Kınalıada salı pazarına beklerim.

Ellerinize ,Emeğinize Saglık...
Tüm ürünleriniz,Harika ...
İnsanın ruhunu renklendiriyor.
Çok zevklisiniz...
Gelme imkanım yok fakat.
İnsanın önünden geçipte bakmama, almama imkanı yoktur heralde..
çok şık ve çok çok güzel gözüküyorlar.

Hayırlı satışlar dilerim arkadaşım.a.s.

Talin allah nazarlardan saklasin maşallah.....ben orda olduğunu bilsem seninle tanişmaya gelirdim.....çarşamba günü ordaydim.....çok güzel bir ada....çok zevklisin......ne diyim böyle girişken kadinlari görünce sizinle gurur duyuyorum....ayakta alkişşş....

tek kelime ile harika harika ellerinize emeklerinize sağlık Talin arkadasım adaya gelmeyi düşünorum mutlaka güzel ürünlerinizden alacağım teşekkürler...

teşekkür ederim kızlar.güzel sözleriniz beni daha fazla gaza getiriyor ne yalan söyleyeyim
hepinizi çok çok öpüyorumŞeniz

nasıl bır tezgahtır o ya..keske yakınlarda olsaydım kesın ugrardım..diger konunuda zevkle takıp edıyorum ama sabunlarım senınkı gıbı olmadı..azımlıyım ıstedıgım gıbı olunca resmını eklıycem:)bol kazanclar...

Emeğinize sağlık hepsi çok güzel yetenek meselesi sanırım. Ayrıca severek yaptığınız çok belli oluyor çünkü hepsi birbirinden güzel keşke yolum düşsede yakından görseydim.. Bilimiyorum aslında kınalıadaya gitmek istiyorum ama salı gününe denk gelirmi işte bütün mesele bu :asigim:

nasıl bır tezgahtır o ya..keske yakınlarda olsaydım kesın ugrardım..diger konunuda zevkle takıp edıyorum ama sabunlarım senınkı gıbı olmadı..azımlıyım ıstedıgım gıbı olunca resmını eklıycem:)bol kazanclar...

olur olur neden olmasın
eklersin resimlerini biz de görürüz.eminim ki güzel oluyorlardır
tezgahımı beğendiğin için de ayrıca teşekkür ederim
dediğiniz gibi o kadar rengarenk ki tüm gün çocuklar yanımdan ayrılmıyorlar bile:roflol:

sevgiyle kalına.s.

Emeğinize sağlık hepsi çok güzel yetenek meselesi sanırım. Ayrıca severek yaptığınız çok belli oluyor çünkü hepsi birbirinden güzel keşke yolum düşsede yakından görseydim.. Bilimiyorum aslında kınalıadaya gitmek istiyorum ama salı gününe denk gelirmi işte bütün mesele bu :asigim:

salı gününe denk getirin bence.pazarımız bi harikadır
demedi demeyin yania.s.

kızlar bakın tezgahımdaki yeni sabun sepetlerim

grnt010sx6.jpg

sizin gibi o pazarda tezgah açabilmek için ne yapmak gerekiyor.. tezgah kiraları hakkında bilgi verirminiz...

sizin gibi o pazarda tezgah açabilmek için ne yapmak gerekiyor.. tezgah kiraları hakkında bilgi verirminiz...

canım ben kınalı adada oturuyorum.evimin önünde tezgah açıyorum dolayısıyla
zabıtalar dolaşıp dolaşıp duruyorlar
1-2 birşey veriyorsun hediye niyetine ses çıkartmıyorlar
ama sanırım tezgah ücretleri 50-100 ytl arası değişiyor günlük

Bu sepetler mukemmel ya..
Tam hediyelik hem bebekler için...
Eline,emegine Saglık arkadaşım..
Çok şekerler a.s.

kızlar malum artık okul zamanı geldi ve yaz bitti
e ada da bitti:1rolleyes:
ama bu hafta itibariyle bu tezgahta gördüğünüz ürünleri babam yeşilköy de çarşamba günleri kurulan semt pazarında satmaya başladı
bilginize
yolunuz düşerse uğrarsınıza.s.

harikalar çıkarmışsın canım benimm emeğine sağlık bu arada bebişinin haberini aldımmm tebrik ederim canım benimm

TALİNCİM ELLERİNE VE EMEĞİNE SAĞLIK CANIM :1hug:,

NEKADAR GÜZEL GÖZÜKÜYORLAR, SANKİ ŞEKER GİBİ RENGARENK, CIVIL CIVIL,

O SABUNLARI KULLANMAYA KIYAMAMKİ BEN, GERÇEKTEN MUHTEŞEMkaydirigubbakcemile5

ÇOK ZEVKLİ OLSA GEREK, BENDE YAPMAK İSTERDİM VALLA a.s

Son düzenleme:
teşekkürler kızlar beğenmenize çok sevindim
çarşamba günleri kurulan yeşilköy pazarına da beklerim yolu düşenleri

bu arada gözekcim ben artık hamile değilim .maalesef düşük yaptım
kısmet değilmiş=((

sevgiler

teşekkürler kızlar beğenmenize çok sevindim
çarşamba günleri kurulan yeşilköy pazarına da beklerim yolu düşenleri

bu arada gözekcim ben artık hamile değilim .maalesef düşük yaptım
kısmet değilmiş=((

sevgiler

geçmiş olsun canım :KK43::1hug:

merhaba kızlar.son 6 haftadır kınalıadadayım.yani yazlıkta=))
her salı kurulan semt pazarında(zaten evimin önünde pazar kuruluyor) tezgah kurup cupcakes pasta ürünleri ve boyadığım el emeğim olan mum ve sabunların satışını yapıyorum
pazarcılık gerçekten çok zevkli bir işmiş:1rolleyes:..
yakın olanları kınalıada pazarına beklerim

sevgilera.s.

işte tezgahım

sany1476zb7.jpg

sany1478ps8.jpg

sany1479en4.jpg

sany1496jz3.jpg

-----------------------------------------------------------------

kızlar malum artık okul zamanı geldi ve yaz bitti
e ada da bitti
ama bu hafta itibariyle bu tezgahta gördüğünüz ürünleri babam yeşilköy de çarşamba günleri kurulan semt pazarında satmaya başladı
bilginize
yolunuz düşerse uğrarsınız

tüm bunları sen mı yaptın çok güzellerrr adaya degıl ama çarşambaya ugramaya calısacam kızım bayılır bunlaraaa ellerine sağlıkkkk:nazar:

tüm bunları sen mı yaptın çok güzellerrr adaya degıl ama çarşambaya ugramaya calısacam kızım bayılır bunlaraaa ellerine sağlıkkkk:nazar:

cnım teşekkür ederim
maalesef elimde pek mum kalmadı ama4-5 tane model o kadar.yenilerini de yapmadım doğrusu.belki ilerde
ama sabun sepetleri ve pasta malzemelerinden var çarşamba günki pazarda
beklerim
yeşilköy pazarında 6.sokaktayız.sadece 1.5 aylığına amaa.s.

sabun sepetlerim de işte bunlar
isteyenlere evde de hazırlayıp gönderebiliyoruma.s.

resim007mx6.jpg
[/IMG]

cnım teşekkür ederim
maalesef elimde pek mum kalmadı ama4-5 tane model o kadar.yenilerini de yapmadım doğrusu.belki ilerde
ama sabun sepetleri ve pasta malzemelerinden var çarşamba günki pazarda
beklerim
yeşilköy pazarında 6.sokaktayız.sadece 1.5 aylığına amaa.s.

yaaa uzuldum kızım mum hastası yurttada odasını mumlarla dosedı carsamba gunu gelmeye calısam kolaylıkla rsan allah berketını versınna.s.

sabun sepetlerim de işte bunlar
isteyenlere evde de hazırlayıp gönderebiliyoruma.s.

resim007mx6.jpg
[/IMG]

Muhteşem bunlar, ellerinize sağlık. İçim açıldı inanınnnn. Ve satıyor olmanızdanda tebrik ediyorum sizi. Bende yaptıklarımı satmaya çalışıyorum fakat anca misafirliklerde o da pek gerçek satış gibi olmuyor. Yaptığınız ürünleri satmazsanız yeni üretilemiyor. Çünkü birikiyor ne yapacağım daha diyorum. Bende tepsi dekopaj , takı yapımı , kurslarına gitmiştim onları yapmayı biliyorum...
Kolay gelsin....

a.s.

Çarşambaya bende uğramak istiyorum akrabalarımız oradalar onlarada söylerim çok severler böyle şık ürünleri...
Ellerine sağlık...

kaydirigubbakcemile5

X