KıRkLaRıN ÇıKmAsINa KaÇ GüN KaLdı?

ghaneli

^AhmetBarışCanan^
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2008
1.784
10
KIZLAR KIRKLARIN ÇIKMASINA KAÇ GÜN KALDI?
BİZİM 29 GÜN KALDI:dance:

oh oh siz kirk ciksin ben hala doguramadim allahim ben ne zaman gorcem kizimi
sag selim alabilcekmiyim ah doktorlar yediniz beni yaktiniz beniiiiisenağlamasenağlama

bizimde 15 günümüz kaldı :))
ne olcak bakalım kırklar cıkınca :)))
huyu suyu tam belli olcakmı bizim sıpaların :)))

9 günümüz kaldı agustosun ilk haftasıda mevlüdünü yapıcaz hayırlısıyla oda cıksaydı aradan rahatlıycaz valla

19 günümüz kaldı, 17 ağustos, şu gelen giden yatılı misafirleri de bitirip bebeğimle kalsam rahatlıycam valla

7 gün kaldı sihirli bir değnek gelip değecek üzerimize sanki :mymeka:öyle bi anlatıyolarki kırkından sonra şöyle olur böyle olur diye merakla bekliyorum o gece uyuyamam heralde...:roflol::roflol::roflol:

vallla bizim daha çok varr..önceerı kırkından önce dışarı çıkmazmış bebekler...o nedenle öle dıyorlardıR...hem şimdiki zamane çocukları öyle değilki kızlar bizimkılerde bı değişiklik olmaz...tabıkı ılk günkü gibi olmayacak ama 38 günlükkende aynı olacak 40 günlükkendee..bence öle kırklayacağınız günü uykusuz ffelan beklemeyın abartılacak bişi değillll..ama bizim için büyük günnn :dance:eşiniz içindeeeee tabiiişakkıdıtatlicadiarzu:asigim:

27 gün kaldi kirkimiza rose kiz valla benim alttaraf kirk çiksa bile iyileşeceğe benzemiyo vah kocişimin haline o zaman

Evet canim biraz çok içeriden de çok fazla dişarida 7_8 dikiş var ayy korkuyorum sonradan dikişe gerek kalicak diye ozaman ilk atilan dikişten daha çok aciyomuş
bu arada başardim yaptim takvimimi sandiğim kadar becerüksüz değilim

bizim bugün 22. günümüz yani 18 gün var....ama zaman çok çabuk geçiyor ve benim oğluş her gün daha çok büyümüş geliyor gözüme gamyoncuiremsu

X