Gebeliğe Hazırlık Kimyasaldan kaç ay sonra hamile kaldınız

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ne yaptın merak ettim inşallah güzel haberler 🙏🏻
Canım 9.45de çıktım işten şimdi kan verdim ama adet gibi oldum baya yoğun sisteme düşünce bakcm da varsada artık yapcak bişi yok ,😔 ilkinde bilgisizliği maden dolayı çok uğraştım devlet hastanesnde alttan muayene falan ettiler afedersin köpek gbi davrandılar şuan değere göre adet bittikten sonra tekrar kan veririm değerin sifirlndigini görmek için hayırlısı bakalım

Canım 9.45de çıktım işten şimdi kan verdim ama adet gibi oldum baya yoğun sisteme düşünce bakcm da varsada artık yapcak bişi yok ,😔 ilkinde bilgisizliği maden dolayı çok uğraştım devlet hastanesnde alttan muayene falan ettiler afedersin köpek gbi davrandılar şuan değere göre adet bittikten sonra tekrar kan veririm değerin sifirlndigini görmek için hayırlısı bakalım
Allah büyük kuzum hasretimiz biter inşallah sağlıkla… :KK43:

Arkadaşlar merhaba

Bir kimyasal gebelik geçiriyorum henüz adetle atmadım ama 38 olan değerim 2 gün sonra 37 çıktı.. yakındır adet olmam.

duygularımın tarifi yok, kendiniz eş dostunuz kimyasal gebelik geçirip kaç ay sonra hamile kaldınız, ne olur kaç ay da olsa cevap verin çok kötüyüm…
Ben kimyasal gebelik yaşadım 2 gün gecikme sonunda kanamam oldu. 3 ay sonra tekrar kaldım belki daha erken kalabilirdm ama enfeksiyon vardı bende tedavi oldum kendiliğinden kaldım suan sağlıklı emin ol sükretmen lazm sağlıksız gebelik olduğundan vucüt kabul etmeyip atıp sağlıklı gebeliğe yol açıyor bende cok üzüldüm ama suan sükrdiyorm sadece sabır ve mantık. Doktor çok güzel bişey oldugunu aslında gebe kalabildiğmzi söylemişti

Arkadaşlar merhaba

Bir kimyasal gebelik geçiriyorum henüz adetle atmadım ama 38 olan değerim 2 gün sonra 37 çıktı.. yakındır adet olmam.

duygularımın tarifi yok, kendiniz eş dostunuz kimyasal gebelik geçirip kaç ay sonra hamile kaldınız, ne olur kaç ay da olsa cevap verin çok kötüyüm…
Ben de 3 ay sonra hamile kaldım canım….üzülme, çoğu kadının başına gelebilen birşeymiş…

Ben kimyasal gebelik yaşadım 2 gün gecikme sonunda kanamam oldu. 3 ay sonra tekrar kaldım belki daha erken kalabilirdm ama enfeksiyon vardı bende tedavi oldum kendiliğinden kaldım suan sağlıklı emin ol sükretmen lazm sağlıksız gebelik olduğundan vucüt kabul etmeyip atıp sağlıklı gebeliğe yol açıyor bende cok üzüldüm ama suan sükrdiyorm sadece sabır ve mantık. Doktor çok güzel bişey oldugunu aslında gebe kalabildiğmzi söylemişti
Aynen canım dualarımız o şekilde zaten Rabbim hayırlı zamanda sağlıkla nasip etsin inşallah 🤲 sağ salim kucağına alman dileğiyle

Arkadaşlar merhaba

Ben de 3 ay sonra hamile kaldım canım….üzülme, çoğu kadının başına gelebilen birşeymiş…

Ben de Ağustos ayında kimyasal gebelik yaşadım. 2 gün gecikmeyle regl gibi geçirdim. Hem yumurtlama testiyle takip ediyorum hem de doktorum 12. Gün yani yarın yumurta takibine çağırdı. Korunmanıza gerek yok demişti, bu posttaki yorumlar içime su serpti inşallah bize de nasip olur🙏 İnşallah Allah gönülden isteyen herkese nasip eder sağlıklı gebelikler🙏

Amin insallah kuzum asla üzülme şükret 🤲
Tabiki burda çok okuyordum kaç yıl evlat hasreti çekenleri tüp bebekle uğraşan insanları rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah 🤲 en azından hamile kalabildigimizi öğrenmiş olduk iyi tarafından bakıp sabretcez 🤗

merhaba
bende 7 agustosda dusuk yaptim ama kimyasal degildi
kurtaja gerek olmadigi icin dr korunmaniza gerek yok dedi
benim sorum dusuk yaptiktan sonra digerki ayda hic regl olmadan hamile kalan varmi
benimki 2 gun olacak gecikeli

Canım Allah razı olsun nasıl iyi geliyor bu mesajlar uzaktan dualar yolluyorum size ❤️

merhaba
bende 7 agustosda dusuk yaptim ama kimyasal degildi
kurtaja gerek olmadigi icin dr korunmaniza gerek yok dedi
benim sorum dusuk yaptiktan sonra digerki ayda hic regl olmadan hamile kalan varmi
benimki 2 gun olacak gecikeli
Bilemedim onu ama ovulasyon takibi yapıyorsanız yumurtlama gorduyseniz olabilir neden olmasın burda okumuştum yanılmıyorsam dediğiniz gbi regl olmadan yumurtlama görüp hamile kalan vardı test yapın gecikmiş zaten silikte olsa illaki çıkar varsa belirtiniz var mi

Tabiki burda çok okuyordum kaç yıl evlat hasreti çekenleri tüp bebekle uğraşan insanları rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah 🤲 en azından hamile kalabildigimizi öğrenmiş olduk iyi tarafından bakıp sabretcez 🤗
Tabi canım doktor bana bunu kadınların %90 yaşadığını ve adetlerini geciktiğini sandıklarını söyledi çok olağan Bi durum olduğunu düşükten saymadıklarını söyledi. Sağlıklı gebeliğe yol açıyor. Fakat düşükten sayıyorlar hastanede.

Bilemedim onu ama ovulasyon takibi yapıyorsanız yumurtlama gorduyseniz olabilir neden olmasın burda okumuştum yanılmıyorsam dediğiniz gbi regl olmadan yumurtlama görüp hamile kalan vardı test yapın gecikmiş zaten silikte olsa illaki çıkar varsa belirtiniz var mi
tesekkur ederim cevabiniz icin
takip yapmiyorum ama biliyorum ne zaman oldugunu belirtilerden biliyorum
belirtilerde sadece bazen sag bazen sol tarafda batmalar oluyo
ama dusuk yapmadan once goguslerde sisme ve hassasiyet vardi ama bu sefer bu yok
oyuzden hamilelik diye dusunemiyorum

tesekkur ederim cevabiniz icin
takip yapmiyorum ama biliyorum ne zaman oldugunu belirtilerden biliyorum
belirtilerde sadece bazen sag bazen sol tarafda batmalar oluyo
ama dusuk yapmadan once goguslerde sisme ve hassasiyet vardi ama bu sefer bu yok
oyuzden hamilelik diye dusunemiyorum
Evet göğüste baya hassasiyet olmuştu bende de belki fark ediyordur her hamilelikte testiniz varsa bı bakın belli olmaz 😊 hayırlısı olsun hakkinizda

X