kimyasal sonrası hemen gebe kalanlar neler yasadınız

hacerserpil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2014
46
0
gecen ay kımyasal gebelık gecırdım bu ay reglım 4 gun gec geldı ama normal regl degıl lekeden bıraz fazla ama ben adetımde baya kanama olurum ole degıl.bu sabah ıdrar testı yaptım negatıf ama kasıklarım ve belım agrıyo nerdeyse 8 gundur.sızce bukadar gec yerlesme kanaması olurmu yada dusuk sonrası bole olması normalmı adetımdekı kanama seklı degısırmı gunu sasarmı.kımyasal sonrası hemen hamıle kalanlar neler yasadınız

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim ben 12 subat 2014 de kimyasal gebelik oldugunu ogrendim ve hic adet gormeden gebe kaldim. Hicbir idrar testinde gebelig im cikmadi. Dayanamayip 17 mart 2014 de kan testi yaptirdim ve yine gebe oldugumu ogrendim. Cok akintim vardi ama kanama olmamisti hic goguslerimde ve kasiklarimda agrilar vardi. Biraz gec cikabiliyor bir onceki ay dusuk yada kimyasal gebelik oldugunda. Bu arada bana kimyasal gebeligin arkasi cok yakin zamanda saglikli bir gebelik olur demislerdi oylede oldu. Dua ediyorum senin icinde haberdar et olur mu?

Canim ben 12 subat 2014 de kimyasal gebelik oldugunu ogrendim ve hic adet gormeden gebe kaldim. Hicbir idrar testinde gebelig im cikmadi. Dayanamayip 17 mart 2014 de kan testi yaptirdim ve yine gebe oldugumu ogrendim. Cok akintim vardi ama kanama olmamisti hic goguslerimde ve kasiklarimda agrilar vardi. Biraz gec cikabiliyor bir onceki ay dusuk yada kimyasal gebelik oldugunda. Bu arada bana kimyasal gebeligin arkasi cok yakin zamanda saglikli bir gebelik olur demislerdi oylede oldu. Dua ediyorum senin icinde haberdar et olur mu?
merhaba cnm bende eylül ayında kimyasal gebelik geçirdim 26 günde Bi regl olurum mutlaka ekimin 16 regl olmalıydım hala olmadım sende kimyasaldan hemen sonra gebe kalmışsın acaba bendemi oyleyımmm çok heycanlanıyorum ama umitlenmekte istemiyorum Rabbim tamamına erdirsin sağlıklı sıhhatli kucağına alırsın bebeğini inşş:emir_bebek::nazar:

merhaba cnm bende eylül ayında kimyasal gebelik geçirdim 26 günde Bi regl olurum mutlaka ekimin 16 regl olmalıydım hala olmadım sende kimyasaldan hemen sonra gebe kalmışsın acaba bendemi oyleyımmm çok heycanlanıyorum ama umitlenmekte istemiyorum Rabbim tamamına erdirsin sağlıklı sıhhatli kucağına alırsın bebeğini inşş:emir_bebek::nazar:
İnsallah seninde oyle olur :) kanda bhcg baktirsana cikar herhalde artik :)

Olsun üzülme hiç.. Bana kimyasal gebelikten sonra doktorum hiç üzülme kimyasal gebelik sağlıklı oluşacak bir gebeliğin habercisidir ,Çok kısa sürede gebelik oluşur genelde bunun arkasından demişti..
inşallah cnm artık kasımı beklicez hayırlısı

X