Kimyasal gebelikten sonra 60gün geçti adet olmadım!!!

Sedef35

Kızım Hoşgeldin Hayatıma
Kayıtlı Üye
17 Mart 2008
4.806
3
Selam arkadaşlar..
13 mayısata aşılama olmuştum. 27 mayıs test günümdü ve sonuç 9 çıkmıştı. Dr.um negatif dedi progestanı kesti adeti beklemeye başladım. 28 mayısta kahverengi akıntı başladı 2gün sürdü ama adet olmadım dr.u aradım kan testi yapalım dedi 30mayıstı ve değer 45 çıktı. yani hamilesin dedi kahverengi akıntıya karşı porluton iğne verdi ama aynı gün pembe leke geldi ertesi günüde kanama başladı zaten 31mayıstı.. 1 haziranda tekrar test yapıldı 79 çıktı hala duruyo dedi dr.um... ama ertesi gün 2.büyük kanama başladı ilkinden daha büyüktü kanama. düşmemiştir dedim kendi kendime. genede 3 haziranda gittim test yapıldı 46ya düşmüştü tabi çok üzüldüm neyse 1hafta sonra 10haziranda tekrar ken testi yapıldı ve 1 çıktı. düşmüştü yani. ve o gün bugün oldu hala adet olmadım.
17 temmuzda dr.a gittim kan testi negatif çıktı ve kist var dedi. duphaston verdi. tatile gitceğim için ilacı 23temmuzda içmeye başladım. bugün 28 temmuz yani ilacta 6.günüm
henüz olmadım..Bu konuyu araştırdım netten ama benim gibisine rastlayamadım:)
Acaba sizlerde böyle bir durum oldu mu. Yada Bu konuda Fikri olan yardımcı olabilecek bilgisi olan arkadaşlarım varsa yazabilirlermi? Şimdiden teşekkür ederim. Allah bütün isteyenlere nasip etsin hamile arkadaşlarımada sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin rabbim.. aminnnnnn:Saruboceq:

gecmiş olsun :teselli: melegin icin cok üzüldüm canım :çok üzgünüm:

teşekkür ederim canım allah sağlıklısını nasip etsin hepimize

berencim geçmiş olsun allah sağlıklı bebişler versin , belki de yine hamilesindir ben de arka arkaya kimyasal gebelik geçirdim benimki normal yollaydı ama bence bir test yap

Esra canım en son 17temmuzda kan testınde negatıf ÇıkmıŞtı. Yıne yaptırmaya gerek varmı bılmıyorum kı

aabeyazmelek çok saol canım.. seninde hikayeni biliyorum hamile kaldığın zamanıda hatırlıyorum yaşadıkların kolay şeyler deil benimkiyle kıyaslanamaz senin acın daha büyük elbette neyse uzatmıyım çok üzüldüm gerçekten.. Ama biz inançlı insanlarız çok şükür. Ve böyle acı olaylarda bile Herşey Rabbimden diyebiliyoruz. Seninde dediğin gibi Rabbim Cümlemize Hayırlısını Nasip Et.. Aminn

canım öncelikle geçmiş olsun.bende seninle benzer bir durum yaşadım.benim ilk adetim kürtajdan tam iki ay sonra geldi.ama onun öncesinde adet söktürücü ilaç kullandım.

aysenur saol canım o zaman korkmaya gerek yok ya aklıma menopoz bile geldi :))

Birde kızlar duphaston kullanıyorum ben adet olmak için.. ama bu hap aynı zamanda progesteron gibide kullanılıyomuş bu doğru mu acaba k.k.dan araştırdığımda okudum şaşırdım açıkçası.

duphaston progesteron ıceren bır ılactır kullandugun sure ıcınde gebelık varsa bebeg zarar vermes bırakılınca gebelık yoksa regl başlar guvenlı olması sebebıyşle dr lar tercıhen kullanabılıyor bu donemde hamılelık rıskı olabırmı dıye

anladım canım demekki doğruymuş.teşekkürler..

başına böle bişi gelen kimse yok mu arkadaşlar.

canım bende kımyasal gebelık yasadım ama 35 gun sonra adet oldum cok garıp bı durum senınkı doktoruna gıttınmı hıc

ANGEL gittim canım 17 temmuzda gittim kan testi negatif çıktı 3cm kist var dedi dr.. daha öncede kist olmuştu bende 4,5cm di hatta. ama gecikmem olmamıştı. bende çok merak ediyorum duphaston bitince 3-4 gün sonra adet olunuyomuş. ilacım yarın bitiyo bakalım beklemekten başka çaremde yok..

canımbazı kıstler hıc gecıktırme yapmıyor ama bazıları gecıktırıo adetı inş tecavın sonuc verırı canım gecmış olsunopuyorumnanaktan

canım sen en ıyısı doktora gıt benceee belkı yenıden hamılesın kucuk dıye gorunmeyebılır

angel inşallah canım adet olayım istiyorum artık kendimi balon gibi hissediyorum :)) şiştim ayaklarımda ödem oldu ateş basıyo sinirler tepemde falan. allah hepimize sağlıklısını nasip etsin bir an önce hemde:)

mervam 3-4 gün bekliyim adet olmassam test yapcam pozitifsede negatifsede sonra dr.a gitcem canım

inş berencıgım Allah herkesın gonlune gore versın,bol bol su iç çok tuzlu yeme ödemı kolayatarsın ozaman

Evet biliyorum canım. oğluma hamileyken ayaklarım çok şişiyodu hem masa başı çalışıyodum akşama kadar ayaklar sarkıyo tabi. hemde tuzu çok severdim. dr kestirtti tuzu korkuttu beni. o gün bugündür ne domatese nede yumurtaya tuz dökemiyorum :))

canım ben de 20 haziranda 5 haftalık bebeğimi katbettim... bugün,düşükten sonraki 45.gün adet oldum bence doktoruna tekrar danış canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…