Kirli sepetinden alınan havlu

mlkgns92

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Mart 2024
74
49
32
Merhabalar, çok sinirliyim ve hemen konuya giriş yapıyorum. Eşimin havlusunu ve bornozunu kirli sepetine atmıştım ve duşa girdi bende ne ile kurulandın dedim sordum ve öğrendim ki kirli sepetinden alıp kurulanmış tabiki cinnet geçirdim tartıştık ve tekrar duşa soktum bana diyor ki sen çok takıyorsun sakin ol bak tekrar yıkandjm ne var halloldu falan.. he bir de üstümden çıkardığım terli atletime mi kurulansaydım diyor bende dedim o terli atlet bile kirli sepetinden aldığın havludan iyidir falan neyse ikinci kez duşa girince havlu vereyim dedim demez mi üstümden çıkardığım kirli atlete kurulandım sen öyle dedin diye.
Ölür müsün öldürür müsün? Vallahi sinirlerim zıpladı. Yine tartışma ve 3. Kez duşa girdi ve ben havlu verdim.neden böylr oluyor anlamıyorum.inadına mı yapıyor beni delirtmel mi istiyor?

Merhabalar, çok sinirliyim ve hemen konuya giriş yapıyorum. Eşimin havlusunu ve bornozunu kirli sepetine atmıştım ve duşa girdi bende ne ile kurulandın dedim sordum ve öğrendim ki kirli sepetinden alıp kurulanmış tabiki cinnet geçirdim tartıştık ve tekrar duşa soktum bana diyor ki sen çok takıyorsun sakin ol bak tekrar yıkandjm ne var halloldu falan.. he bir de üstümden çıkardığım terli atletime mi kurulansaydım diyor bende dedim o terli atlet bile kirli sepetinden aldığın havludan iyidir falan neyse ikinci kez duşa girince havlu vereyim dedim demez mi üstümden çıkardığım kirli atlete kurulandım sen öyle dedin diye.
Ölür müsün öldürür müsün? Vallahi sinirlerim zıpladı. Yine tartışma ve 3. Kez duşa girdi ve ben havlu verdim.neden böylr oluyor anlamıyorum.inadına mı yapıyor beni delirtmel mi istiyor?
Asdfghhklşi bence çok komik. Bir erkoyla aynı evde yaşayınca insan böyle şeyleri çok kafaya takmaması gerektiğini öğreniyor. 3 kere duş almış işte iyicene temizlenmiştir Allah bereket versin

Siz niye adamın bornozunu akınca oraya kullanması için bir havlu koymadınız?

Standart erkek saftirikşiği. Herşeyi eline vereceksin. Bu kadar ainirlenecek bir şey yok. Kaldı ki maşallah sözünğzden çıkmamış 3 kez duş almış :))

Yıllar yıllar önce bir yerde okumuştum, kızın annesi kullanılmış pedleri yıkatıp öyle çöpe attırıyormuş. :KK70:
O geldi aklıma niyeyse.
Komik geldi bana ama size hiç komik gelmemiştir. Ben olsam ben de kızardım valla.
Bir dahakine yönergeyi net verin derim. Temiz, kuru havlu ve bornozlara sileceksin sadece. Başka bir şeye silinme diye net bir şekilde belirtin. :KK53:

Tuvalet kağıdı bitince çöpten alıp kullanıyor muymuş?

Çok güldüm sizin siniriniz de haksız değil baya gıcık iş ama biraz kendi haline bırakın. O şekilde bu yaşa kadar gelmişse bir şey olmaz herhalde
Evet aMa içim rahat ietmiyor bırak kendi haline diyorum bazen olmuyor işte

Siz niye adamın bornozunu akınca oraya kullanması için bir havlu koymadınız?

Standart erkek saftirikşiği. Herşeyi eline vereceksin. Bu kadar ainirlenecek bir şey yok. Kaldı ki maşallah sözünğzden çıkmamış 3 kez duş almış :))
Haklısınız suc bende düşünemedim

X