015
365
163
kirpikleri uzatmak için ürünlerden kullanan etkisini gören var mı?

Lumigan diye bir göz damlası var, göz tansiyonu ilacı aslen kendisi.yanetki olarak kirpik uzatıyor.bunu damla olarak değil de eyeliner gibi kirpiklerimin üstüne sürmüştüm ve gerçekten etkili olmuştu kullandığım müddetçe.Hatta bu ilaç allerga diye bir firmaya ait, aynı çözeltiyi latisse adıyla kirpik uzatma ürünü olarak da satıyorlar aplikatörleriyle birlikte.Latisse nin fiyatı lumigan ın 7-8 katı.

HC Complex Bitkisel Saç Bakım Yağı var. Aslen saç uzatmak için üretilmiş ama kaşlarında ve kirpiklerinde kullananlarda olumlu sonuçlar almış.Sitenin kullanıcı yorumları ya da soru-cevap bölümünde okumuştum.Benim kaş-kirpik problemim olmadığı için kullanmamıştım. Ürünü saçlarım için uzun süredir kullanıyorum, gayet memnunum.Tavsiye ederim.

kirpikleri uzatmak için ürünlerden kullanan etkisini gören var mı?
merhaba LR Deluxe kas ve kirpik serumu Hergüniki defa üst kirpik diplerine uygulanır kullanım süresi 12dır(ara sonuc 6 hafta) ama 15 gün sonunda sonuç veren fotolar mevcut .

düşünürseniz eğer yardımcı olabilirim :KK66:

Lumigan diye bir göz damlası var, göz tansiyonu ilacı aslen kendisi.yanetki olarak kirpik uzatıyor.bunu damla olarak değil de eyeliner gibi kirpiklerimin üstüne sürmüştüm ve gerçekten etkili olmuştu kullandığım müddetçe.Hatta bu ilaç allerga diye bir firmaya ait, aynı çözeltiyi latisse adıyla kirpik uzatma ürünü olarak da satıyorlar aplikatörleriyle birlikte.Latisse nin fiyatı lumigan ın 7-8 katı.
bir bloggerda kullanmıştı ve müthiş uzamıştı, kullanmayı bırakınca etkisi geçiyor mu dökülme falan yapıyor mu birde ne kadar sürede sonuç aldınız

bir bloggerda kullanmıştı ve müthiş uzamıştı, kullanmayı bırakınca etkisi geçiyor mu dökülme falan yapıyor mu birde ne kadar sürede sonuç aldınız
Kullanmayı bırakınca etkisi geçiyor evet.Tüm ürünlerin geçiyordur bence.2 hafta sonra fln uzadı galiba demeye başladım, 4 haftada bariz farketti.Dökülme yaşamadım, zararı var mı konusunda yorum yapacak tıbbi bilgiye sahip değilim, ben gözüme kaçırmadan kullandım, bir yanetki görmedim.Alırken eczacıma da sormuştum (ki kendisi arkadaşım, işe yaramayan ürünler almaya gittiğimde elim boş geri yollar beni) gözüne kaçırma, bişeycik olmaz demişti.

orıflame the one kaş kirpik bakım jelini tavsıye ederim:)üzerine maskara uygulanabılır renk vermez

Dokulme oldu mu canim yoksa kirpiklerin ayni kaldi mi?

Kizlar benimde kirpikler çok kısa,çok araştırdım herşeyi denedim ama ç çokda bi faydası olmadı.şimdi lr nin kirpik uzatma serumunu aldım,onu kullanıcam kullananlar çok memnun bitenler hemen gene alıyorlar,%35 uzatıyormuş,deniycem kızlar fayda ederse yazarım buraya en az 6 haftada etki ediyor

Kizlar benimde kirpikler çok kısa,çok araştırdım herşeyi denedim ama ç çokda bi faydası olmadı.şimdi lr nin kirpik uzatma serumunu aldım,onu kullanıcam kullananlar çok memnun bitenler hemen gene alıyorlar,%35 uzatıyormuş,deniycem kızlar fayda ederse yazarım buraya en az 6 haftada etki ediyor
Merakla gelişmeleri bekliyorum fayda görürsen bende denemek isterim

Merhaba Lr iş ortağıyım .Kaş kirpik serumu deluxe%35uzatma garantili bir ürünümüzdür alanlar etkisini görmüslerrdir .Bu ürüne üye olarakda %40indirimli alırsıniz.Uye olmak veya bilgi almak isterseniz mesaj atın

farmasi yi tavsiye ederim Farmasi hem helal sertifikalı hemde 126 ülkede satışı yapılan gmp sertifkalı bir firma.Hayvanlar üzerinde asla test yapılmıyor ve ürünlerinde parapen civa gibi insan sağlığını tehdit edecek muhteviyatlar bulunmuyor.Mesaj atanlara yardımcı olabilirim

X