Göz Makyajı kirpik perması

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

paradise_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2009
220
0
arkadaşlar kirpik perması yaptıran var mı? ne kadar süre kalıyor fiyatı ne kadar iyi ve kötü yanları neler bilenlerin yazması önemle rica olunur:)

kirpik perması diye bişeymi varmış ilk defa duyuyorum ama hoş bişeydir heralde

olmaz mı kızlar sudan çıkınca bile kirpikleriniz kıvrık oldğnu düşünsenize.hiç yaptıran yok mu yaa?

Ben uc ay once yaptirdim ve 90 dolara yaptirdim :S birisi cok kivrik digeri az kivrik olmustu yani kizlar akliniz varsa hic bulasmayi 2 ay kaldi kirpiklerimde halada sag kirpiklerimin yarisi permali igrencccc duruyo yarisi bozuldu yarisi kivircik hic rimel suremiyorum kirpiklerim dokuldu sekli bozuldu bi garip olduuu :S ne guzel uzamisti kirpiklerim perma ile mahvoldu yani sakin yaptirmayin sadece dus aldiktan sonra gorunusu guzel oluyor baskada hicbir ise yaramiyor. Kurtulmak icinde hicbirsey yapamiyorsunuz 3 ay bekleyip normale donmesini bekliyosunuz hic rimel surulmuyor falan igrencccccccccccc bisey

ben bayaa araştırdım, uzman biri yaptığı takdirde hiçbir şekilde şikayetçi olmazsınız diyorlar. ayrıca birkaç kuaföre fiyat sordum, 40-60 tl arası fiyat aldım şimdiye kadar. 2 ayda bir yaptırmak lazımmış. fakat bi süre sonra bu aralık uzuycakmış; mesela, 3-4 ayda bir yaptırmamız yeticekmiş. perma işlemi toplamda yarım saat sürüyo.
ben haftaya yaptırcam, umarım pişman olmam. kirpiklerim korkunç düzler çünkü :roflol:. neticeyi sizlere de bildiririm :)

uzman biri yaparsa ve kirpiğe uygun bigudi kullanırsa hiç bişey olmaz.Aslında kalıcı ve devamlı bişey istiyosanız 3 haftada bir yapılabilir.doğru şekilde ve doğru zaman da uygulandığın da hiç bir zararı yoktur.

İstanbul'da ayna güzellik merkezi 45 tl fiyat verdi. Sizce nasıl?
Gül Abbasoğlu ne kadara yapıyor bilen ve ona yaptıran var mı?

Son düzenleme:
İstanbul'da ayna güzellik merkezi 45 tl fiyat verdi. Sizce nasıl?
Gül Abbasoğlu ne kadara yapıyor bilen ve ona yaptıran var mı?

kızlar ben bi sitede numarasını buldum gül abbasoğlu'nun ve konuştum: sadece kirpik perması 80 TL, kirpik perması+kirpik boyama da toplam 100 TL'ye geliyomuş. bu işte usta olmuş belli ki. daha karar vermedim ama bir gün yaptıracak olursam ona giderim kesinlikle..

bende yaptırmak istiyorum ama karasız kaldım...kirpiklerim dökülp şekli bozulmazsa hemen yaptırıcam..peki kirpik boyası sağlıklı mı dökme vs yapar mı?

kirpik permasından ve kirpik kıvırıcıdan başka ne yapabilirim bu dümdüz kirpiklerim için

ben yaptırdım. 70 tlye ve çok memnunum kirpiklerim çok uzun ama ok gibi dümdüzdü. şimdi o uzun kiripkler kıvrık kıvrık oldu =) tavsiye ederim

bende geçen gün kirpik perması yaptırdım ama kirpiklerim dümdüz ve inatçı olduğu için çok az kıvrıldırlar 1 ay sonra tekrar gel ozaman daha iyi olur dedi..

yaklasık bir hafta önce yaptırdım yaptırmazolaydım kirpiklerim koptu bu işlemi işin uzmanına yaptırmak gerek bir hafta sonra tatile gidecem ne yapacağımı bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…