kırmızılar

SaskinAnne

Zeynep'im... babasının süsü annesinin ömrü...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2011
7.754
8.268
41
her ay adet sancılarından kurtulmak için olsada bitse derdim şimdi keşke gelmese diyorum. kırmızı görmek istemiyorummm gelme sakın gelme

her ay adet sancılarından kurtulmak için olsada bitse derdim şimdi keşke gelmese diyorum. kırmızı görmek istemiyorummm gelme sakın gelme

:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:
Anlayamadım, Ne Demek İstediğinizi..
Rahatsızlığınız mı Var ?
Regl mi Olmak İstemiyorsunuz?

evet olmak istemiyorum cünkü bebiş olsun istiyorum

Rabbim sen herseyin hayirlisini bilensin verende sensin alanda, allahim ne olur hakkimizda hayirlisini ver enkisa zamada hayirli zamanda bize hayirli evlatlar nasip et...ANNE olmayi nasip et AMİN ben kizim olsun cok istiyorummm kizimmm kelimesini yazarken bile icim titriyor gözlerim doluyor...

Rabbim sen herseyin hayirlisini bilensin verende sensin alanda, allahim ne olur hakkimizda hayirlisini ver enkisa zamada hayirli zamanda bize hayirli evlatlar nasip et...ANNE olmayi nasip et AMİN ben kizim olsun cok istiyorummm kizimmm kelimesini yazarken bile icim titriyor gözlerim doluyor...

ayyy canım yaaa bende kızım olsun çok istiyorum. onu süsleyim ciciler giydireyim. kız çocuğu anneye daha yakın oluyor. :KK12: :KK12: :KK12: :KK12:

X