Göz Makyajı Kırılan Farlarınızı atmayın...değerlendirin

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

__TanRIcA__

AfroDİt
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2009
7.352
10
daha önce kırılan rujumu nasıl değerlendirdiğimi anlatmıştım..şimdi farların nasıl değişime uğrayabileceğini göstericemsüprizzzzz
farınızın renginimi beğenmediniz:umursamaz:
yada çok sevdiğiniz farınız yere düştü ve kırıldı:sinifsinif:
üzülmüyoruz...yasakkelime
napıyoruz:sm_confused:?
değerlendiriyoruz:lepi:
bu uygulamalarımı bloglarda görmüşsünüzdür..benden önce akıl eden olmuştur mutlaka:hulya:
ben blogdan görmedim(varsa eğer),küçüklüğümden beri bayılırım mıncıklıyım,uğraşıyım makyaj malzemeleriyle:smiley-cool:
tanrıça usulü değişime buyrun bakalımzemuszemus

değişime uğrayacak kurbanlar..
bunların rengini beğenmediğim için kurban ettim..
siz kırılan farlarınızı değerlendirin diye örnek olması için yaptım..
ama benim gibi rengini beğenmeyip farklı arayışlar içindeyseniz,kullanmadığınız farlarınıza yeni bir imaj çekmenizde sakınca yok:jeyyar:

evet..farlarımızı ve orjinal renklerini gördünüz.
yeşil ve mavi farımın içini çatalla çıkartıp tabağa döktüm..
kajal marka kırmızımsı farı ayrı bi yere koydum..çünkü onun kabı bana lazım..ayrıca onuda değerlendiricemolumunekankayizsmile​
farın orjinal renklerinin tendeki duruşuhihoyyytayrıca farımın kutusunu temizledim ve onuda bir kenarda tuttum.beyaz toz farda kattım ve başladım karıştırmaya..

karıştırdıkça renk ortaya çıktı..biraz beyaz toz far,birazda kajalın kırmızımsı farını kattım ve bu morumsu,ama içinde değişik renkte ışıltıların olduğu renkte bir far elde ettim​

toz farımızı elde ettik..şimdi kaplarımızı değerlendiricez..elde kalan farlarımızı biraz fısfıs su katıp,biraz arko katıp çıkmayan uçmayan kalıp şeklinde bir far yapalım bakalımboshayallersmile
kalıp şeklinde far yaparken minicik miktarda arko krem kullandım..
birazda yüze sıkılan suyu kapağına püskürttüm ve su niyetine döktüm..
suda koyabilirdim evet,ama ben bunu yapmak istedim..sizde pürkütmeli su yoksa maden suyu koyabilirsiniz..sudan daha iyi olduğuna inandım ne bilem-tatlicadiarzu-

son hallerine bakalımbayanssulusmile​

bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmilebayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile

Son düzenleme:
bende genelde sonlara doğru kırılıp dökülen allıklarımı alkolle ezerim kutusuna tekrar yerleştirim :) farklı bi ton elde etmiş olurum :))

krem konduğunu ilk kez görüyorum , ne yararı var kremin ?

bende genelde sonlara doğru kırılıp dökülen allıklarımı alkolle ezerim kutusuna tekrar yerleştirim :) farklı bi ton elde etmiş olurum :))

krem konduğunu ilk kez görüyorum , ne yararı var kremin ?

herhangi bir yararı varmı yokmu bilmiyorum:)
krem far gibi düşün:hulya:rengi daha kalıcı ve yoğun oluyokaydirigubbakcemile2

herhangi bir yararı varmı yokmu bilmiyorum:)
krem far gibi düşün:hulya:rengi daha kalıcı ve yoğun oluyokaydirigubbakcemile2

yarar olarak bundan bahsetmiştim :))
hımm aklımda bulunsun
bende far sürmeden önce krem sürerim altına sempatiksalakcinni
renk belliolsun diye

:asigim:Oyyyyy meleğim her zaman ki gibi bizlere yardımcı olabilmek adına bildiklerini paylaşmış .:asigim:

eline sağlık valla................ben uğraşmayı hiç sevmem böle işlerle ama yapabilen için süperrr buluş

çok ilginç ve yaratıcı geldi bana fikir verdiniz tşk.kaydirigubbakcemile3
rica ederim:smiley-cool:
umarım işine yarar canımopuyorumnanaktan

:asigim:Oyyyyy meleğim her zaman ki gibi bizlere yardımcı olabilmek adına bildiklerini paylaşmış .:asigim:
:kedi:
livim,topiğimizde paylaştıklarımı,herkesin görmesi açısından ayrıca topik yaptım
umarım herkesin işine yarar:hulya:
teşekkür ederim güzel sözlerin için meleksi güzelimolumunekankayizsmile

eline sağlık valla................ben uğraşmayı hiç sevmem böle işlerle ama yapabilen için süperrr buluş

uğraş kız çok zevkli oluyo:hulya:saol canımopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
yaa bde kırılan rujlar diye bi konunu göremedim canım bi zahmet oranın linkini vereblir misin bi bakiim:kedi: kırılan rujlarım çöpü boyluyoda...

haklısın canımda o kadar sabır nerede bende size bakıp bravo demekten başka bişey gelmiyo elimden :)a.s.

tanrıcaaa ya sen ne zevkli bi hatunsun :)))
ellerine saglık vallaha
senemciqimŞeniz
teşekkür ederim tatlım benimolumunekankayizsmilesenin güzel görüşün oŞeniz

haklısın canımda o kadar sabır nerede bende size bakıp bravo demekten başka bişey gelmiyo elimden :)a.s.

hayatım istesen sende yaparsın,ama hobi meselesi iştehihoyyyt
teşekkür ederim o zaman canımaklinialirimsmile

güzel bi paylaşım tşk bilgiler için benimde kırık dökük büsürü farım var.bende böle dğerlendiriyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…