kimyasal gebelik

neseliyasmin

Guru
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2008
242
2
kimyasal gebeliğin tekrarlama olasılığı var mı yoksa tamamen tesadüfi bir şey mi yani ikinci gebelik tamamen ondan bağımsız olarak sağlıklı oluyor mu bunu bilen varsa bilgilendirsin arkadaşlar

canım bütün kadınlarda kimyasal düşük oluyomuş.ama çoğu farketmiyor adetle atılıyo ve kanama oluyo.ben 5 düşük yaşadım 2 si kimyasal gebelikti.sonuncu düşüğüm de kimyasaldı.çok şükür şimdi hamileyim devam ediyo hamişliğim.inşallah canım bu hamişliğin sağlıcakla olur ve sağlıklı bi hamişlikten sonra kucağına alırsın.öptüm

Benimde bu gebeliğimde şüphelenmişlerdi oyüzden çok araştırdım.Merak etme eğer genetik bir problem yoksa tekrarlama olasılığı çok düşük çok yüksek ihtimalla bi sonraki gebeliğin sorunsuz olacaktır canım.

bende geçen sene bu zamanlar bir düşük yaptım doktora gittiğimde kimyasal gebelik olduğunu söyledi sağlıklı olsaydı tutunurdu dedi. Bi sonrakinin düşük olma ihtimali için hiç düşük yapmamış kadınlara göre senin düşük yapma ihtimalin daha fazla o kadar sürekli düşük olacak diye bişey yok dedi. Devlet hastanesi bana kimyasal gebelikten sonra 6 ay beklememi söyledi şimdi hamileyim ve özel hastaneye gidiyorum özel hastanedeki doktorumda 6 ay boşuna beklemişsin kimyasal gebelikte 6 ay beklemene gerek yoktu dedi.

X