KİNGdÜDÜKLÜ/TaçPerde/tvÜnite/ÇantaAyakk/GiyimMakyaj/ShaggyHalıvs/satılmıştır..

bonjorno

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2015
1.197
524
Merhaba Hanımlar ;
Birçoğu hiç kullanılmamış elimdeki kozmetik,elektronik ve giyim ürünlerini beğeninize sunuyorum.
Kullanılmış olan ürünler değerinin altında fiyatlandırılmıştır.

İndirim talep etmeden önce internetten talip olduğunuz ürün hakkında araştırma yapmanızı özellikle rica ederim.
Tasınacagım ıcın fıyatları cok dusuk tuttum .Elımde olanların bıran once cıkması ıcın bu sekılde yaptım.Umarım begenırsınız
Takasa açık değilim ve Hiçbir üründe kargo bana ait değildir

Not:İstanbul içi bulundugunuz semte gore kuryeyle (7,5 tl ile 16,5 tl arası fıyatı) teslımat yaptırabılırım(merkez olmak kaydıyla)
3 gün önce aldığım fakat kullanamadığım sıfır ,garantısı kutusu faturasıyla beraber 140 tl ye aldıgım 7 lt duduklu Kıng marka satıyorum 80 tl

3 parça halınde kullanılanılabılen tv unitesı 150 tl(son fıyat)/yer zeytınburnu

2/100*300 shaggy halı 150tl son fıyat

3/2 ADET TÜL PERDE VE IK IADET FON PERDEve ayrıca IP PERDE de mevcut sıyah renk
40tl

Tül perdeler orjınal Tac tır ve 6 ay kadar kullanıldılar. Her bırınn bukum yerınde 7 cm kadar pay var
tüllerin ölçüleri ;
2.50x1688
1.95x2x65
fonları olcmedım ve hıc kullanmadım fakat uzunlar ve onlarında payları var
fon çift olarak 50 tl
tüllerin tamamı da 100 tl

kapı uzerı asma boncuk perde 40tl

Aşağıdaki giyim ürünlerinin tanesi 15 tldir

orjınal christian dior fondoten irsaliyesi dahil duruyor sıfır kullanılmadı 25 tl/avon far paleti satıldı

tum cantalar 20 tl
gri siyah ORJINAL BENETTON SIFIR
SIYAH SÜET/KROKODIL GORUNUMLU OLAN SIFIR
BORDO OLAN DA SIFIRDIR

ayakkabılar kutusunda bır kez gıyılmıstır 39 a uygundur
yazlık olan 15 tl
kıslık krokodıl olan 50 tl

Son düzenleme:
the balm ve braun epilatör Nofretete arkadaşımıza dün ayrıltıldı. Henüz satılmadı bu sebepten smdilik çıkartmadım satıştan.satmak istemediğimi düşünen diğer arkadaşlarımız yüzünden buraya yazıyorum birçok yanlış anlamalara sebep oldu bu durum.Sonuçta satmayı istemesek buraya konu açmaz kimse.Yinede teşekkürler

bugün aldım ürünleri, teşekkür ederim
hemen denedim, çok memnunum :)

cep telefonu eklenmiştir

guncel

yenı urun eklendı.Guncel

bluzların tamamı 15 e dustu hanımlar

Guncel

guncel
bugun yenı pantolon da eklenmıstır.bugun ıcındekı ıkıncı ve son guncel hakkımı kullanıyor , herkese hayırlı alısverısler dılıyorum
Hayırlı hafta sonları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…