Kimyasal gebelik

Tirem

Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2023
94
28
21
2 defa kimyasal gebelik yaşadım kaç ay sonra hamile kaldınız diğer ay korunup bidahaki ay bebek düşünüyorum tekrardan aynı şeyi yaşarım diye çok korkuyorum

Sırf bu yüzden regl günüm 10 günü geçmeden hiç test yapıp umutlanmadim. Sizde öyle yapın bilmek zorunda değiliz bunu . Korunmaya gerek yok. Kimyasal dan sonra 3-4 ay sonra gebe kaldım.

Sırf bu yüzden regl günüm 10 günü geçmeden hiç test yapıp umutlanmadim. Sizde öyle yapın bilmek zorunda değiliz bunu . Korunmaya gerek yok. Kimyasal dan sonra 3-4 ay sonra gebe kaldım.
Evet haklısın ben tez canlı olduğum için dayanamayıp erkenden test yaptım

2 defa kimyasal gebelik yaşadım kaç ay sonra hamile kaldınız diğer ay korunup bidahaki ay bebek düşünüyorum tekrardan aynı şeyi yaşarım diye çok korkuyorum
Ben korunmayı haziranda bıraktım hemen hamile kaldım acele edip beta kana testi yaptım çok sevindim pozitif diye sonra kanama oldu doktor kimyasal gebelik yaşamışsın dedi ama ağustosta tekrar hamile kaldım çok şükür kimyasal değil bu sefer illa aynı şey olcak diye bişi yok tüm kadınlar yaşıyormuş bunu canım.. ayrıca düşükten sonra tekrar hamile kalınıyor hemen gene kaldım yani dert etme yoluna bak olan oldu diceksin.. ama beslenmene çok dikkat et benden söylemesi vücudu stres ve beslenme etkiliyor .. Allah kimseye yaşatmasın kötü bir psikoloji fakat kısmet değilmiş diyor insan sağlıklı olsun diyorsun ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…