Göz Makyajı Kirpik Kıvırtıcılar ??

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

fisneli.browni

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2008
312
0
kızlar 2 gündenberi hani şu kirpikleri kıvrık kıvrık yapan aletler varya onlardan kullanıyorum acaba kirpikleri kırma falan yaparmı? dökermi ? kullanan arkadaşlar bi bilgi verirmisiniz ... ama çok güzel oluyo vallahi kirpiklerim kıvır kıvır :dance:

kıvır kıvır ama dökülmeye başlayınca kıvıracak kirpik bulamayacaksın korkarım kuzum :roflol:
mümkün olduğunca az kullanmaya bak onu a.s.

ben de kullanmaktayım,
herhangi bir sorun yaşamadım. arkadaşım rimeli sürüp sonra kıvırırdı daha güzel olurdu ama ben yapamıyorum öyle korkuyorum :):)

eğer benim gibi az ve güçsüz kirpiklerin varsa çok sık kullanma. benim kirpiklerimi kırdı ve döktü. ama bende abartmıştım tabi:))) elimden düşmezdi bana müstehaktır.

bnm kirpiklerim siyah ve sertler işallah dökülmezler bnde bugün kıvırttıktan sonra rimel sürim dedim rimel sürüncede düştü kirpiklerim sonra kırılır diye rimeli sildim sadece kıvırttım ....

dikkatli kullandğın sürece dokmez canım ama kesinlikle once rimel sürüp sonra kıvırtma o zaman yapısır kirpklein ve kopma olur

ben senelrdir kullanıyorum.. bi zararını görmedim walla.. ben önce kıvırıp sora rimel sürüyorum ...yani cok hırpalamadığın sürece zararı olacagını sanmama.s

Kızlar bi yerde okudum bu kirpik kıvırıcıları banyodan hemen sonra yapıcakmışsınız sıcakken daha rahat kıvrılıyomuş.. kaydirigubbakcemile2

rimel sürmeden önce kıvırcaksın rimelini daha sonra sürceksin. eğer bu şekilde kullanırsan kirpik falan kırmaz. yalnız dikkat et lastiği yerinden çıkarsa ve sen farketmezsen koparıp alıyo valla
dikkatli kullan birşey olmaz merak etme.

Ben hiç kullanmadım ama kullanmak istiyorum. yorumları okuyunca yarısı olumsuz yönde. kırıyosa döküyosa gerek yok rimelle idare ederim.

rimel sürmeden kullanmak gerekiyor... ben de 4-5 aydır kullanıyorum ama çok hoş oluyor...
bir iki kere gözkapağımı sıkıştırır gibi oldum ... ama şimdi çok daha dikkatli ve yavaş yavaş yapıyorum... sorun olmuyor ... kocaman gözlerim ortaya çıkıyor :)

bende alcam da benim kirpiklerim cok uzun ve gür degiiler ben de kullanabirmiyim ki?? bide ben takma kirpik istiyorum ama gecen sordum onlar maximum 2 kere kullanılıyomus..( bnde rimel göruntusunu sevmıyorum.. bı fikri olan cevap yazsın lütfen...:)))

cnm benimde kirpiklerim aynı senin gibi bide dümdüz duruyolar ben çok uzun zamandır kullanıyorum,açıkcası kirpiklere bi zararı olduğunu düşünmüyorum ,en çok zarar veren maskarayla uyumak,özellikle bizim gibi kirpikler için bence bu kıvırıcılar, bişey sürmeden bile çok güzel bi görüntü sağlıyo,hatta bence maskara sürünce biraz bozuluyo bile kıvrımı ben çoğu zaman sadece kıvırırım o bile harika bi görüntü sağlıyo,takma kirpiğe gelince çok güzel görünüyo ama evt kullanışlı değil,bide gözler hassas sa yapıştırıcısı yüzünden bi yanma yapıyo gözde....

canım benim . o kıvırıcılar yüzünden ben çok şehit verdim. yağlarla tekrar uzattım tekrar şehit veridm tekrar uzattım . uslanmıyorum sanıırm. halada kullanmaya devam ediyorum. benim kipriklerim cansızdı ondan çok kırılıyor olabilirler!!!...CADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…