kimyasal gebelikten sonra

E

EU1

Ziyaretçi
arkadaşlar kimyasal gebelikten ne kadar zaman sonra regl oldunuz, ben 15 nisan da regl oldum 26 sında kanamam oldu ve doktora gittim kimyasal gebelikmiş, ve hala adet olmadım 26 mayıs oldu bugün, normalmi bu durum? sizlerde nasıl olmuştu

Cok Normal Canim Bende 4 Ay önce Kimyasal Gebelik Geçirdim Ve Bi Sonraki Adetim 5 - 6 Güm Kadar Gecikti Yani Bir Iki Gün Sekebiliyo Düzensizleşiyo. Ama Ondan Sonraki Ay Yine Gelmedi Bu Sefer Hamileymişimm. Yani Seninde Hamişliğin Yakin Bence Düzeni Olarak çalişmalara Devam Et En çok 3 Ay Içinde Hamile Kalirsin..

adetın duzensız gelebılır bu çok doğal canım bu arada gecmiş olsıun ınsallah benım gıbı tekrar hamış kalırsın ben kımyasal gebelıkten 2 ay sonra hamıle kaldım hepımıze geçmişler olsun

arkadaşlar inş. inş. sizler gibi bende hemen hamile kalabilirim, çünkü kimysal gebelik 8 ay denemeden sonra olmuştu, nasip değilmiş, Rabbim en kısa zamanda sağlıklı bir gebelik ve sağlıklı hayırlı bir evlat nasip der, bana ve tüm isteyenlere...

En Azindan Hamile Kalabiliyosun Canim Benim En Kisa Zamanda Hamiş Kalicaksin Inan Bana. Bu Onun Işaretiydi.

X