Göz Makyajı kipriklerim koptu yardım :..(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

RuUuNeSya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2009
138
0
merhabalar.. bi kaç saat önce birşeyler denemek için kabinde gözümü çarptım ve aynaya bakmamla şok oldum gözümün tam orta tarafında yarım cm kadar kipriğin tamamen kopmuş rimel vardı çarptığın yere bi baktım kipriklerim olduğu gibi orta şimdi ewdeyim hint yağı badem yağı sürdüm çok yandı gözüm sarımsak sürcem ama çok korkuyorum offf napcam ben ne kadar zaman çıkar yeni kipriklerim

Sarmısak acayip yakar, delimisin.

Hint yapı kullan, birazda zaman tanı kirpiklerine, uzar elbet:nazar:

geçmiş olsun arkadaşım kaza işte geliyorum demiyor.
benim gözümde arpacık çıkıp duruyor.tabi kirpiklerim sürekli dökülüp tekrar uzuyorlar.sende merak etme uzayacaklar.bakıp durma.birde hint yağı bilmem ne yağı sürmeni tavsiye etmem.göz çok hassas.üstelik yağ kanalları tıkanınca göz kapağında kist yapıyor.
kirpik çıkartacağım derken gözüne zarar verme mikrop kaptırma.
tabi bu benim nacizane görüşüm.

arpacık çıkıncada dökülüo demek bilmiodum peki ne kadar zamanda uzuo baya zaman alır mı baya boşaldı.. dayanamadım sarımsakta sürim dedim sürdüm ama gerçekten hiç yakmadı çok şaşırdım..

arpacık çıkıncada dökülüo demek bilmiodum peki ne kadar zamanda uzuo baya zaman alır mı baya boşaldı.. dayanamadım sarımsakta sürim dedim sürdüm ama gerçekten hiç yakmadı çok şaşırdım..

kirpiklerin yeniden uzaması 3 hafta sürüyomuş
suna dumankayadan duymuştum
yağları gece yatarken sür ve hemen uyuki gözüne kaçmasın
ayrıca kayısı çekirdeği yağı en hızlı o uzatıyo kiprikleri
evdeki yağlarına katabilirsin
sakın bak kayısı yağı değil kayısı çekirdeği yağı
bi de kafayı kipriklerinle bozup sürekli bakma
uzarlar nasılsa
sen bildiğin için herkes görüyomuş gibi gelir

canım hint badem susam yagını karıstır sürekli sür 2 hafta gibi bir sürede çıkar çok üzüldüm geçmiş olsun

ayy geçmiş olsun tatlım ben badem yağı kullanıorm boş rimel şişesine koydum her akşam yatmadan sürüorum gündüz saatlarinde sürüldüğünde göze damlayıp göz yanıyo ve bulanık görüyoruum gözlerine zaman tanı elbet uzucaklar tekrar geçmiş olsun a.s.

bende hep gündüz sürdüm posta posta ne kadar acıdı gözlerim yıkayıp yıkayıp yine sürdüm ama inanılmaz yanıo o zaman akşam yatmadan sürim ben yaa çok teşekkür ederim hepinize.. evde hint ve badem yağı var kayısı çekirdeği yağınıda alim bari ama 3 günde bile farketti belirmeye başladılar 2 3 haftaya uzar gibi hepinize çok teşekkür ederim saolun

ya gözlerinizin dibine sürmeyin kızlar bu sefer uçuk çıkar dahada kötü olur gözünüzü kapatın alın elinize kulak çubugunu bol kullanmayın sürün ozaman gözlerinizde yanmaz

X