Kınalıada salı pazarına beklerim.

talin

Guru
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2007
4.250
27
45
merhaba kızlar.son 6 haftadır kınalıadadayım.yani yazlıkta=))
her salı kurulan semt pazarında(zaten evimin önünde pazar kuruluyor) tezgah kurup cupcakes pasta ürünleri ve boyadığım el emeğim olan mum ve sabunların satışını yapıyorum
pazarcılık gerçekten çok zevkli bir işmiş:1rolleyes:..
yakın olanları kınalıada pazarına beklerim

sevgilera.s.

işte tezgahım

-----------------------------------------------------------------

kızlar malum artık okul zamanı geldi ve yaz bitti
e ada da bitti
ama bu hafta itibariyle bu tezgahta gördüğünüz ürünleri babam yeşilköy de çarşamba günleri kurulan semt pazarında satmaya başladı
bilginize
yolunuz düşerse uğrarsınız

Son düzenleme:
Talin bunlar yaptıkların harika şeylerrrrrr. Ellerine, emeklerine sağlık bayıldım inan
Kızıma söyleyeceğim valla gitsin görsün. Ada muhteşem zaten birde senin katkıların
:1hug:

Talinciğim dün çok işlerim vardı uzun kalamadım sitede
önce sana yaptıklarını soracaktım. nasıl başladın, nerden öğrendin, maliyeti nedir tüm bunların. bilgi verirsen çok iyi olacak ilgilenen olabilir dimi ama
daha önce gördüm sabunlar yapmıştın çok şıktı
ve sana bunları yaptığın, sattığın için hayran kaldım, ne yalan söyleyeyim bayıldım kolay gelsin. bizi bilgilendirirmisin uzun uzun vaktin olunca
diğer topikte anlatmışsın sağol canım tekrar ellerine sağlık

Son düzenleme:

selam canım
ben de yazlıktaydım yeni döndüğüm için yazdıklarını yeni görebildim
ben bi arkadaşımdan öğrendim sabun ve mumları boyamayı.yapması çok zevkli aslında ama malzemeleri filan alınca maliyet de az olmuıyor doğrusu.benim büyük bir beklentim ya da hırsım yok.zaten böyle olmasaydı yapılışlarını da burada tüm kk bayanlarıyla paylaşmış olmazdım.bunu sadece hobi için yapıyıyordum ama el emeklerimin çok beğenilip satılması beni de çok mutlu etti ve bu yüzden pazarda satış yapmaya devam ediyorum.zaten 3 hafta kaldı.3 hafta sonra okullar açıldığında ada dönemi de bitecek benim pazar maceram da:1rolleyes:
sabun sepetlerini 7.5 liraya satıyorum.içinde havlu ya da lif var
mumlar da boyutlarına göre değişiyo işte
5 liraya 10 liraya 20 liraya mumlar vara.s.

ne güsel şeyler yapmışssın canım çok hoş görünüyor tezgahın maşallah ellerine sağlık canım

Mumlar sabunlar rengarenk cıvıl cıvıl
İnsanın gözünü gönlünü şenlendiriyor.
Banyomda benim meyve şekli verilmiş kokulu sabunlar var.
İnsanın evini iç ruhuna göre döşemesi aksesuarlar koyması çok hoş.
Kısacası Talincim
Benim adaya gelme gelebilme şansım hiç yok.
İstanbulda da yaşamıyorum.
Ada dönüşü haberleşip sabunlarından gideceğim yerlere armağan olarak ve kendi evim için almak istiyorum.
Bu sanırım 7-8 set olabilir.
Yani senin hazırlamış olduğun sepet içinde.
İstanbula dönüşünde konuşalım.
Ödemesini havale yaparım sen de bana sonrasında kargolarsın müsait olduğunda olur mu?
Sevgiler ve bol kazançlar dilerim

talincim bayıldım bunlara.ne kadar güzller rengarenkler.istanbulda yaşıyorum ama kınalıda salı pazarı kurulduğunu bilmiyordum.kaydirigubbakcemile3.ayıp bana valla.
okullar açılmadan gelip senden bişeyler almam lazım.görüşmek dileğiyle.öptüm.emeğine sağlık çooook güzeller gerçekten

canım çok teşekkür ederima.s.
beğenmene çok sevindim:teytey:
seve seve sana güzel güzel sepetler hazırlarım tabiyiki.hatta öbür tarafta tüm modellerin resimleri var bılıyorsun.sepeti,sabunu sen beğenirsin ben de seve seve yaparım da gönderirirm de sana.3 hafta sonra adadan temelli dönüyorum
görüşmek dileğiylea.s.

Anlaştık canımbenim.
Sabırlızlıkla bekliyorum inan.
Gözümün önünde canlandırdım bile hem kendi banyomun şıklığını hem de armağan edeceğim arkadaşlarımın mutluluğunu
:dance:a.s.

ellerine sağlık canım..hepsi birbirinden güzeller...
rabbim bol kazançlar versin ...sevgiler a.s.

tebrik edrim sizi ne kadar ğüzel el emeğinden para kazanmak hayırlı satıslar geldiğimde mutlka uğruyucam kızım mumlara bayıldı almak için

ay süpersin talinciğim yaa pazarınızda çok nezihmiş cidden ne zevkli oluyordur orada satış yapmak istanbulda olsam her salı gelirdim yanına hem alış veriş yapar hemde seni görürdüm ne yazıkki şu an için bu mümkün değil çok zevkli ürünler var sana hayırlı satışlar dilerim istanbuldaki arkadaşlar kaçırmasınlar mutlaka gitsinler hemde senin gibi kaliteli mükemmel bir insanı tanımış olurlar ben seni tanıdığım için çok mutluyum böyle bir kardeşim olduğu içinde gurur duyuyorum

bu kadar gururumu okşayan bir mesaj daha olamazdı herhalde:asigim:
insan nasılsa karşısındakini de öyle görürmüş
güzel dileklerin ve o tertemiz yüreğindeki güzel dostluğun için teşekkür ederimŞeniz
keşke mümkün olsaydı seni misafir etmekten çok mutlu olurdum
inşallah kışa tekrar görüşmek dileğiylea.s.

çok güzel görünüyorlar ellerinize sağlık emeğinizin karşılığını alırsınız bol kazançlar...
ben oldum olası severim bu pazarları daha bir güzel, keyifli oluyor..

ay bayıldım cnm süperler bunlar kınalı adaya gtmeyi bende çok istyorum inş gidersem uğrarım

teşekkür ederim kızlar.beğenmenize sevindim
3 hafta daha kaldı pazara çıkmam için
artık okullar açıldığında ada da boşalıyor
yolunuz düşerse mutlaka beklerim
sevgiler

Ellerinize ,Emeğinize Saglık...
Tüm ürünleriniz,Harika ...
İnsanın ruhunu renklendiriyor.
Çok zevklisiniz...
Gelme imkanım yok fakat.
İnsanın önünden geçipte bakmama, almama imkanı yoktur heralde..
çok şık ve çok çok güzel gözüküyorlar.

Hayırlı satışlar dilerim arkadaşım.a.s.

Talin allah nazarlardan saklasin maşallah.....ben orda olduğunu bilsem seninle tanişmaya gelirdim.....çarşamba günü ordaydim.....çok güzel bir ada....çok zevklisin......ne diyim böyle girişken kadinlari görünce sizinle gurur duyuyorum....ayakta alkişşş....

tek kelime ile harika harika ellerinize emeklerinize sağlık Talin arkadasım adaya gelmeyi düşünorum mutlaka güzel ürünlerinizden alacağım teşekkürler...

tezgahına bayıldım, cıvıl cıvıl... mumlar süper olmuş, maşallah..ellerine sağlık......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…