Göz Makyajı Kirpik kıvırıcısı yüzünden kirpiğim gitti :(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

8renkligokkusagi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2013
386
101
30
Ya bugün oturdum kaşımla kirpiğimle filan oynuyodum. Kirpik kıvırıcımı buldum onla bi kıvıriyim dedim. Solu kıvırdım az çok, sağ gözüme geldi sıra. Fazla mı bastırmışım sıkmış mıyım naptıysam bi baktım kirpiklerim kıvırıcıda kaldı. Kökten değil tabi de boy olarak nerdeyse yarısı gitti. Normal bakınca pek belli olmuyo ama yakından net belli oluyo ya bu konuda yapabilceğim herhangi bişey var mı ? :KK43::KK43::KK43:

Ya bugün oturdum kaşımla kirpiğimle filan oynuyodum. Kirpik kıvırıcımı buldum onla bi kıvıriyim dedim. Solu kıvırdım az çok, sağ gözüme geldi sıra. Fazla mı bastırmışım sıkmış mıyım naptıysam bi baktım kirpiklerim kıvırıcıda kaldı. Kökten değil tabi de boy olarak nerdeyse yarısı gitti. Normal bakınca pek belli olmuyo ama yakından net belli oluyo ya bu konuda yapabilceğim herhangi bişey var mı ? :KK43::KK43::KK43:

badem yagı yada sarımsak sur cabuk uzar:KK31:

evet uzatırda sıklastırırda :KK34:rımelının ıcıne bıkac damla damlatabılırsın...

Ayy çok saol canım bi daha silikonlu rimel almıycam çok fena döktü yani eskiden fazla rimel sürmezdim ama şimdi mecburum bunlar düzelene kadar :KK43:( peki eski haline dönmesi ne kadar sürer bi de badem yağını eczanedeki daha iyi olur mu acaba?

kızlar bnmde rimel yüzünden döküldüler. yani görseniz belirli aralıklarla yoklar.. aynı dert kuzenimde de vardı. badem yağını denemeye başladık ama ben pek düzenli kullamadığım için sonuç alamadım.. fakat kuzenimin kirpikleri ok gibi oldu. kesinlikle her akşam kullanın. sonuç beni şok etti şimdi bende hergün kullanmaya başlicam :)

Ayy çok saol canım bi daha silikonlu rimel almıycam çok fena döktü yani eskiden fazla rimel sürmezdim ama şimdi mecburum bunlar düzelene kadar :KK43:( peki eski haline dönmesi ne kadar sürer bi de badem yağını eczanedeki daha iyi olur mu acaba?

valla ne kadar surer tam bılmıyorum ama ıkı hafta once kuafore gıttım manyak kadın saolsun benım kaslarımı mahvettı bende hemen eve gelırgelmez bademyagı falan surmeye basladım bı hafta ıcınde küçük olanlar uzamaya basladı senınde surse surse en fazla bı ay surer :KK34:

valla ne kadar surer tam bılmıyorum ama ıkı hafta once kuafore gıttım manyak kadın saolsun benım kaslarımı mahvettı bende hemen eve gelırgelmez bademyagı falan surmeye basladım bı hafta ıcınde küçük olanlar uzamaya basladı senınde surse surse en fazla bı ay surer :KK34:

Çok saol canım bi de ben eczaneden mi alayım yoksa aktardan mı bilemedim şimdi? ?

bu badem yağı bi beni sevmedi üvey evlat muamelesi yapıyo bana ne kaşta ne gözde tek tüyartmadıda uzamadıda:KK50:

hergün sürekli kullanıyomusun bide ne kdrdır kullanıyosunki cnm :26:

1-2 ay hemen hemen hergün kullanmaya çalıştım şuaralar baya abartmıştım sürekli sürüyodum ama hiç etkisini görmedim bilmiyorum belki kullandığım yağın kalitesinden yada benim tüylerin çıkma niyeti yok:KK1: sen nasıl kullanıyosun canım

X