kırılan bir kalp onarilmiyor

• Konu Sahibi gelecekkorkusu
  • Başlangıç Tarihi
G

gelecekkorkusu

Ziyaretçi
kırılan bir kalp onarilamiyor, onarilsa da eskisi gibi olmuyor tam olarak bence, katiliyor musunuz? Kalbinizi kotu kiran birine karsi kirmadan onceki gibi olabilmeyi basardiniz mi hic? Ben yapamiyorum...

Aynı kişi aynı davranışı birden fazla yaptıysa artık onun samimiyetinden şüphe duyup onunla ilişkimi keserim.Sahte insanlara asla tahammül edemem.Sözde dost olacağına özde dost olsun.Kötü Kazen

Kalbi kıran kişinin niyetine bağlı.. Eğer iyi niyetinden şüphem yoksa,gerçekten içten bir özür dilemişse affederim,unuturum.:1hug:
Ama kötü niyetle yapılmış tekrar eden kötü davranışlar bana zarar veriyorsa affetmem. Ayrıca tüm ilişkimi keserim. Öyle bir insan için güzel kafamı yoramam,üzerinde durmam yani..şakkıdı

ben iyi niyetli kalp kırmak diye bir şey bilmiyorum bana göre kalp kıran herkes herşeyin farkında ve bilerek yapıyor demektir bu işler bilmeden yapılmaz malum o yüzden böyle insanlardan hiç haz etmem ve gerekirse ağzının payını veririm yani herkes isteyerek ve bilerek yapıyorlar ....

Mesela şaka yaparız birbirimize..jeyyar
Mesela ben bazen Mahbiş'e,Bihter'e çok sataşırım.. Birkeç defa özelden de belirttim kırılıyorsanız bir daha uğraşmam dedim. Yok kırılmıyoruz dediler.. Hatta dün gece Mahbişim pek hassas zamanına denk geldim ama hemen beni affetti sağolsun..:1hug:

Ne yaptınki seni affetcem bebem:1rolleyes:

Affetsem bile unutamıyorum...Maalesef unutma özürlüyüm ben.
Bana yapılan herşeyi iyiliğide kötülüğüde unutmam.
Okadar iyi hatırlarımki kalbimin kırıldığı kelimeleri aynı sırayla hatırlarım...

Yoruyor insanı bazen...

ancak sevdigim insanlarin beni uzmesi kalbimi kirar
sevmedigim degre vermedigim birinin sozu icin duygularimi harcamam,,
bugune kadar kalbimi en cok kiran kisi esim
onu hep affediyorumm
ama kalbimi onarmayi hala basaramadim
basaramayacagimda....

Olmuyo ya Kıran çok pişman oluyosada bi kere kırıldıktan sonra mümkünatı yok ne arkadaşlık ve ilişki eskisi gibi olamıyo_! fisfisfis

Hiç bir şey eskisi gibi olmuyor insanlar farkında olmadan bazen patavatsızlık yapabiliyorlar onlar unutuluyor da çok değer verdiğiniz kişinin yaptıklarını unutamıyorsunuz ve hiç bir şey eskisi gibi olmuyor maalesef....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…