Göz Makyajı kirpik besleyici serum - L'OREAL RENEWAL LASH SERUM

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

__fstk

єη вüуüк тü&#11
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2009
8.280
5
Kirpik yapısının şifresini çözerek, L’Oréal Araştırma laboratuarları saç bakımı ve makyaj laboratuarları arasında deneysel bir işbirliği sonucunda yeni bir ürün keşfedildi: Ultra uzunluk sağlayan maskara içerisinde Kirpikleri Besleyen Serum!
Bu serum sayesinde kirpiklerinizin sayısı gözle görülür şekilde artar :

4 hafta sonra kirpik dökülmesi azalır ve kirpiklerin sayısında artış gözlenir.(alinti)

Uploaded with ImageShack.us

kizlarrrr denendii ve onaylandiiiiiii kaydirigubbakcemile2
yaklasik 1 haftadir kullaniyorum ve gözle görülür bi sekilde güzellesti kirpikleriim sositososito
kirpiklerim eskiden cok uzun ve gürdü ama hep mascara kullandiktan sonra oynaya oynaya kirpiklerimin yarisi uzun yarisi kisa kaldi ve döküldü aralarda bosluklar var :sinifsinif:
kisacasi eski kirpiklerimle simdiki kirpiklerimi kiyaslarsak resmen kirpiksiz kaldim :çok üzgünüm:
4 hafta sonra kirpik sayisi artar fln diyo ama 1 hafta kullandiktan sonra bile etkisini gördüm
aralardaki bosluklarda kücük kücük kirpikler ciktigini farkettim ve kirpiklerimdeki orantisizlik gitti sanki :lepi:
aninda etkisini gösterdiyse 4 hafta sonra kirpiklerim nasil olur acaba cok merak ediyorum zemuszemus
cok begendim bu ürünü, sanirim ben bunu uzuuuuuun bi süre kullanmaya devam edicem kaydirigubbakcemile3
bu arada aksam serumunu sabahta mascarasini kullaniyorum

Kizlar aradaki farki görün diye öncesi sonrasi fotolari ekledimopuyorumnanaktan
böyleydi :

böyle oldu :

Son düzenleme:
etki etmesine sevindim. fiyatı ne kadar acaba ve nereden aldın her yerde satılıyormu. yengeme söyleyeceğim onun böyle bir sorunu var.

etki etmesine sevindim. fiyatı ne kadar acaba ve nereden aldın her yerde satılıyormu. yengeme söyleyeceğim onun böyle bir sorunu var.

dm'den aldim cnm 20euro'ya
yurtdisinda yasiyorum heryerde var midir bilmiyorumbilmiyorumkismile

tamam canım teşekkür ederim. bende yurtdışında yaşıyorum. buldum alıp yengeme yolladım kaydirigubbakcemile5

rica ederim cnm opuyorumnanaktan
bende ise yaradi umarim yengendede ise yarar

ahh ebebğim ya iyi bişeye benziyorda kesin türkiyde yoktur bu :):)iyi şeylerin hiçbiri buraya gelmes çünkü bir araştırmak lazım bakalım

Wayy fıstıkk wayyy insan kullanırda sölemezmi yahuuu kaydirigubbakcemile
bende makyaj topiğinin birinde duymuştum
1 ay kullandı saolsun banada haber verdi
onda işe yaramamış bendemi alsam acaba :bbo:

Wayy fıstıkk wayyy insan kullanırda sölemezmi yahuuu kaydirigubbakcemile
bende makyaj topiğinin birinde duymuştum
1 ay kullandı saolsun banada haber verdi
onda işe yaramamış bendemi alsam acaba :bbo:

söyledimya balim paylastim burda bak guclubacismile
nerde gördün kuzum hangi makyaj topigi
valla bende ise yaradi
almadan önce internette arastirdim(almanlarin kksinda:roflol:) gayet pozitiv seyler yaziyodu
bende hemen kostum aldim cokta faydasini gördüm

merhaba hanımlar aranıza yeni katıldımopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan lorealın bu ürünü kullanan başka kimse var mı?kipriklerim çok kötü durumda artık simam değişti lütfen yarıdımma.s.

kizlar ilk mesajima öncesi sonrasi fotolari ekledimopuyorumnanaktan

maşallah:nazar:Allah nazarlardan esigesin benimde seningibi kipriklerim olsaa daha ne fisfisfisbakalım bugün bi kaç parfümeriye srdum ürün sivasta yok ama bi şekilde alacağım kafaya koydum yaniCADIARZUresim için teşekkürlera.s.

maşallah:nazar:Allah nazarlardan esigesin benimde seningibi kipriklerim olsaa daha ne fisfisfisbakalım bugün bi kaç parfümeriye srdum ürün sivasta yok ama bi şekilde alacağım kafaya koydum yaniCADIARZUresim için teşekkürlera.s.

tsk ederim cnmm gercekten faydasini gördüm
rica ederim, yardimim dokunduysa ne mutlu bana
ins bulursun cnmm bulamazsanda internetten siparis edersin :KK1:

Türkiye*de var mıdır acababoshayallersmile
bu arada kaş-göz maşallah canım:nazar:

X