Göz Makyajı Kirpik gürleştirmek için çare...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Öznur merhaba birşey soracaktım ben bu dermosoftu çok aktara sordum ama bulamadım bitürlü.Sosyete şifacısı demişsin onu bilmiyorum nasıl bulabilirim.

Canım meraba. Bence kirpiklerin için kimyasal şeyler kullanma. Soğuk çayı pamukla kirpiklerine kompres yaparsan bu, kirpikleri besler ve uzatır. Ayrıca çay gözlere de faydalıdır, kızarıklıkları giderir.

Son düzenleme:

Çayın göz altı morluklarına iyi geldiğini duymuştum ama kirpikler için bilmiyodum.Yeşil çay değildir umarım siyah çayda işe yarar dimi denemekte fayda var çok sağol :)

Bildiğimiz teramisin krem sanırım siz kullandınızmı faydasını gördünüzmü acaba.

Daha kullanmadm alıp kullancm bendjf neredyse her kuaför bunu dyor.benim kuaförümdeki kz tandk .kız bna bir müşterinin kaşlarını kurtardgnı0söyledi.ve de kendiside kullandı.çünkü kaşlarını hemen farkettm

teramicyn hani yanıklara filan sürülen minik tüplü krem olan mı? yoksa göz için baska bir teramicyn de mi var? ay bunu hemen yapmalıyım ben iki tane kirpiğim kaldı ziraeskiden nasıl gürdüler, lisede edebiyat hocamla tartıstığımızı bilirim. sen neden rimel sürdün dedi bana dersin ortasında, yok hocam ne rimeli dedim, bırak kıvırmayı görmüyo muyuz dedi, kızlar hemen, ''yok hocam onun kirpileri öyle'' diye savunmaya geçtiler ama bu kadın inanmadı, aldı pamuğu eline geldi gözümü silmeye, ve döt olup oturdu yerine

ahh gençlik ahhh yaslanıyoruz kızlar

Benimde gürdü döküldü hep.
Göz merhemi olan canım

Arkadaşlar, kirpikler için Avrupa'da yeni bir teknoloji var ve tamamen doğal, kimyasal içerik barındırmıyor. Bu mükemmel prosedürü Türkiye'ye getirdim. Prosedür hakkında bilgi almak isterseniz özelden mesaj yazın lütfen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…